Survivor Africa: Epizoda 12

24. července 2012 v 15:16 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
A zbylo jich pět. Všichni věděli, že hra se blíží ke konci. Pak už se vydali ke studni. Jenže tam zjistili, že na jejich studnu se "vykakal" slon. Všichni byli naštvaní. Hlavně Kim J. Lex řekl, že ten slon měl asi zácpu, nebo co se to stalo. Tom viděl, že Kim J. se umývala opravdu blízko toho sloního díla, takže připomněl poznámku, že brzy z ní začne asi cítit slona. Ethan zase připomněl, že Tomovi smrdí nohy. A proto řekl Tomovi, aby zahodil svoje boty. Pak uviděli, že se jedna slepička dostala z klece a museli ji chytit. Ethan řekl, že, aby nebyla nuda, tak schválně pustí další slepičku a budou ji chytat. Později jim v poště přišli dopisy od rodin.

Ale teď už je pro nás připravena soutěž o odměnu. Všichni dostali seznam, kde bylo dvanáct slov ve svahilštině. Když našli nějaké to slovo v osmisměrce, tak ho museli zakroužkovat a odškrtnout ze seznamu. Až měli všech dvanáct slov museli z průsečíků vytvořit slovo. Kdo to bude mít první vyhrává. Hrálo se o velkou odměnu. Vítěz soutěže dostal zbrusu nové auto, do kterého se naložili různé léky a výherce pak odjel i s léky do nemocnice ty léky rozdat.

Lex začal opravdu rychle a ostatní za ním rychle začali zaostávat a nakonec opět vyhrál Lex. Pak už se všichni prošli k Lexovu novému autu. Ostatní samozřejmě hodně záviděli, protože Lex pořád něco vyhrává. Pak už se Lex vydal do nemocnice a ostatní se zase museli vydat do tábora. Lex seznámil se zakladatelem nemocnice a potom už začali vykládat náklad. Lex si tam pak hrál s dětmi a rozdával jim různé hračky. A díky tomu se mu začalo stýskat po jeho vlastních dětech.

V táboře všichni Lexovi záviděli, za to auto, ale hlavně za to, že Lex pořád vyhrává. Tom pak řekl, že by možná měli vyřadit Lexe a porušit, tak jejich alianci Lex, Ethan a Tom. Kim J. taky začala jednat a řekla Ethanovi, že pokud na kmenové radě nevyřadí Lexe, nebo Toma, na další kmenové radě už někoho z nich vyřadit musí, protože Kim J. on prý vyřazovat nebude. Pak už do tábora dorazil Lex. Samozřejmě ten vycítil, že ostatní závidí. Pak Tom dokonce řekl Terese, že na další kmenové radě se pokusí vyřadit právě Lexe. Tom svůj plán řekl i Kim J. a Ethanovi. Teresa vycítila, že se ještě může zachránit. Pokud ovšem Lex opět nevyhraje imunitu.

A to se dozvíme právě teď, čeká nás soutěž o imunitu. Dnešní soutěž kombinuje prvnky těch předchozích soutěží. Nejdřív museli sestrojit žebřík, díky kterému vylézt a zase slézt ze sítě. Pak na ně čeká kára, ve které jsou části skládačky. Odtáhnou káru na podložku a tam sestrojí skládačku. Potom se musí přeplazit po žebříkem a nakonec dorazí k šípům, kde musí zasáhnout terč. Kdo jako první zasáhl terč, vyhrál imunitu.

Ten, kdo vyhrál, věděl, že má jasné místo ve finálové čtyřce. Nejrychleji začali Lex, Tom a Ethan. Kim J. a Teresa začali ztrácet. Lex nejrychleji doběhl ke skládačce a získal tak vedení. Lex také nejrychleji složil skládačku a jako první doběhl šípům, terč trefil hned na poprvé, takže nakonec to byl opět Lex, kdo vyhrál imunitu.

Teresiny nejhorší obavy se potvrdili. Lex vyhrál imunitu a Tom, Ethan a Kim J. proti sobě určitě nepůjdou. Teresa pak přišla k Lexovi a začala ho prosit, aby tu ještě zůstala. Teresa pak začala přesvědčovat Lexe a Kim J., aby vyřadili Toma. Pak, ovšem Teresa řekla Lexovi, že to byla ona, kdo mu dal ten záhadný hlas. Ale Teresa pak ještě dodala, že to byl Tom, kdo ji řekl, aby tenkrát hlasovala pro Lexe. Lex tedy začal přemýšlet nad tím, co Teresa řekla a rozhodl se, že ještě spolu s Kim J. vyřadí Toma.

Na kmenové radě se probíralo, jestli je to hanba, když někdo vypadne. Pak také Jeff připomněl, že teď už se také musí soustředit na to, že jestli se dostanou do finálové dvojice, tak si musí získat hlasy poroty. Potom se mluvilo o tom, že všichni hodně zhubli. Jeff také připomněl, že Teresa už je poslední člen ze kmene Samburu. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec se nekonalo žádné překvapení, vyřazena byla Teresa.

A příští epizoda je finále!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 25. července 2012 v 13:45 | Reagovat

To se dalo čekat že vypadne Teresa. Byla poslední zástupkyně svého původního kmene. Dotáhla to daleko, to jsem ani nečekala :D

2 James - Fairplay James - Fairplay | 25. července 2012 v 15:21 | Reagovat

[1]: Kdyby nebylo promíchání kmenů, tak by se možná nedostala ani do sloučení. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama