Survivor Australia: Epizoda 5

28. června 2012 v 13:57 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Když se Ogakor ráno vzbudili, ucítili kouř. A potom dokonce slyšeli, že požár je blízko. Ale požár, byl zatím nejvíc u nich. Jerri si uvědomila, že Colby nehlasoval s nimi a proto, teď má problém.

Jeff řekl ostatním, že v noci, jak oheň hořel, vyletěla jiskra přímo na jeho mikinu a ta začala hořet. A proto radši přesunuli ohniště. A potom se rozhodli, že si vezmou na jídlo další slepičku. Michael řekl Kimmi, ať si slepiček moc nevšímá, protože až je zabijí, tak z toho bude mít špatný pocit, jenže ona u nich pořád stála.

V Ogakor měli hlad. A velký hlad. Jerri chtěla vyhodit vnitřnosti ryb. Jenže pak začala zase pyskovat na Keitha a ten to nakonec udělal za ni. Jerri si potom postěžovala, že oni umírají hlady a druhý kmen se cpe kuřatama a prasatama.

Kimmi a Alicia se ve kmeni Kucha pohádali a to doslova. Byla to hádka, která trhala uši. Alicia potom prstem ukázala takové gesto, které se později stane legendární. A potom tu jejich hádku, ostatní řešili. Jenže, když pak šli spát, tak litovali, že oheň přenesli, tak jim byla taková zima, že ani pořádně nemohli spát. Michael si pak všiml, že se Kimmi skoro bojí vody a připomněl, že je hrozně špinavá.

Pak oběma kmenům přišla zpráva, aby sestrojili sáně. Taky přišel katalog, ve kterém si kmeny musely vybrat dvě věci. Pokud vyhrají soutěž o odměnu, tak vyhrají ty věci, které si zvolily. A k tomu ještě dostanou hygienické potřeby.

Teď už nás tedy čeká soutěž o odměnu. Dva členové budou zachránci. A ostatní tři budou ranění. Ranění budou umístěny na třech různých místech. Zachránci tedy museli všechny tři zachránit, díky těm saním, které sestrojili. Kdo to měl dřív, vyhrál odměnu. Ale ten, kdo vyhrál nedostal jen to, co si vybral, ale taky to, co si vybral ten druhý kmen.

Ogakor si získali vedení, ale to brzo stratili. Vítězi se tedy stali Kucha a do tábora si odnesli velkou odměnu.

Ogakor byli naštvaní. Zase prohráli. Colby řekl, že už musí vyhrát, protože pořád prohrávají. Naopak Kucha byli nadšení. Měli velký luxus.

Čeká nás další soutěž a tentokrát o imunitu. Byly tam dvě bludiště. Každé pro jeden tým. Ve bludišti je pět totemů. Na každém totemu je jeden medailon, takže pět medailonů. Cílem soutěže bylo nasbírat všech pět medailonů. Kdo to měl první vyhrál.

Ogakor získali náskok, když jako první našli první medailon. Tento náskok, už druhý kmen nedohonil a Ogakor po dlouhé době, znovu vyhráli. Byla to pro ně velká úleva, že nemusí na kmenovou radu.

Alicia chtěla vyloučit Kimmi. A Kimmi zase Aliciu. Takže je jasné, že to bude Alicia a nebo to bude Kimmi. Rozhodne se mezi těmi dvoumi.

Na kmenové radě se připomnělo, že tu zatím Kucha jsou teprve po druhé. Bavili se o vůdci. Všichni řekli Michaela, ale Jeff řekl, že i Alicia vypadá na vůdce. Blížil se déšť. Potom už se šlo hlasovat. Všichni hlasovali pro Kimmi, která se tak stala dalším vyloučeným. Na příští díl se můžete těšit.

Teď už budou díly častěji. Začnou totiž prázdniny a já budu mít víc času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama