Survivor Australia: Epizoda 2

14. května 2012 v 16:14 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
A po dlouhatánské době je tu konečně rekapitulace. Omlouvám se za tu nečinost, protože jsem se na to vážně "vysral". V minulém díle jsme viděli, jak 16 američanů začalo svoje největší dobrodružství svého života.

Po včerejší těžké noci, kmen Kucha dorazil do tábora a okamžitě usnuli. Ráno, před svítáním se Jeff probudil a všiml si Michaela, který se motal kolem ohně a dával něco do hrnce. Pak zjistili, že vaří rýži. Jenže Jeff z toho nebyl zrovna nadšený, protože nikdo podle něj neřekl, že chce jíst rýži. Michael si uvědomil, že jim ta rýže nechutná.

Ve kmeni Ogakor vyjel Kel rybařit. A ostatní se šli koupat do řeky. Všichni mu říkali, že tu žádné ryby nejsou, ale potom se kameramani potopili a uviděli tolik ryb, že by to ani Einstein nespočítal. Kel nakonec nenašel nic.

Pak už všem přišla pošta, že je čeká soutěž o odměnu a ta se bude týkat skákání. A opravdu se tato soutěž bude týkat skákání. Ale nejdřív všem Jeff řekl, že se hraje o přikrývky. V soutěži museli všichni po jednom skočit z útesu do vody, vzít krabici a dotáhnout jí do cíle.

Rodger, který neumí plavat rychle o všem rozhodl. Tím, že plaval pomalu, si Ogakor získali náskok, který už Kucha nedohonili a přikrývky si do tábora odnesli Ogakor.

Keith, který sice je kuchař uvařil pro ostatní rýži. Jenže ta byla tak odporná, že všichni měli, co dělat, aby ji snědli. Jerri řekla, že pořád nemusí jíst jenom rýži a proto udělala z mouky a vody nějaké placky, které všem zachutnali. Jerri věděla, že Keith žárlí, protože kuchař je přece on.

Ve kmeni Kucha se Michael rozhodl, že bude hlavní stravovatel kmene. Proto okamžitě vyjel a chytil ryby. Pak se pomodlili a začali jíst.

A pak se něco ve kmeni Ogakor semlelo. Jerri prý viděla, jak Kel jí něco hnědého, proto si Jerri, Tina a Maralyn řekli, že to určitě bude maso. A proto to řekli všem ve kmeni a většina jí to věřila. Proto Jerri řekla, že by měli Kela vyloučit. Kel byl mezitím pryč a Jerri, Amber a Tina mu prohledali batoh, ale nic nenašli. Pak Kel přišel za něma a řekl, že je slyšel. Proto říkal, že to byla tráva. Pak začal Kel říkat, že tady má žiletky a řekl, že jim je může půjčit. Jerri si uvědomila, že to udělal schválně. Maralyn pak řekla, že to co mu udělali, že mu prohledali batoh, chtěla, aby se mu omluvili, ale oni odmítli.

Přišla pošta, že nás čeká soutěž o imunitu a psalo se, že se bude jíst. Teď, ale záleží, co. Ve skutečnosti jedli všechny možné láhůdky domorodců. Takže nějaké velké červy, slimáky, mozky, ale někdo měl štěstí, protože tam bylo ovoce, nebo čokoláda.

Všechny tými byli vyrovnané. Proto se odkaždého kmene vybral jeden člen, který byl podle druhého kmene nejslabší. Z Kucha to byla vegetariánka Kimmi, která nerada maso, z Ogakor to byla Tina, která s tím měla problémy. Kimmi přemohla svoji "býložravost" a snědla to. Za to Tina se pozvracela, takže imunitu si odnesli Kucha.

Tina se začala bát, protože si myslela, že ji určitě vyloučí, protože to zkazila. Ale někteří si řekli, proč nevyřadit Keitha, který vede také někomu na nervy. Ale to samé řekl Colby o Jerri. No a někteří zase chtěli vyloučit Kela, kvůli tomu "masu".

Na kmenové radě řekl Jeff, že by měli jíst dobře, protože mají kuchaře. Potom se probíralo to, že Keith nevaří dobrou rýži a taky to, že Jerri udělala svoje placky. Pak už se hlasovalo. S výsledkem 7:1 byl vyloučen Kel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama