Survivor Australia: Epizoda 3

15. května 2012 v 17:33 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Hned další ráno ve kmeni Kucha řekl Michael, že nemají moc masa. Proto se rozhodl, že najde a zabije kance. Ale Jeff a Alicia řekli, že tady žádného prase neviděli, tak neví, co Michael straší. Potom si Michael začal dělat oštěp a šla z toho husí kůže. A taky si vzal nůž. A oni měli jeden nůž. Proto Jeff si pro sebe řekl, ať nůž ztratí a oni ho můžou vyhodit. A také se Michaelovi smál, že nic nechytí.

V Ogakor Tina chtěla chipsy, nebo cokoliv jiného. A i ostatní řekli, že potřebují nějaké maso, žádné totiž už týden prý neměli. A všichni si všimli, že hodně plítvají rýží. Keith řekl, že Colby by měl být vůdcem kmene, protože je prý nejsilnější člen kmene.

A teď už nás čeká v budoucnosti hodně oblíbená soutěž. Z každého kmene se vybral nejsilnější člen, který si vzal tyč přes ramena. Ostatní členové museli tomu protivníkovi na tyče dávat kanistry s vodou, takže tyče byli čím dál tím těžší. Ten, který vydrží mít tyč dýl vyhraje. Hrálo se o rybářské načinní.

Za Kucha byl vybrán Michael, za Ogakor to byl Colby. Celá soutěž byla vyrovnaná a oba dva hodně vydrželi, ale nakonec to Michaelova tyč nevydržela a praskla. Takže se konala soutěž, kde museli ostatní členové za pět minut nanosit, co nejvíc věděr. Ogakor byli nakonec lepší. Takže vítězi se díky Colbymu stali Ogakor.

Ogakor byli nadšení. Teď můžou chytat ryby. Amber, Mitchell a Jerri vyjeli rybařit. A podařilo se jim dostat nějaké úlovky. Proto se Keith pustil do práce. A všichni byli rádi, že tam mají kuchaře. Colby si uvědomil, že Keith a Jerri proti sobě stále soupeří o kuchařství. A pak už si všichni velice pochutnali. Mitchell to přesně vystihl "Jeho první jídlo nebylo nejlepší, ale jeho první rybí jídlo bylo vynikající".

V Kucha Kimmi makala. Nanosila deset kanistrů vody. Protože všichni hned pili. Rodger věděl, že Kimmi to dělá, protože ona je jedna z těch, kteří jsou na seznamu vyřazení. Ale někteří zase chtěli i vyloučit Rodgera. Ale to nechtěla Elizabeth, která má Rodgera ráda. Rodger chtěl zkusit rybařit. A po cestě našel kamínek ve tvaru srdce, dal ho Elizabeth, aby ho dala svému přítelovi. A potom se Rodger a Elizabeth skamarádili.

V Ogakor si Maralyn sedla do potoka a začala zpívat. Tina řekla, že se tady Maralyn stará o zábavu. Proto se Tina skamarádila s Maralyn. Maralyn pak prozradila svoji přezdívku, "Zteklí pes". Amber si všimla, že Jerri hodně flirtuje s Colbym. A všichni věděli, že to Jerri ke Colbymu táhne. Ale Keith řekl, že je to možná i kvůli strategii. A hned večer Colbyho namasírovala. Keith řekl, že se Colby nechal oklamat. Ale Colby to moc dobře věděl. Jerri sama řekla, že kdyby měla Colbyho vyloučit, tak by to udělala.

Jeff pak s Alicií šel na procházku a začal se bavit, že budou poslední čtyřka. Mluvili o všem a o každým. Koho by měli vyřadit a koho ne. Jeff si pak postěžoval na Nicka, který nic nedělá. Jeff řekl, že Nick udělal kuchyni a lavečky jen proto, aby pak nemusel už nic dělat.

Večer začalo pršet. Proto všichni v Ogakor začali šílet, aby jim to neuhasilo oheň, protože prý neměli už moc sirek z první soutěže. Všem bylo špatně, protože všichni byli promoklí a vůbec nespali. Všichni byli unavení a věděli, že to na soutěž nesmí být.

Pojďme na soutěž o imunitu. Dneska to bude štafeta. Nejdřív museli běžet po vyschlém korytu, pak přes řeku. Na druhé straně řeky je čekala řada překážek. A nakonec museli po písku běžet do cíle. Ale byl v tom háček. Všichni běželi najednou, protože byli spoutáni lanem. Takže, když někdo spadl, zbrzdil tím celý tým.

Ze začátku byla soutěž vyrovnaná. Pak se do vedení dostali Kucha, nakonec i Ogakor. Byl to velký sprint do cíle, ale Maralyn několikrát zakopla a to stačilo k tomu, že Kucha znovu vyhráli imunitu a Ogakor tak znovu museli na kmenovou radu.

Před kmenem Ogakor bylo těžké rozhodnutí. Maralyn byla nešťastná, protože věděla, že půjde domů. Jerri, Colby, Mitchell, Tina a Amber se shodli na vyhození Maralyn. Ale Keith řekl, že pro Maralyn hlasovat nebude. Protože v táboře maká. A přesně to řekl Colbymu. Colby to pak vyžvanil Mitchellovi, že ho chce Keith pryč.

Na kmenové radě se Jeff ptal na různé otázky. Třeba jestli je tu někdo, kdo někomu nevěří. Pak se ptal jednotlivých členů kmene jestli tu mají kamarády. Maralyn pak řekla, že věří Tině a řekla, že je to opravdu dobrý člověk. Potom se hlasovalo. Nakonec se domů odebrala "Vzteklý pes" Maralyn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 16. května 2012 v 15:48 | Reagovat

Je super že sis zase našel čas na pár epizod ;) Píšeš to hezky

2 James - Fairplay James - Fairplay | 16. května 2012 v 20:01 | Reagovat

[1]: Už sem si řekl, že jsem se na to vykašlal, tak jsem musel zase začít. :-)

3 *S.I* *S.I* | Web | 21. května 2012 v 14:39 | Reagovat

[2]: To abych si pořídila brýle abych zase mohla číst ;) Ale je to fakt fajn

4 James - Fairplay James - Fairplay | 21. května 2012 v 15:13 | Reagovat

[3]: To jo, akorát, že teďka jede PC naopravu, takže na další díl se počkáte.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama