Květen 2012

Survivor Australia: Epizoda 4

27. května 2012 v 21:08 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Ráno v Ogakor se Keith a Tina rozhodli rybařit. Jerri a Mitchell si vzali loďku a ještě s Amber odjeli. Keitha a Tině se dotklo to, že Jerri na minulé kmenové radě vyjmenovala všechny svoje přátelé, kromě nich.

Pak oběma kmenům přišla pošta, aby postavili kurník. A tak se dali do práce. Teď nás čeká soutěž o odměnu. A hrálo se o tři slepice a kohouta, proto ten kurník. V soutěži museli tými poskládat skládačku ve tvaru mapy.

Ačkoliv Ogakor začali slibně, nakonec to byli Kucha a odnesli si, pro ně určitě zatím největší odměnu.

Michael věděl, že když teď mají slepice, tak už ho nepotřebují, aby obstarával potravu. Proto se chystal zabít kohouta v tom, ale někteří nesouhlasili.

Ve kmeni Ogakor slyšeli, jak z velkého horka začal hořet les. Takže všichni měli trochu strach. Tina pak řekla Colbymu, že ho Jerri jen využívá a Colby si to uvědomil. Tina věděla, že když se jí podařit Colbyho získat na svou stranu, bude to pak 3 na 3. Potom ho začal přesvědčovat i Keith.

Ve kmeni Kucha se konečně rozhodli, že si upečou slepici. Všechny ženy odešli, aby neviděli ten masakr. A pak už se najedli. A Michael si opravdu začíná strácet rady.

Mitchell se cítil slabý. Pak Mitchell řekl Jerri, že se Keith snaží ukecat Colbyho. Amber a Jerri pak řekli, že se Colby snadno zlanaří. Proto museli začít pracovat na tom, aby si Colbyho udrželi na své straně. Colby se pak rozhodl, že chytí prase, protože ten velký požár, který nadále spaluje lesy prý vyhání zvěř jejich směrem. Colby věděl, že se Jerri bojí o tom, co se snaží Tina a Keith. Nakonec ale nic nechytily.

A potom se to ve kmeni Kucha stalo. Nick uviděl ve vodě prase, takže hned zařval na Michaela. Michael si vzal nůž a vydal se za ním jako lovec. Lovec Michael ulovil svoji kořist a všichni měli ke kuřátům, ještě prase. A hodně se na prasátku pochutnali. Michael pak řekl, že jeho pozice ve kmeni se polepšila.

A teď je na řadě soutěž o imunitu. Byla to soutěž na otázky. Ty otázky se týkali Austrálie. Každý kmen měl šest terčů. A když otázku odpoví postoupí na další terč. Cílem bylo dostat všechny členy přes všech šest terčů do cíle.

I když Ogakor znovu začali slibně, Kucha už potřetí za sebou vyhráli a Ogakor už třikrát za sebou půjdou na kmenovou radu.

Jerri, Amber a Mitchell se rozhodli na vyřazení Keitha. Keith a Tina zase na vyřazení Mitchella, ale k tomu potřebovali Colbyho, aby to bylo alespoň 3 na 3.

Na kmenové radě se bavili o tom velkém požáru, který vypukl. Také se probíralo, že druhý kmen má slepice, kohouty a prase. Pak už se hlasovalo. Byly tři hlasy pro Mitchella a tři pro Keitha. Takže se hlasovalo znovu. Ale Mitchell a Keith hlasovat nebudou. Nejdříve, ale oba řekli, proč by měli hlasovat pro toho druhého. Pak už se hlasovalo znovu. Byla to znovu remíza. Proto se spočítali hlasy z minulích rad. Vyloučen byl nakonec Mitchell.

Další článek

24. května 2012 v 14:02 | James-Fairplay
Další článek, nebo rekap bude až o víkendu, jelikož teď vůbec nemám čas a taky mám školu, takže o víkendu si na to sednu. :-)

Kdy bude další díl ?

19. května 2012 v 19:49 | James-Fairplay |  Survivor
Další díl bude až zítra, protože sem otrávený z prohry našich hokejistů. :-/

Survivor Australia: Epizoda 3

15. května 2012 v 17:33 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Hned další ráno ve kmeni Kucha řekl Michael, že nemají moc masa. Proto se rozhodl, že najde a zabije kance. Ale Jeff a Alicia řekli, že tady žádného prase neviděli, tak neví, co Michael straší. Potom si Michael začal dělat oštěp a šla z toho husí kůže. A taky si vzal nůž. A oni měli jeden nůž. Proto Jeff si pro sebe řekl, ať nůž ztratí a oni ho můžou vyhodit. A také se Michaelovi smál, že nic nechytí.

V Ogakor Tina chtěla chipsy, nebo cokoliv jiného. A i ostatní řekli, že potřebují nějaké maso, žádné totiž už týden prý neměli. A všichni si všimli, že hodně plítvají rýží. Keith řekl, že Colby by měl být vůdcem kmene, protože je prý nejsilnější člen kmene.

A teď už nás čeká v budoucnosti hodně oblíbená soutěž. Z každého kmene se vybral nejsilnější člen, který si vzal tyč přes ramena. Ostatní členové museli tomu protivníkovi na tyče dávat kanistry s vodou, takže tyče byli čím dál tím těžší. Ten, který vydrží mít tyč dýl vyhraje. Hrálo se o rybářské načinní.

Za Kucha byl vybrán Michael, za Ogakor to byl Colby. Celá soutěž byla vyrovnaná a oba dva hodně vydrželi, ale nakonec to Michaelova tyč nevydržela a praskla. Takže se konala soutěž, kde museli ostatní členové za pět minut nanosit, co nejvíc věděr. Ogakor byli nakonec lepší. Takže vítězi se díky Colbymu stali Ogakor.

Ogakor byli nadšení. Teď můžou chytat ryby. Amber, Mitchell a Jerri vyjeli rybařit. A podařilo se jim dostat nějaké úlovky. Proto se Keith pustil do práce. A všichni byli rádi, že tam mají kuchaře. Colby si uvědomil, že Keith a Jerri proti sobě stále soupeří o kuchařství. A pak už si všichni velice pochutnali. Mitchell to přesně vystihl "Jeho první jídlo nebylo nejlepší, ale jeho první rybí jídlo bylo vynikající".

V Kucha Kimmi makala. Nanosila deset kanistrů vody. Protože všichni hned pili. Rodger věděl, že Kimmi to dělá, protože ona je jedna z těch, kteří jsou na seznamu vyřazení. Ale někteří zase chtěli i vyloučit Rodgera. Ale to nechtěla Elizabeth, která má Rodgera ráda. Rodger chtěl zkusit rybařit. A po cestě našel kamínek ve tvaru srdce, dal ho Elizabeth, aby ho dala svému přítelovi. A potom se Rodger a Elizabeth skamarádili.

V Ogakor si Maralyn sedla do potoka a začala zpívat. Tina řekla, že se tady Maralyn stará o zábavu. Proto se Tina skamarádila s Maralyn. Maralyn pak prozradila svoji přezdívku, "Zteklí pes". Amber si všimla, že Jerri hodně flirtuje s Colbym. A všichni věděli, že to Jerri ke Colbymu táhne. Ale Keith řekl, že je to možná i kvůli strategii. A hned večer Colbyho namasírovala. Keith řekl, že se Colby nechal oklamat. Ale Colby to moc dobře věděl. Jerri sama řekla, že kdyby měla Colbyho vyloučit, tak by to udělala.

Jeff pak s Alicií šel na procházku a začal se bavit, že budou poslední čtyřka. Mluvili o všem a o každým. Koho by měli vyřadit a koho ne. Jeff si pak postěžoval na Nicka, který nic nedělá. Jeff řekl, že Nick udělal kuchyni a lavečky jen proto, aby pak nemusel už nic dělat.

Večer začalo pršet. Proto všichni v Ogakor začali šílet, aby jim to neuhasilo oheň, protože prý neměli už moc sirek z první soutěže. Všem bylo špatně, protože všichni byli promoklí a vůbec nespali. Všichni byli unavení a věděli, že to na soutěž nesmí být.

Pojďme na soutěž o imunitu. Dneska to bude štafeta. Nejdřív museli běžet po vyschlém korytu, pak přes řeku. Na druhé straně řeky je čekala řada překážek. A nakonec museli po písku běžet do cíle. Ale byl v tom háček. Všichni běželi najednou, protože byli spoutáni lanem. Takže, když někdo spadl, zbrzdil tím celý tým.

Ze začátku byla soutěž vyrovnaná. Pak se do vedení dostali Kucha, nakonec i Ogakor. Byl to velký sprint do cíle, ale Maralyn několikrát zakopla a to stačilo k tomu, že Kucha znovu vyhráli imunitu a Ogakor tak znovu museli na kmenovou radu.

Před kmenem Ogakor bylo těžké rozhodnutí. Maralyn byla nešťastná, protože věděla, že půjde domů. Jerri, Colby, Mitchell, Tina a Amber se shodli na vyhození Maralyn. Ale Keith řekl, že pro Maralyn hlasovat nebude. Protože v táboře maká. A přesně to řekl Colbymu. Colby to pak vyžvanil Mitchellovi, že ho chce Keith pryč.

Na kmenové radě se Jeff ptal na různé otázky. Třeba jestli je tu někdo, kdo někomu nevěří. Pak se ptal jednotlivých členů kmene jestli tu mají kamarády. Maralyn pak řekla, že věří Tině a řekla, že je to opravdu dobrý člověk. Potom se hlasovalo. Nakonec se domů odebrala "Vzteklý pes" Maralyn.

Survivor Australia: Epizoda 2

14. května 2012 v 16:14 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
A po dlouhatánské době je tu konečně rekapitulace. Omlouvám se za tu nečinost, protože jsem se na to vážně "vysral". V minulém díle jsme viděli, jak 16 američanů začalo svoje největší dobrodružství svého života.

Po včerejší těžké noci, kmen Kucha dorazil do tábora a okamžitě usnuli. Ráno, před svítáním se Jeff probudil a všiml si Michaela, který se motal kolem ohně a dával něco do hrnce. Pak zjistili, že vaří rýži. Jenže Jeff z toho nebyl zrovna nadšený, protože nikdo podle něj neřekl, že chce jíst rýži. Michael si uvědomil, že jim ta rýže nechutná.

Ve kmeni Ogakor vyjel Kel rybařit. A ostatní se šli koupat do řeky. Všichni mu říkali, že tu žádné ryby nejsou, ale potom se kameramani potopili a uviděli tolik ryb, že by to ani Einstein nespočítal. Kel nakonec nenašel nic.

Pak už všem přišla pošta, že je čeká soutěž o odměnu a ta se bude týkat skákání. A opravdu se tato soutěž bude týkat skákání. Ale nejdřív všem Jeff řekl, že se hraje o přikrývky. V soutěži museli všichni po jednom skočit z útesu do vody, vzít krabici a dotáhnout jí do cíle.

Rodger, který neumí plavat rychle o všem rozhodl. Tím, že plaval pomalu, si Ogakor získali náskok, který už Kucha nedohonili a přikrývky si do tábora odnesli Ogakor.

Keith, který sice je kuchař uvařil pro ostatní rýži. Jenže ta byla tak odporná, že všichni měli, co dělat, aby ji snědli. Jerri řekla, že pořád nemusí jíst jenom rýži a proto udělala z mouky a vody nějaké placky, které všem zachutnali. Jerri věděla, že Keith žárlí, protože kuchař je přece on.

Ve kmeni Kucha se Michael rozhodl, že bude hlavní stravovatel kmene. Proto okamžitě vyjel a chytil ryby. Pak se pomodlili a začali jíst.

A pak se něco ve kmeni Ogakor semlelo. Jerri prý viděla, jak Kel jí něco hnědého, proto si Jerri, Tina a Maralyn řekli, že to určitě bude maso. A proto to řekli všem ve kmeni a většina jí to věřila. Proto Jerri řekla, že by měli Kela vyloučit. Kel byl mezitím pryč a Jerri, Amber a Tina mu prohledali batoh, ale nic nenašli. Pak Kel přišel za něma a řekl, že je slyšel. Proto říkal, že to byla tráva. Pak začal Kel říkat, že tady má žiletky a řekl, že jim je může půjčit. Jerri si uvědomila, že to udělal schválně. Maralyn pak řekla, že to co mu udělali, že mu prohledali batoh, chtěla, aby se mu omluvili, ale oni odmítli.

Přišla pošta, že nás čeká soutěž o imunitu a psalo se, že se bude jíst. Teď, ale záleží, co. Ve skutečnosti jedli všechny možné láhůdky domorodců. Takže nějaké velké červy, slimáky, mozky, ale někdo měl štěstí, protože tam bylo ovoce, nebo čokoláda.

Všechny tými byli vyrovnané. Proto se odkaždého kmene vybral jeden člen, který byl podle druhého kmene nejslabší. Z Kucha to byla vegetariánka Kimmi, která nerada maso, z Ogakor to byla Tina, která s tím měla problémy. Kimmi přemohla svoji "býložravost" a snědla to. Za to Tina se pozvracela, takže imunitu si odnesli Kucha.

Tina se začala bát, protože si myslela, že ji určitě vyloučí, protože to zkazila. Ale někteří si řekli, proč nevyřadit Keitha, který vede také někomu na nervy. Ale to samé řekl Colby o Jerri. No a někteří zase chtěli vyloučit Kela, kvůli tomu "masu".

Na kmenové radě řekl Jeff, že by měli jíst dobře, protože mají kuchaře. Potom se probíralo to, že Keith nevaří dobrou rýži a taky to, že Jerri udělala svoje placky. Pak už se hlasovalo. S výsledkem 7:1 byl vyloučen Kel.