Survivor Australia: Epizoda 4

27. května 2012 v 21:08 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Ráno v Ogakor se Keith a Tina rozhodli rybařit. Jerri a Mitchell si vzali loďku a ještě s Amber odjeli. Keitha a Tině se dotklo to, že Jerri na minulé kmenové radě vyjmenovala všechny svoje přátelé, kromě nich.

Pak oběma kmenům přišla pošta, aby postavili kurník. A tak se dali do práce. Teď nás čeká soutěž o odměnu. A hrálo se o tři slepice a kohouta, proto ten kurník. V soutěži museli tými poskládat skládačku ve tvaru mapy.

Ačkoliv Ogakor začali slibně, nakonec to byli Kucha a odnesli si, pro ně určitě zatím největší odměnu.

Michael věděl, že když teď mají slepice, tak už ho nepotřebují, aby obstarával potravu. Proto se chystal zabít kohouta v tom, ale někteří nesouhlasili.

Ve kmeni Ogakor slyšeli, jak z velkého horka začal hořet les. Takže všichni měli trochu strach. Tina pak řekla Colbymu, že ho Jerri jen využívá a Colby si to uvědomil. Tina věděla, že když se jí podařit Colbyho získat na svou stranu, bude to pak 3 na 3. Potom ho začal přesvědčovat i Keith.

Ve kmeni Kucha se konečně rozhodli, že si upečou slepici. Všechny ženy odešli, aby neviděli ten masakr. A pak už se najedli. A Michael si opravdu začíná strácet rady.

Mitchell se cítil slabý. Pak Mitchell řekl Jerri, že se Keith snaží ukecat Colbyho. Amber a Jerri pak řekli, že se Colby snadno zlanaří. Proto museli začít pracovat na tom, aby si Colbyho udrželi na své straně. Colby se pak rozhodl, že chytí prase, protože ten velký požár, který nadále spaluje lesy prý vyhání zvěř jejich směrem. Colby věděl, že se Jerri bojí o tom, co se snaží Tina a Keith. Nakonec ale nic nechytily.

A potom se to ve kmeni Kucha stalo. Nick uviděl ve vodě prase, takže hned zařval na Michaela. Michael si vzal nůž a vydal se za ním jako lovec. Lovec Michael ulovil svoji kořist a všichni měli ke kuřátům, ještě prase. A hodně se na prasátku pochutnali. Michael pak řekl, že jeho pozice ve kmeni se polepšila.

A teď je na řadě soutěž o imunitu. Byla to soutěž na otázky. Ty otázky se týkali Austrálie. Každý kmen měl šest terčů. A když otázku odpoví postoupí na další terč. Cílem bylo dostat všechny členy přes všech šest terčů do cíle.

I když Ogakor znovu začali slibně, Kucha už potřetí za sebou vyhráli a Ogakor už třikrát za sebou půjdou na kmenovou radu.

Jerri, Amber a Mitchell se rozhodli na vyřazení Keitha. Keith a Tina zase na vyřazení Mitchella, ale k tomu potřebovali Colbyho, aby to bylo alespoň 3 na 3.

Na kmenové radě se bavili o tom velkém požáru, který vypukl. Také se probíralo, že druhý kmen má slepice, kohouty a prase. Pak už se hlasovalo. Byly tři hlasy pro Mitchella a tři pro Keitha. Takže se hlasovalo znovu. Ale Mitchell a Keith hlasovat nebudou. Nejdříve, ale oba řekli, proč by měli hlasovat pro toho druhého. Pak už se hlasovalo znovu. Byla to znovu remíza. Proto se spočítali hlasy z minulích rad. Vyloučen byl nakonec Mitchell.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama