Survivor Africa: Epizoda 2

6. července 2012 v 10:01 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
V minulém díle začalo pro 16 američanů největší dobrodružství svého života.

Všichni byli hrozně unavení, jak přišli z kmenové rady. Clarence se pak přiznal Jessie, že Diane lhala. Jessie mu řekla, že to sice neměl udělat, ale ona mu věří. Lex pak zdůraznil, že prý všichni ví, co je Clarence zač.

V Samburu ráno byli vymrzlí. Protože noci tu jsou pěkně studené, narozdíl od dne. Frank pak opět začal štěkat rozkazy. Lindsey řekla, že patří do armády, né jsem. Carl zase řekl, že on a Frank jako jediní pracují a ostatní ne. Frank řekl, že všichni mladí (Brandon, Silas, Lindsey a Kim P.) jenom stojí a dívají se na ty starší. Linda a Teresa prý taky pracují. Brandon zdůraznil, že je jejich tábor rozdělen podle věku.

Ale teď už nás čeká první soutěž o odměnu. Každý kmen má pět klád. Museli klády donést až ke totemu a postavit, tak schodiště. Jeden z nich pak vystoupá nahoru. Cestou k totemu, ale musejí počítat s nějakými překážkami. Hrálo se o přikrývky a jídlo. A potom ještě o věci, co první den nepobrali.

Boran si brzy získali vedení, ale potom je Samburu dohonili. A pak nejen, že je dohonili, ale taky předběhli a nakonec celou soutěž vyhráli Samburu a odnesli si tak velkou odměnu.

V Boran Kim J., která je nejstraší z kmene při soutěži zakolísala, ale ostatní ji v táboře odpustili. Jessie se strašně třásla. Ale ne, že ji byla zima. Ale proto, že moc nepije vodu, protože není dobrá, ale musela pít dál. Clarence ji pak přesvědčil, že musí pít, aby jejich kmen nezdržovala.

V Samburu opět všichni starší pracovali, zatímco mladší seděli a jenom se na ně dívali. Silas řekl, že se situace přiostřuje. Senioři (budeme tak říkat alianci Franka, Carla, Lindy a Teresi) se dohodli, že vyřadí Silase. Jenže pak věděli, že kdyby Senioři hlasovali proti Juniorům (aliance Silas, Brandon, Lindsey a Kim P.), tak by to byla remíza a proto začali pracovat na Silasovi, aby se k ním přidal. A Silas se s němi tedy domluvil.

V Boran opět byli všichni vyčerpaní z toho, že neměli vodu. Jessie řekla Kim J., že by mohli vyřadit vechny muže, protože je prý nepotřebujou. Ethan věděl, že pomalu začínají aliance. Proto si s Lexem a Tomem vytvořili trojčlennou alianci.

Když se Silas se Seniory vrátil do tábora, Lindsey si s ním promluvila. Jenže Senioři si nedali pozor na pusu a vypukla hádka mezi Teresou a Lindsey. A Silas řekl Lindsey, že je pořád s nimi, takže vlastně nikdo neví, na čí straně vůbec Silas je.

A teď už nás čeká pěkně nechutná soutěž o imunitu. Jeff přinesl do tábora dva vesničany a ti zabili krávu. Soutěžící musí vypít kravskou krev smíchanou s kravským mlékem.

Všichni to vypili, proto kmeny vybrali z druhého kmene toho nejslabšího a naopak. Za Boran byla vybrána Kelly, za Samburu to byla Linda. Tentokrát to byla pouze čistá krev. První nakonec byla Linda a Samburu tedy opět vyhráli.

V Boran bylo napětí. Kelly myslela, že ji vyloučí, za to, že to nevypila. Pak, ovšem, co když vyloučit starou Kim J. Clarence pak přesvědčil Toma, že ženy jsou slabé. Ethan řekl, že musí vyloučit Clarence. Ale Tom řekl, že toho si ještě chvíli musí nechat. Proto přišli s nápadem vyloučit Jessie, která teďka skoro nic nedělá.

Na kmenové radě se probírala důvěra. Pak se také probíralo, že už tu jsou po druhé, protože zatím nevyhráli žádnou soutěž. Nakonec se probíralo to, že kvůli Kim J. prohráli soutěž o odměnu a kvůli Kelly prohráli soutěž o imunitu. Potom už se šlo hlasovat. Druhou vyloučenou osobou se nakonec stala Jessie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 7. července 2012 v 10:37 | Reagovat

Linda ;) Tak se jmenuje moje trenérka ve stepu. Tak té budu fandit :D

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 7. července 2012 v 20:04 | Reagovat

[1]: :-D Nikdo ti v tom nebrání.

3 *S.I* *S.I* | Web | 10. července 2012 v 15:10 | Reagovat

[2]: Aspoň že tak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama