Survivor Africa: Epizoda 11

22. července 2012 v 12:05 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
Lex ukazoval Ethanovi nějaké pokusy s řemínkem. Pak jim přišla pošta. Ale přišla docela brzy.

Takže nás čeká soutěž o odměnu. Ale ještě před tím, jim Jeff řekl, že jejich rodiny jim natočili video. Takže nejdřív všem ukázal to video. Samozřejmě se skoro všichni rozbrečeli. Pak Jeff řekl, že jejich blízké dokonce zapojí i do soutěže. Jejich blízkým položili čtyři otázky. Nejvíc správných odpovědí vyhrává. Výherce poletí do národního parku, kde bude pozorovat migraci pakoňů. Pak pojedou i do Safari parku. Budou postel, sprchu a jídlo. Pak si užijí let balónem.

Potom už se přistoupilo k soutěži. Jeff se zeptal na otázku "Vaše nejtrapnější chvilka?" a když soutěžící i jeho blízcí odpověděli stejně, měli bod. Na této otázce získal bod Lex a Kim P. Další otázka byla "Která část těla se jim nelíbí?" . Bod získali Kim J. a Tom. Třetí otázka zněla "Z čeho máte strach?" . Bod získali opět Lex a taky Ethan. Poslední otázka byla "Váš nejlepší úspěch?". Tady bod získali Kim J., Tom a Lex. Takže odměnu znovu vyhrál Lex. A mohl si vzít někoho s sebou. Rozhodl se, že si vezme Toma.

Pak už ti dva nastoupili do letadla a odletěli do národního parku. Nejdřív, ale jeli do pětihvězdičkového hotelu, kde si užili hostinu. A pak pozorovali různá zvířata. Mezitím v táboře si udělali karty. Žárlili na Toma a Lexe. Ti dva mezitím sedli do auta a ocitly se mezi stovkami pakoňů. Pak na ně čekal alkohol, ale Tom se opil. A to doslova. Takže ho Lex musel dovléct do postele. Pak už se ráno vzbudili a nastoupili do balónu. A potom už vyletěli a užili si úžasný pohled na africkou přírodu. A pak sledovali jak lev honí pakoně. Nechtěli se vrátit do tábora.

V táboře Kim P. a Kim J. hráli karty. A později už přiletěli Lex a Tom. Ethan, Teresa, Kim P. a Kim J. předstírali, že poslouchají, co tam dělali, ale přitom je to vůbec nezajímalo. Nezajímali je ty kecy, protože na ně žárlili.

Ale teď už je pro nás připravená soutěž o imunitu. Každý měl tři hrnce a takovou tyč, které museli házet na hrnce, aby se rozbili. Ty hrnce představovali životy. Když vám někdo sestřelil hrnec, tak se vám odebral jeden život. Kdo zůstane jako poslední, alespoň s jedním životem, vyhrává imunitu.

Nakonec zbyli jen Tom a Kim J. Ale nakonec to byl Tom, kdo vyhrál imunitu.

Teď byla otázka, kdo vypadne. Lex navrhl vyřadit Teresu. Teresa řekla Kim J., že pokud ony dvě ještě s Kim P. budou hlasovat pro Lexe, je tu šance, že vypadne. Takže se dohodli. Shodli se, že nechtějí, aby tuhle řadu vyhrál nějaký muž. Takže Kim J. možná bude mít rozhodující hlas.

Na kmenové radě se probírala ta odměna, kde se jelo safari. Jeff se ptal, jestli si to oba užili a oni řekli, že moc. Pak se Jeff ptal všech, co si představují pod slovem domov. Například Ethan řekl gauč. Teresa řekla děti. Lex a Kim J. také řekli děti. Kim P. řekla její máma. A Tom řekl cheesburger. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec se ovšem Kim J. k holkám nepřidala a vyloučena byla Kim P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 23. července 2012 v 9:05 | Reagovat

Nééé :D Budeš mi chybět holka. No nic, teď ž mi zůstává jen fandit Ethanovi, ale nerado své rozhodnutí měním :( Njn, co s tím :D

2 James - Fairplay James - Fairplay | 23. července 2012 v 9:36 | Reagovat

[1]: Ale dostala se do poslední šestky, to je dobrej výkon.

3 *S.I* *S.I* | Web | 23. července 2012 v 9:47 | Reagovat

[2]: jo, to jo.

4 James - Fairplay James - Fairplay | 23. července 2012 v 9:48 | Reagovat

[3]: A zůstala spolu s Teresou jako poslední dva z kmene Samburu.

5 *S.I* *S.I* | Web | 24. července 2012 v 12:22 | Reagovat

[4]: jojo, tp byla dobrá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama