Survivor Africa: Epizoda 10

21. července 2012 v 11:12 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
Kim P. mrzelo, že na kmenové radě hlasovala pro Brandona. Lex pak šel za jeho aliancí a řekl jim, že, doufá, že jsou stále spolu. Večer měli Ethan a Kim P. hlídku a slyšeli a pak i viděli oči, jak se k jejich ohradě přibližuje lev. Oba dva se pěkně báli. Nevěděli, jestli ten lev nepřivolává další lvy, aby se najedli masíčka. Kim P. byla tak vystrašená, že Tom vstal a začal ji utěšovat. Ráno se všichni cítili slabí, protože už jsou v Africe měsíc. Kim J. měla pěkně oteklé nohy. Tom myslel, že shodil dvacet kilo. Tom i Ethan věděli, že Lex má obavy, protože na minulé kmenové radě, Lex hlasoval pro Franka. Takže teď ti dva věděli, že je Lex trošku zradil.

Teď nás čeká soutěž o odměnu. Vlastně se konala tradiční Survivor aukce, ve které si každý něco koupil. První položka byla káva s kroasantem. Koupil ji Lex. Další byly krekry se sýrem. Ty koupila Kim J. Další bylo chlazené pivo, které koupil Tom. Kim P. si koupila zmrzlinový pohár. Dále tu byla horká čokoláda, tu koupil Ethan. A tak to šlo pořád dál a dál a každý si něco koupil. Pak už se oznámil konec a oni se vrátili zpátky do tábora.

Lex si všiml, že při aukci šlo vydět, kdo tady má spojenectví. On s Kim J., Ethan s Tomem, Frank s Teresou, jen Kim P. si prý připadá sama. Ethan a Tom si pak ze srandy nadávali, že Ethan je žid a Tom je tlustý. Kim P. prý řekla, že Tom je chytřejší, než si všichni mysleli. Pak šli všichni ke studni a umyli se. Tom si to umývání hodně užil, protože umyl všechny a nejdéle umýval Kim P. Lex řekl, že by Tomovi prošla i vražda.

Čeká nás soutěž o imunitu. Nejdřív jim Jeff řekne příběh. Musí si ho zapamatovat. Pak vyběhnou na trať, kde je celkem sedm stanovišť. Na každém stanovišti je otázka, která si týká právě toho příběhu. Když odpověděli na otázku správně, získali vejce, které museli rozbít. V tom vejci byl fáborek. Fáborek museli připevnit na tyč. Kdo bude mít jako první na tyči pět fáborků a dorazí do cíle, vítězí.

Samozřejmě záleželo na tom, jak dobře si zapamatovali příběh. Nejrychleji začali Frank a Lex. Pak je ovšem začali ostatní dorovnávat. Imunitu nakonec vyhrál opět Lex.

Frank pozoroval přírodu. Řekl, že se mu tady líbí, čím dál víc. Řekl, že má dobrou náladu. Proto si povídal s ostatními. Kim P. to, ale vůbec nezajímalo a pořád mu říkala, že už to stačí. Frank totiž vykládal o zbraních. Teresa a Kim P. nechtěli vypadnout a řekli Kim J., že Ethan ve finále určitě vyhraje, proto jí řekli, aby vyřadili Ethana. Teresa řekla, že je to riskantní, ale musí to zkusit. Kim J. ji ale řekla, že Lexe, Ethana a Toma nezradí.

Na kmenové radě se Jeff všem poklonil, že už tu jsou měsíc a že tu vydrželi pěkně dlouho. Pak se probíralo, kdy byli špatné chvilky, nebo dobré. Pak se Jeff zeptal, jestli pořád platí aliance z bývalých kmenů. Později už se šlo hlasovat. Nakonec byl úplně nečekaně vyloučen Frank.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama