Survivor Australia: Epizoda 6

29. června 2012 v 18:20 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Když Kucha přišli z kmenové rady, tak pršelo a to hodně. Rodger měl na kmenové radě oblečení, ve kterým spí a proto se musel celý převléct. Navíc jim začalo pršet i do přístřešku. Zhasl oheň a proto museli dělat nový oheň a ještě k tomu z mokrého dřeva. Navíc Alicia přemýšlela o sloučení, které příjde brzy a navíc oni, mají jen o jednoho člena navíc, takže další soutěž o imunitu musí vyhrát, aby měli ve sloučení o dva členy navíc. Ale neuvědomila si to jenom Alicia, ale i ostatní.

V Ogakor opět měli hlad. A navíc si všimli, že jim rychle dochází zásoby jídla. Jerri začala mluvit o čokoládě, pořád, pořád a pořád. A pak myslela i na sex. A k ní se přidala i Amber. Colby řekl, že pro Jerri je čokoláda náhrada za sex. A pak jim řekl, ať toho nechají, že ho to začíná pomalu štvát.

V Kucha Rodger, Elizabeth a Alicia zkoušeli jíst jídlo pro slepice a pak se dokonce rozhodli, že si to uvaří. A to taky udělali. A ono to praskalo jako popcorn. Alicia řekla, že tomu nikdo neodolal.

Jerri se rozhodla, že upeče zelený rajčata. Keith řekl, že je měla nechat na keři a počkat až uzrají a potom se zase začali hádat. Colby řekl, že už je ty jejich hádky nudí. A pak je Tina seřvala, ať už toho nechají. Keithovi a Tině rajčata nechutnali, jediný, kdo to snědl byl Colby.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o velkou odměnu, hrálo se totiž o piknik. Všichni členové, až na jednoho, budou mít zavázané oči. Ten jeden člen, co viděl, musel ty ostatní slepé navigovat u jednotlivých úkolů. Kdo jako první splnil všechny úkoly, vyhrál.

Zatímco Nick navigoval dobře, tak Jerri je řvala, řvala a zase řvala. Vítězi se nakonec stali Kucha a získali, tak velkou odměnu. Řekli, že je tato výhra určitě povzbudí na výhru poslední soutěže o imunitu. A ještě před tím Colby vychrstl na Jerri celý kyblík vody.

Ogakor byli sklamaní z prohry, ale věděli, že tu další soutěž musí vyhrát, jinak je při sloučení odstřelí jednoho po druhém. Pak Jerri i Colby, sám každý někam odešel a přemýšleli o hře.

Ve kmeni Kucha Michael dokázal chytit dvě ryby. Byli najezení, díky pikniku. A pak se to stalo. Michael stál nad ohněm a nadýchal se kouře a omdlel. Spadl přímo do ohně. Okamžitě vletěl do vody. Řval neskutečnou bolestí. Kůže mu doslova plavala ve vodě. Měl hrozně popálené ruce a záda. Všichni ho utěšovali a nemohli uvěřit svým očím. Elizabeth a Alicia pak za něj přišli do vody a začali ho tam utěšovat. Pak už přišli zdravotníci. A potom už mu začali pomáhat. Spolu s ostatními členy kmene se jim podařilo dostat Michaela z vody a obvázat mu ruce. Pak už přiletěl vrtulník. Doktoři Michaela svázali na lůžko a přenesli ho do vrtulníku. Elizabeth doslova brečela. Michael pak chtěl vidět svoje členy kmene. Jeho poslední slova byla, ať to kmenu Ogakor natřou. Pak se ještě pozdravil se všemi členy. A ti mu popřáli hodně štěstí. A pak už si Michaela odnesli a odletěli i s ním. Když vrtulník odletěl, všichni byli otřesení, co se právě stalo. Tohle je totiž nejhorší zranění v historii Survivora.

Kmeni Ogakor pak přišla zpráva, že se ve druhém kmeni stala nehoda a žádná soutěž o imunitu se nekoná. Oba kmeny teď mají po pěti a jdou do sloučení v tomhle stavu. Potom řešili, co se asi komu stalo.

V Kucha pak byli otřesení, že je Michael pryč. Hodně lidí se shoduje, že kdyby Michael nebyl evakuován, tak by možná vyhrál. Nejvíc ze všech byla asi otřesená Elizabeth. Uvědomili si, že teď mají stejně členů, jako Ogakor. Otřesený byl i Jeff, který sice neměl Michaela moc v lásce, ale i tak. Pak řekl, že Ogakor rozdrtí, tak jak si to Michael přál. Pak se Rodger se všemi pomodlili za Michaela.

Poslední Michaelova slova: "Člověku se nechce odejít. Čím déle tady je, tím déle by chtěl zůstat. O vítězství ani tolik nejde. Jde především o hru. Vítězstvím to všechno končí. Ta hra je pro mě nejdůležitější."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama