Survivor Australia: Epizoda 8

30. června 2012 v 11:20 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
V minulé epizodě se kmeny konečně sloučili. Ogakor mají po minulé kmenové radě o jednoho člena navíc a teď mají velkou šanci, vyhodit Kucha jednoho po druhém. Ti, ale budou bojovat o to, aby se jejich spojenectví rozpadlo.

Alicia a Rodger ráno seděli u ohně a vzpomínali na Michaela. Rodger pak řekl, že jsou doslova v háji, protože je Ogakor vyhodí jeden po druhém. A pak šel Rodger rybařit. Chtěl nachytat plno ryb, aby nemusel být vyřazen jako další. Tina a Nick pozorovali blízko břehu krokodýla a to chtěli jít do vody, ale rozmysleli si to. Alicia, ale řekla, že pokud všichni Kucha vypadnou, tak budou v porotě a oni by se k nim měli chovat lépe, protože pro ně budou hlasovat ve finále. Členové Ogakor si připadali jistější, když nyní mají o jednoho člena navíc. Keith a Rodger šli rybařit. Elizabeth se pak přiznala Tině, že je Rodger jako její otec a Tina také řekla, že Rodger je skvělí člověk. Jerri si připadala, že Tina a Keith je zradí.

Pak už si chtěli uvařit rýži, jenže zjistili, že mají hrozně málo rýže. Elizabeth se to snažila udělat, ale Jerri na ni začala pyskovat a všichni řekli, že to Jerri přehnala. Elizabeth si pak všimla první trhliny v Ogakor. Nikdo tam moc nemá rád Jerri. A pak už se najedli. Rodger se ještě pomodlil. Elizabeth pak řekla Rodgerovi a Alicii o té trhlině a taky o tom, že by měli dokončit to, co jim řekl Michael. Rozdrtit Ogakor. Nickovi se podařilo chytit dvě ryby. Pak se Elizabeth sblížila s Tinou.

A teď už nás čeká o odměnu. Všichni měli jeden bumerang. Kdo hodil bumerang nejblíž ke středu kruhu, vyhrál. Hrálo se o odměnu v podobě hostině.

Alicia hodila dobře a vypadalo to, že vyhraje, ale potom Jerri hodila skvěle a nakonec to byla Jerri, kdo vyhrál. Ale mohla si někoho vybrat. Proto si vybrala Amber. Obě dvě se zbláznili, protože tam nebyla jen skvělá hostina, ale také čokoláda.

V táboře však všichni ty dvě pomlouvali, byli totiž naštvaní, že oni tu hostinu nevyhráli. A potom už si udělali špagety.

Jerri a Amber pak také pomlouvali ostatní a Jerri řekla Amber, že Tina je poslední dobou divná a že je určitě chce podrazit a proto se domluvili, že si o tom promluví s Colbym. Pak už se vrátili do tábora, ale tam je nepřivítali zrovna pěkně.

Colby šel sám od ostatních pryč si jen tak sednout a hned za ním přišla Jerri a řekla mu, že by neměla důvěřovat Keithovi a Tině. Pak se bavili o tom, že poslední trojice se určitě domluvili Colby, Keith a Tina. Colby ji lhal, protože se ji chtěl zbavit.

Pojďme na soutěž o imunitu. Bylo tam velké pole plné provazů a sloupů. Cílem bylo spojit provazy se sloupy a vytvořit, tak čtverec. Museli jich mít, co nejvíc. Ale museli se střídat, jen s jedním provazem, takže když už někde byli tři, oni tam dali další provaz a měli čtverec. Čtverce se poznají tak, že si do něj každý hodí disk se svým jménem.

Imunitu potřebovala vyhrát Alicia, která věděla, že je další na odstřel na kmenové radě. Byla to dlouhá soutěž na myšlení. Imunitu nakonec znovu vyhrál Keith s osmnácti čtverci, ale bylo to těsně, protože Tina jich měla sedmnáct.

Začala velká bouřka. Cílem je Alicia. Elizabeth si myslela, že by mohli vyloučit Jerri. Takže to bude Alicia, Jerri a možná i Nick.

Na kmenové radě se probíralo sloučení a také to, že teď jeden kmen má o jednoho člena navíc. Pak se také probíralo, to jak Amber s Jerri přišli do tábora z velké hostiny, že to bylo divné. Připomnělo se to, že odteď budou potřebovat každý hlas od poroty. Potom už se šlo hlasovat. O vyloučeném rozhodla početní převaha a první členem poroty se stala Alicia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama