Survivor Africa: Epizoda 1

4. července 2012 v 12:17 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
Keňa, Afrika. Právě tady se bude odehrávat v pořadí třetí série této úspěšné show. Drsnou krajinou Afriky, právě projíždí kamión s šestnácti soutěžícími. Ti budou žít v drsné krajině, plné nebezpečných tvorů a velkého horka. 39 dní, 16 soutěžících, jen jeden přežije!

Soutěžící byli rozděleni na dva kmeny, pojmenované podle lidích, kteří tady žijí. Samburu a Boran. Ve kmeni Samburu najdeme například číšníka Silase, obchodnice Kim P. nebo třeba zubaře Carla. Ve kmeni Boran najdeme například fotbalistu Ethana, pracovnici reklamní agentury Kelly a nebo farmáře Toma.

Jakmile přijeli na místo, řidič se samopalem v ruce je doslova vyhodil z náklaďáku ven. Pak se všichni soutěžící pozdravili, že to bude super. Každý kmen dostal mapu a také koš, ve kterém byla spousta věcí, ale oni všechny neunesli, proto museli dobře vybrat.

Boran, kteří si vzali hodně vody, nemohli tolik litrů unést a proto pár litrů vody vylili. Ale to udělali pěknou blbost, později budou určitě škemrat o vodu. Diane, která si vzala na starost mapu, vůbec nic s mapu neuměla a brzy všechny ztratila. Proto se toho ujal Tom a nasměroval správný směr.

Ve kmeni Samburu, Silas a Brandon nemohli unést to, co vzali. Franka to štvalo, protože prý je to bude zdržovat. Navíc se tam Teresa začala bavit s Lindou o své rodině a to Franka štvalo ještě víc. Toho, že je Frank otrávený si všiml Brandon.

Když Boran dorazili do svého tábora, byli naprosto vyčerpaní. Tentokrát budou žít v takovém velkém kruhu, ohraničeným ostnami. Ty ostny je mají chránit před divokou zvěří. A v tom kruhu si mohou postavit vlastní přístřešek. Brzy našli tábor i Samburu.

Samburu okamžitě začli s přístřeškem, ale Frank je začal kritizovat. Měl by si dávat pozor, aby ho nevyřadili. Samburu zjistili, že pokud do hodiny neseženou vodu, tak nepřežijou. A proto šli pro vodu. Ale když tu vodu našli, tak to byla úplná bažina. Byla skažená a hnusná. Pak se Carl pokusil rozdělat s Frankem oheň. Jenže jim to nešlo.

Ale i v Boran trpělive žízní. Ti našli svoji studnu, ale ta voda byla hodně špinavá, takže to museli hodně převařit. A Lex se pokoušel rozdělat oheň. Ale ani tomu se to nedařilo. Proto to zkusil Tom a Ethan, ale ani ti ho nerozdělali.

Další den v Samburu se opět pokoušeli rozdělat oheň. Linda s Kim P., pak otevřeli lékárničku a zkoumali ji. Silasovi se pak podařilo trošku rozdělat oheň, protože rozdělal malý ohínek. A pak se jim to rozhořelo. Byli nadšení.

Naopak Boran stále nemohli rozdělat oheň. Proto si rozdělali konzervu s třešněmi a posílali je do kruhu, ať si každý vezme jednu. Ethan si všiml, jak Clarence si vzal víc třešní. Všiml si toho i Lex.

Teď už nás čeká první africká soutěž o imunitu. Kdo dneska vyhraje imunitu, vyhraje i oheň. Každý kmen měl jednu takovou dřevěnou káru. Jejich úkolem bylo po cestě podpálit stojany. Celou dobu však musí tahat káru. Kmen, který jako první zapálí všechny stojany a doveze káru do cíle, vyhrává.

Kára byla těžká o tom se mohli všichni přesvědčit, když oba kmeny několikrát zakolísali. Boran si získali velké vedení, ale kmen Samburu se vzchopil a nakonec celou soutěž vyhráli Samburu.

Diane byla po soutěži tak vyčerpaná, že ani nemohla chodit. Ostatní šli pro vodu. Jenom Diane nešla a Clarence tam zůstal s Diane. Tom řekl, že měli nejdřív spočítat konzervy, protože prý Clarence má rád třešně, tak aby neotevřel další konzervu. Diane pak ostatním vyžvanila, že si dali trošku vody a pak i konzervu fazolí. Clarence řekl, že ho prý požádala Diane, aby jí něco otevřel. Toma to vytočilo a začal tam řvát na Clarence, jak při soudu. A pak se do toho vložil i Lex. Ale pak i Diane začala lhát, že Clarence ji otevřel pro sebe, což nebyla pravda, ale ostatní ji to uvěřili. Takže při hlasování měli jasno, buď to bude slabá Diane a nebo Clarence.

Na kmenové radě se řeklo, že jak odejdou, dostanou oheň. Také se probírala první soutěž, jak Diane skolabovala. Clarence se pak přiznal, že udělal chybu. Takže se probíralo, to co Clarence udělal. Tom řekl, že mu odpouští, ale nezapomene. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla s počtem 6:2 vyloučena Diane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 7. července 2012 v 10:33 | Reagovat

Úžasná série :D Úžasný díl

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 7. července 2012 v 20:04 | Reagovat

[1]: No, úžásná série to asi úlpně není, ale nejhorší taky ne. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama