Survivor Borneo: Finale

19. února 2012 v 17:37 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Před 36 dni odstartovala první série Survivor Borneo. A teď už tu je finále. Kdo z poslední čtveřice Rudy, Kelly, Richard a Susan zvítězí a vyhraje jeden milion dolarů ?

Nemohli tomu uvěřit, jsou poslední čtveřice. Rudy a holky se pak oholili. Pak si všichni všimli, že zhubli, to si všimli brzo. Rudymu pak připadalo zajímavé, že se do finále dostala zrovna aliance, která se utvořila. Ale taky mu bylo jasné, že teď už si půjde každý po krku. Kelly si pak uvědomila, že určitě nezíská hlasy od Susan, Rudyho a Richarda. Pak jim přišla pošta, že je čeká soutěž o imunitu, kde se Jeff bude ptát na otázky. Susan, Richard a Rudy si uvědomili, že musí vyhrát, aby mohla Kelly jít domů.

Ale soutěž o imunitu se konala na kmenové radě. Jeff se ptal na otázky jejich vypadlých spoluhráčů, třeba "Kolik let je Colleen ?, Co za práci dělá Sean? " a tak dále. Kdo měl nejvíc zodpovězených otázek, vyhrál. Pak se okamžitě bude hlasovat.

Ačkoliv se Rudy, Susan a Richard snažili, aby nevyhrála Kelly, byla to právě Kelly, kdo vyhrál. Pak už se hlasovalo. Hlasování byla remíza. Proto se hlasovalo znovu a nakonec vypadla Susan.

Ve čtyři hodiny večer do tábora přijel Jeff a zbudil poslední trojici. Nikomu se samozřejmě moc nechtělo. Pak jim Jeff řekl, že je čeká dlouhá cesta lodí. Přijeli na nějaký malý ostrov, kde se tenkrát konala první soutěž o imunitu. Tam vzdali čest svým vypadnutým hráčům. Pak už se šlo na poslední soutěž o imunitu. V ní museli stoupnout na malý špalek. Pak se museli rukou držet kůlu. Kdo se udržel nejdéle kůlu vyhrál.

První odpadl Richard, který však odpadl záměrně, protože stejně řekl, že si ho oba vezmou do finále. To je trochu riskantní, ale třeba to výjde. Jako druhý spadl nechtěně Rudy a poslední imunitu znovu vyhrála Kelly.

Kelly teď čeká velké rozhodnutí, koho si s sebou vezme do finále. Rudy byl pěkně naštvaný, že tu imunitu nevyhrál, protože teď určitě půjde domů. Kelly vůbec nevěděla, koho má vyloučit a byla z toho pěkně vynervovaná.

Na kmenové radě se hodně připomínalo, že jediná bude hlasovat Kelly, protože to bude ona, kdo rozhodne, kdo vypadne a stane se posledním porotcem a kdo s ní půjde do finále. Nakonec se Kelly rozhodla, že posledním porotcem se stává Rudy. Rudy připomněl, že na první kmenové radě dostal tři hlasy, pak dva hlasy, pak jeden a pak se na něj úplně zapomnělo.

A zbyli dva. Kelly teď řekla, že to večer bude pořádný blázinec. Kelly si pak zacvičila a řekla, že jí to pomůže. Ale taky si uvědomovala, že nemá moc velké šance na výhru. Za to Richard si jen lehl na houpací síť a v klidu si ležel. A pak už jen rozdělali velký oheň a hodili do něj všechno, co jen viděli. Potom už se oba připravili na cestu.

Nejdřív oba začali říkat, proč by měli vyhrát. Nejdřív začala Kelly. Řekla, že to nebylo jednoduchý a řekla, aby nehlasovali podle toho, jak hráli hru. Za to Richard řekl, že hrál takticky a měli by zvážit, že hrál dobrou hru. A pak už přišli na řadu otázky porotců. Všichni je samozřejmě pěkně dusili a nadávali jim, co dělali špatně a to hlavně Kelly. Asi nejlépe ze všech je sprdla Susan. Pak ještě oba jednou řekli, proč by měli vyhrát. A potom už se šlo hlasovat.

Hlasy se přečetli rovnou na kmenové radě. Rozhodl pouze jediný hlas, který byl od Grega a právě ten rozhodl, že se historicky prvním vítězem stal Richard Hatch. Všichni si pogratulovali. Pak už jsme jen viděli jak Richard vstupuje s milionem dolarů do svého nového auta. A to je konec !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama