Červen 2012

Survivor Australia: Epizoda 8

30. června 2012 v 11:20 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
V minulé epizodě se kmeny konečně sloučili. Ogakor mají po minulé kmenové radě o jednoho člena navíc a teď mají velkou šanci, vyhodit Kucha jednoho po druhém. Ti, ale budou bojovat o to, aby se jejich spojenectví rozpadlo.

Alicia a Rodger ráno seděli u ohně a vzpomínali na Michaela. Rodger pak řekl, že jsou doslova v háji, protože je Ogakor vyhodí jeden po druhém. A pak šel Rodger rybařit. Chtěl nachytat plno ryb, aby nemusel být vyřazen jako další. Tina a Nick pozorovali blízko břehu krokodýla a to chtěli jít do vody, ale rozmysleli si to. Alicia, ale řekla, že pokud všichni Kucha vypadnou, tak budou v porotě a oni by se k nim měli chovat lépe, protože pro ně budou hlasovat ve finále. Členové Ogakor si připadali jistější, když nyní mají o jednoho člena navíc. Keith a Rodger šli rybařit. Elizabeth se pak přiznala Tině, že je Rodger jako její otec a Tina také řekla, že Rodger je skvělí člověk. Jerri si připadala, že Tina a Keith je zradí.

Pak už si chtěli uvařit rýži, jenže zjistili, že mají hrozně málo rýže. Elizabeth se to snažila udělat, ale Jerri na ni začala pyskovat a všichni řekli, že to Jerri přehnala. Elizabeth si pak všimla první trhliny v Ogakor. Nikdo tam moc nemá rád Jerri. A pak už se najedli. Rodger se ještě pomodlil. Elizabeth pak řekla Rodgerovi a Alicii o té trhlině a taky o tom, že by měli dokončit to, co jim řekl Michael. Rozdrtit Ogakor. Nickovi se podařilo chytit dvě ryby. Pak se Elizabeth sblížila s Tinou.

A teď už nás čeká o odměnu. Všichni měli jeden bumerang. Kdo hodil bumerang nejblíž ke středu kruhu, vyhrál. Hrálo se o odměnu v podobě hostině.

Alicia hodila dobře a vypadalo to, že vyhraje, ale potom Jerri hodila skvěle a nakonec to byla Jerri, kdo vyhrál. Ale mohla si někoho vybrat. Proto si vybrala Amber. Obě dvě se zbláznili, protože tam nebyla jen skvělá hostina, ale také čokoláda.

V táboře však všichni ty dvě pomlouvali, byli totiž naštvaní, že oni tu hostinu nevyhráli. A potom už si udělali špagety.

Jerri a Amber pak také pomlouvali ostatní a Jerri řekla Amber, že Tina je poslední dobou divná a že je určitě chce podrazit a proto se domluvili, že si o tom promluví s Colbym. Pak už se vrátili do tábora, ale tam je nepřivítali zrovna pěkně.

Colby šel sám od ostatních pryč si jen tak sednout a hned za ním přišla Jerri a řekla mu, že by neměla důvěřovat Keithovi a Tině. Pak se bavili o tom, že poslední trojice se určitě domluvili Colby, Keith a Tina. Colby ji lhal, protože se ji chtěl zbavit.

Pojďme na soutěž o imunitu. Bylo tam velké pole plné provazů a sloupů. Cílem bylo spojit provazy se sloupy a vytvořit, tak čtverec. Museli jich mít, co nejvíc. Ale museli se střídat, jen s jedním provazem, takže když už někde byli tři, oni tam dali další provaz a měli čtverec. Čtverce se poznají tak, že si do něj každý hodí disk se svým jménem.

Imunitu potřebovala vyhrát Alicia, která věděla, že je další na odstřel na kmenové radě. Byla to dlouhá soutěž na myšlení. Imunitu nakonec znovu vyhrál Keith s osmnácti čtverci, ale bylo to těsně, protože Tina jich měla sedmnáct.

Začala velká bouřka. Cílem je Alicia. Elizabeth si myslela, že by mohli vyloučit Jerri. Takže to bude Alicia, Jerri a možná i Nick.

Na kmenové radě se probíralo sloučení a také to, že teď jeden kmen má o jednoho člena navíc. Pak se také probíralo, to jak Amber s Jerri přišli do tábora z velké hostiny, že to bylo divné. Připomnělo se to, že odteď budou potřebovat každý hlas od poroty. Potom už se šlo hlasovat. O vyloučeném rozhodla početní převaha a první členem poroty se stala Alicia.

Survivor Australia: Epizoda 7

29. června 2012 v 21:14 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Jelikož jsem štědrý, tak tu máte ještě jeden díl.

Po nehodě v minulém díle mají oba kmeny po pěti členech. A v dnešním díle nás čeká sloučení.

Kucha byli naštvaní. Protože, kdyby se ta nehoda nestala a oni by vyhráli tu poslední soutěž o imunitu, tak by je mohli vyřadit jeden po jednom. Ale to se nestane. A dohodli se, že zkusí přesvědčit někoho z jeho kmene. Ale také věděl, že oni budou volit prvního Jeffa a také ví, že Jeff získal jeden hlas na kmenové radě, takže pokud by byli remízy, při hlasování a jeho protivník by neměl žádný hlas, tak by šel Jeff pryč a Kucha byl pak vypadali jeden po druhém.

Ogakor byli pomatení, protože nevěděli, kdo byl obětí té nehody a co se mu stalo. Pak oběma kmenům přišli zprávy, že musí do druhého kmene vyslat buď všechny muže, nebo všechny ženy. Takže všichni věděli o co jde. Sloučení přichází. Ogakor se shodli, že nesmí říct, jak volili na kmenových radách. Kdyby druhý kmen volili Jerri, nebo Keitha, tak prý oba dva končí. Podobně to bylo ve kmeni Kucha.

Oba kmeny si mysleli, že ženy z Kucha půjdou do druhého kmene a tam budou muži. A naopak muži z Kucha budou čekat na ženy z Ogakor. Ale to ještě neví, že to bude úplně jinak. Kucha přemýšleli o tom, kde bude nový tábor, jestli u nich, nebo u Ogakor. Alicia a Elizabeth se vydali do Ogakor s tím, že tam na ně čekají Keith a Colby. Ale naopak Keith a Colby vyrazili do Kucha s tím, že tam na ně čekají Alicia a Elizabeth. Ženy se tomu smáli, ale muži nebyli nadšení. Čekali, že tam příjdou ženy. Jaké bylo jejich překvapení.

Ženy z Kucha, pak povídali ženám z Ogakor o té nehodě. Ti nemohli uvěřit tomu, co slyší. Tina řekla, že začíná druhá polovina hry a teď to teprve začne být zajímavé.

Muži se neptali na tu nehodu, ale naopak hned se dali do jídla. Keith řekl, že od nich bylo šlechetné to, že pro ně zabili poslední kuře. Jeff řekl, že jsou to milí chlapy. Ale Jeffovi připadalo divné, že Keith není outsider. Colby a Keith se v téhle hře zatím najedli, tak jak nikdy. Rodger to řekl přesně, teď jsou všichni milí, ale pak už to tak nebude.

V Ogakor začalo pršet a oni měli sirky u Keitha. Udělali si ty Jerriiny placky a k tomu rajčata. Ogakor si pak připadali zahanbení, že druhý kmen mají kuřata a oni nemaj nic. Už se všichni těšili, jak se přesunou do tábora Kucha. Ale jaké bylo jejich překvapení, když jim přišla pošta, že podle mapy musí jít na jiné místo, kde bude nový tábor. Proto vzali to, co se jen dalo a vydali se na cestu. Všichni byli sklamaní.

Potom už se ženy i muži setkali na zadaném místě. Tam byli dvě bedny. Ale nejdřív se všichni vykoupali. No a co bylo v těch bednách? Co asi. Musí vymyslet nové jméno a pak si dají do nosu. Ženy šíleli, byli tam dorty a tak dále a tak dále. Bylo tam i víno, takže si všichni připili. Vypadalo to, že se všichni chovají mile, jenže pak si Jeff všiml toho, jak se Colby domlouvá s ostatníma členama o tom, koho vyřadí. A pak už nastala noc.

Další den si museli postavit přístřešek. Hledali místa, kde by mohl tábor být. Postavili přístřešek ve vyschlém korytu řeky. Jenže Rodger a Tina řekli, že pokud bude silně pršet, řeka se vlije i do koryta a potom bude po přístřešku. To, ale ostatní ignorovali. Potom si vymysleli jméno pro kmen. Nazvali ho Barramundi. Tak se jmenuje jedna ryba, kterou prý Michael chytil.

Teď už nás, ale čeká první soutěž o individuální imunitu. V soutěži bylo deset totemů. Jeden pro jednoho člena. Všichni se postavili na totemy a imunitu vyhrál ten, kdo tam zůstal stát nejdéle. Jeff Probst samozřejmě všechny lákal dolů jídly a tak dále.

Soutěž trvala neuvěřitelných deset hodin. Ano nekecám, doopravdy deset hodin. Zbyli už jen Alicia, Keith a Tina. Alicia odpadla a Keith řekl Tině, že potřebuje imunitu, jinak pro něj budou ostatní hlasovat, proto Tina seskočila a imunitu vyhrál Keith.

Hned ze soutěže však šli hned na kmenovou radu, protože soutěž trvala deset hodin, takže trvala až do noci. Probírala se už ta zmíněná soutěž, kdo jak dlouho vydržel. Pak se také probíralo to, že Tina se obětovala pro Keitha. Pak už se šlo hlasovat. Bylo to remíza. Jeff i Colby dostali pět hlasů. Proto se hlasovalo znovu, ale zase to skončilo remízou. Proto se spočítali hlasy z minulých rad. Colby neměl žádný hlas, ale Jeff měl jeden a to stačilo. Jeff se stal tak dalším vyloučeným a Ogakor teď mají o jednoho člena navíc.

Survivor Australia: Epizoda 6

29. června 2012 v 18:20 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Když Kucha přišli z kmenové rady, tak pršelo a to hodně. Rodger měl na kmenové radě oblečení, ve kterým spí a proto se musel celý převléct. Navíc jim začalo pršet i do přístřešku. Zhasl oheň a proto museli dělat nový oheň a ještě k tomu z mokrého dřeva. Navíc Alicia přemýšlela o sloučení, které příjde brzy a navíc oni, mají jen o jednoho člena navíc, takže další soutěž o imunitu musí vyhrát, aby měli ve sloučení o dva členy navíc. Ale neuvědomila si to jenom Alicia, ale i ostatní.

V Ogakor opět měli hlad. A navíc si všimli, že jim rychle dochází zásoby jídla. Jerri začala mluvit o čokoládě, pořád, pořád a pořád. A pak myslela i na sex. A k ní se přidala i Amber. Colby řekl, že pro Jerri je čokoláda náhrada za sex. A pak jim řekl, ať toho nechají, že ho to začíná pomalu štvát.

V Kucha Rodger, Elizabeth a Alicia zkoušeli jíst jídlo pro slepice a pak se dokonce rozhodli, že si to uvaří. A to taky udělali. A ono to praskalo jako popcorn. Alicia řekla, že tomu nikdo neodolal.

Jerri se rozhodla, že upeče zelený rajčata. Keith řekl, že je měla nechat na keři a počkat až uzrají a potom se zase začali hádat. Colby řekl, že už je ty jejich hádky nudí. A pak je Tina seřvala, ať už toho nechají. Keithovi a Tině rajčata nechutnali, jediný, kdo to snědl byl Colby.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o velkou odměnu, hrálo se totiž o piknik. Všichni členové, až na jednoho, budou mít zavázané oči. Ten jeden člen, co viděl, musel ty ostatní slepé navigovat u jednotlivých úkolů. Kdo jako první splnil všechny úkoly, vyhrál.

Zatímco Nick navigoval dobře, tak Jerri je řvala, řvala a zase řvala. Vítězi se nakonec stali Kucha a získali, tak velkou odměnu. Řekli, že je tato výhra určitě povzbudí na výhru poslední soutěže o imunitu. A ještě před tím Colby vychrstl na Jerri celý kyblík vody.

Ogakor byli sklamaní z prohry, ale věděli, že tu další soutěž musí vyhrát, jinak je při sloučení odstřelí jednoho po druhém. Pak Jerri i Colby, sám každý někam odešel a přemýšleli o hře.

Ve kmeni Kucha Michael dokázal chytit dvě ryby. Byli najezení, díky pikniku. A pak se to stalo. Michael stál nad ohněm a nadýchal se kouře a omdlel. Spadl přímo do ohně. Okamžitě vletěl do vody. Řval neskutečnou bolestí. Kůže mu doslova plavala ve vodě. Měl hrozně popálené ruce a záda. Všichni ho utěšovali a nemohli uvěřit svým očím. Elizabeth a Alicia pak za něj přišli do vody a začali ho tam utěšovat. Pak už přišli zdravotníci. A potom už mu začali pomáhat. Spolu s ostatními členy kmene se jim podařilo dostat Michaela z vody a obvázat mu ruce. Pak už přiletěl vrtulník. Doktoři Michaela svázali na lůžko a přenesli ho do vrtulníku. Elizabeth doslova brečela. Michael pak chtěl vidět svoje členy kmene. Jeho poslední slova byla, ať to kmenu Ogakor natřou. Pak se ještě pozdravil se všemi členy. A ti mu popřáli hodně štěstí. A pak už si Michaela odnesli a odletěli i s ním. Když vrtulník odletěl, všichni byli otřesení, co se právě stalo. Tohle je totiž nejhorší zranění v historii Survivora.

Kmeni Ogakor pak přišla zpráva, že se ve druhém kmeni stala nehoda a žádná soutěž o imunitu se nekoná. Oba kmeny teď mají po pěti a jdou do sloučení v tomhle stavu. Potom řešili, co se asi komu stalo.

V Kucha pak byli otřesení, že je Michael pryč. Hodně lidí se shoduje, že kdyby Michael nebyl evakuován, tak by možná vyhrál. Nejvíc ze všech byla asi otřesená Elizabeth. Uvědomili si, že teď mají stejně členů, jako Ogakor. Otřesený byl i Jeff, který sice neměl Michaela moc v lásce, ale i tak. Pak řekl, že Ogakor rozdrtí, tak jak si to Michael přál. Pak se Rodger se všemi pomodlili za Michaela.

Poslední Michaelova slova: "Člověku se nechce odejít. Čím déle tady je, tím déle by chtěl zůstat. O vítězství ani tolik nejde. Jde především o hru. Vítězstvím to všechno končí. Ta hra je pro mě nejdůležitější."

Survivor Australia: Epizoda 5

28. června 2012 v 13:57 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Když se Ogakor ráno vzbudili, ucítili kouř. A potom dokonce slyšeli, že požár je blízko. Ale požár, byl zatím nejvíc u nich. Jerri si uvědomila, že Colby nehlasoval s nimi a proto, teď má problém.

Jeff řekl ostatním, že v noci, jak oheň hořel, vyletěla jiskra přímo na jeho mikinu a ta začala hořet. A proto radši přesunuli ohniště. A potom se rozhodli, že si vezmou na jídlo další slepičku. Michael řekl Kimmi, ať si slepiček moc nevšímá, protože až je zabijí, tak z toho bude mít špatný pocit, jenže ona u nich pořád stála.

V Ogakor měli hlad. A velký hlad. Jerri chtěla vyhodit vnitřnosti ryb. Jenže pak začala zase pyskovat na Keitha a ten to nakonec udělal za ni. Jerri si potom postěžovala, že oni umírají hlady a druhý kmen se cpe kuřatama a prasatama.

Kimmi a Alicia se ve kmeni Kucha pohádali a to doslova. Byla to hádka, která trhala uši. Alicia potom prstem ukázala takové gesto, které se později stane legendární. A potom tu jejich hádku, ostatní řešili. Jenže, když pak šli spát, tak litovali, že oheň přenesli, tak jim byla taková zima, že ani pořádně nemohli spát. Michael si pak všiml, že se Kimmi skoro bojí vody a připomněl, že je hrozně špinavá.

Pak oběma kmenům přišla zpráva, aby sestrojili sáně. Taky přišel katalog, ve kterém si kmeny musely vybrat dvě věci. Pokud vyhrají soutěž o odměnu, tak vyhrají ty věci, které si zvolily. A k tomu ještě dostanou hygienické potřeby.

Teď už nás tedy čeká soutěž o odměnu. Dva členové budou zachránci. A ostatní tři budou ranění. Ranění budou umístěny na třech různých místech. Zachránci tedy museli všechny tři zachránit, díky těm saním, které sestrojili. Kdo to měl dřív, vyhrál odměnu. Ale ten, kdo vyhrál nedostal jen to, co si vybral, ale taky to, co si vybral ten druhý kmen.

Ogakor si získali vedení, ale to brzo stratili. Vítězi se tedy stali Kucha a do tábora si odnesli velkou odměnu.

Ogakor byli naštvaní. Zase prohráli. Colby řekl, že už musí vyhrát, protože pořád prohrávají. Naopak Kucha byli nadšení. Měli velký luxus.

Čeká nás další soutěž a tentokrát o imunitu. Byly tam dvě bludiště. Každé pro jeden tým. Ve bludišti je pět totemů. Na každém totemu je jeden medailon, takže pět medailonů. Cílem soutěže bylo nasbírat všech pět medailonů. Kdo to měl první vyhrál.

Ogakor získali náskok, když jako první našli první medailon. Tento náskok, už druhý kmen nedohonil a Ogakor po dlouhé době, znovu vyhráli. Byla to pro ně velká úleva, že nemusí na kmenovou radu.

Alicia chtěla vyloučit Kimmi. A Kimmi zase Aliciu. Takže je jasné, že to bude Alicia a nebo to bude Kimmi. Rozhodne se mezi těmi dvoumi.

Na kmenové radě se připomnělo, že tu zatím Kucha jsou teprve po druhé. Bavili se o vůdci. Všichni řekli Michaela, ale Jeff řekl, že i Alicia vypadá na vůdce. Blížil se déšť. Potom už se šlo hlasovat. Všichni hlasovali pro Kimmi, která se tak stala dalším vyloučeným. Na příští díl se můžete těšit.

Teď už budou díly častěji. Začnou totiž prázdniny a já budu mít víc času.

Další článek

7. června 2012 v 13:58 | James-Fairplay |  Survivor
Další rekap, teď nečekejte, zítra odjíždím do Bulharska a vracím se až v Neděli 18.