Survivor Australia: Epizoda 7

29. června 2012 v 21:14 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Jelikož jsem štědrý, tak tu máte ještě jeden díl.

Po nehodě v minulém díle mají oba kmeny po pěti členech. A v dnešním díle nás čeká sloučení.

Kucha byli naštvaní. Protože, kdyby se ta nehoda nestala a oni by vyhráli tu poslední soutěž o imunitu, tak by je mohli vyřadit jeden po jednom. Ale to se nestane. A dohodli se, že zkusí přesvědčit někoho z jeho kmene. Ale také věděl, že oni budou volit prvního Jeffa a také ví, že Jeff získal jeden hlas na kmenové radě, takže pokud by byli remízy, při hlasování a jeho protivník by neměl žádný hlas, tak by šel Jeff pryč a Kucha byl pak vypadali jeden po druhém.

Ogakor byli pomatení, protože nevěděli, kdo byl obětí té nehody a co se mu stalo. Pak oběma kmenům přišli zprávy, že musí do druhého kmene vyslat buď všechny muže, nebo všechny ženy. Takže všichni věděli o co jde. Sloučení přichází. Ogakor se shodli, že nesmí říct, jak volili na kmenových radách. Kdyby druhý kmen volili Jerri, nebo Keitha, tak prý oba dva končí. Podobně to bylo ve kmeni Kucha.

Oba kmeny si mysleli, že ženy z Kucha půjdou do druhého kmene a tam budou muži. A naopak muži z Kucha budou čekat na ženy z Ogakor. Ale to ještě neví, že to bude úplně jinak. Kucha přemýšleli o tom, kde bude nový tábor, jestli u nich, nebo u Ogakor. Alicia a Elizabeth se vydali do Ogakor s tím, že tam na ně čekají Keith a Colby. Ale naopak Keith a Colby vyrazili do Kucha s tím, že tam na ně čekají Alicia a Elizabeth. Ženy se tomu smáli, ale muži nebyli nadšení. Čekali, že tam příjdou ženy. Jaké bylo jejich překvapení.

Ženy z Kucha, pak povídali ženám z Ogakor o té nehodě. Ti nemohli uvěřit tomu, co slyší. Tina řekla, že začíná druhá polovina hry a teď to teprve začne být zajímavé.

Muži se neptali na tu nehodu, ale naopak hned se dali do jídla. Keith řekl, že od nich bylo šlechetné to, že pro ně zabili poslední kuře. Jeff řekl, že jsou to milí chlapy. Ale Jeffovi připadalo divné, že Keith není outsider. Colby a Keith se v téhle hře zatím najedli, tak jak nikdy. Rodger to řekl přesně, teď jsou všichni milí, ale pak už to tak nebude.

V Ogakor začalo pršet a oni měli sirky u Keitha. Udělali si ty Jerriiny placky a k tomu rajčata. Ogakor si pak připadali zahanbení, že druhý kmen mají kuřata a oni nemaj nic. Už se všichni těšili, jak se přesunou do tábora Kucha. Ale jaké bylo jejich překvapení, když jim přišla pošta, že podle mapy musí jít na jiné místo, kde bude nový tábor. Proto vzali to, co se jen dalo a vydali se na cestu. Všichni byli sklamaní.

Potom už se ženy i muži setkali na zadaném místě. Tam byli dvě bedny. Ale nejdřív se všichni vykoupali. No a co bylo v těch bednách? Co asi. Musí vymyslet nové jméno a pak si dají do nosu. Ženy šíleli, byli tam dorty a tak dále a tak dále. Bylo tam i víno, takže si všichni připili. Vypadalo to, že se všichni chovají mile, jenže pak si Jeff všiml toho, jak se Colby domlouvá s ostatníma členama o tom, koho vyřadí. A pak už nastala noc.

Další den si museli postavit přístřešek. Hledali místa, kde by mohl tábor být. Postavili přístřešek ve vyschlém korytu řeky. Jenže Rodger a Tina řekli, že pokud bude silně pršet, řeka se vlije i do koryta a potom bude po přístřešku. To, ale ostatní ignorovali. Potom si vymysleli jméno pro kmen. Nazvali ho Barramundi. Tak se jmenuje jedna ryba, kterou prý Michael chytil.

Teď už nás, ale čeká první soutěž o individuální imunitu. V soutěži bylo deset totemů. Jeden pro jednoho člena. Všichni se postavili na totemy a imunitu vyhrál ten, kdo tam zůstal stát nejdéle. Jeff Probst samozřejmě všechny lákal dolů jídly a tak dále.

Soutěž trvala neuvěřitelných deset hodin. Ano nekecám, doopravdy deset hodin. Zbyli už jen Alicia, Keith a Tina. Alicia odpadla a Keith řekl Tině, že potřebuje imunitu, jinak pro něj budou ostatní hlasovat, proto Tina seskočila a imunitu vyhrál Keith.

Hned ze soutěže však šli hned na kmenovou radu, protože soutěž trvala deset hodin, takže trvala až do noci. Probírala se už ta zmíněná soutěž, kdo jak dlouho vydržel. Pak se také probíralo to, že Tina se obětovala pro Keitha. Pak už se šlo hlasovat. Bylo to remíza. Jeff i Colby dostali pět hlasů. Proto se hlasovalo znovu, ale zase to skončilo remízou. Proto se spočítali hlasy z minulých rad. Colby neměl žádný hlas, ale Jeff měl jeden a to stačilo. Jeff se stal tak dalším vyloučeným a Ogakor teď mají o jednoho člena navíc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama