Survivor Africa: Epizoda 7

17. července 2012 v 13:12 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
Brandon oslavoval, že Lindsey je pryč. Jenže pak si uvědomil, že Boran teď mají velkou výhodu, protože mají dva členy navíc. Věděli, že Brandon a Kim P. jsou vlastně jediný Samburu, kteří zůstali ve hře.

Clarence šel na záchod. Jak byl hotov, tak kousek od něj byli sloni a Clarence řekl, že kdyby ho sloni zašlápli při vykonávání potřeby, tak by to byla trapná smrt. Opět probírali sloučení a čekali, co se bude dít. Pak si dali rýži. Kim J. se pak divila, že Frank nezná slovo branč.

Lex, Tom a Kelly oslavovali, protože teď jsou prý na dobré cestě. Ale Brandon a Kim P. nikoliv. Brandon už chtěl, aby začali soutěže o individuální imunitu. Pak i oni probíralo sloučení, které by se mělo teď někdy stát. Kelly pak řekla, že by nejradši vyloučila Lexe, protože prý taktizuje ze všech nejvíc.

Pak oběma kmenům přišla pošta, ale nikdo z nich nevyčetl, co to znamená. Jestli je to soutěž o odměnu, nebo imunitu, nebo kmenová rada. Nikdo to nevěděl.

Když však přišli, tam kam měli, Jeff jim řekl, že od této chvíle jsou sloučení v jeden kmen. Všichni byli šťastní. Pak jim rozdal nové buffy (šátky). Pak si museli vybrat, do kterého kmene se vydají. Vybrali si tábor Boran. Potom se jim oznámilo, že je čeká první soutěž o individuální imunitu. Byla to soutěž na výdrž. Každý stál na špalku. Jednou rukou byl zavázán k provazu a když tím provazem silně trhli, tak provaz obrátil kbelík nad nimi, který byl plný vody. Na koho se vylila voda, vypadl. Kdo zůstal jako poslední stát, vyhrál imunitu.

Všichni odpadávali jeden po druhém. Jeff samozřejmě všechny lákal jídly a tak. Nakonec zůstali jen Lex, Ethan, Teresa a Clarence. Ale Lex a Ethan odpadli. Clarence se pak chtěl dohodnout s Teresou. Ale Teresa se podplatit nenechala a Clarence odpadl, takže nakonec první individuální imunitu vyhrála Teresa.

Jak šli do tábora, tak se povídali a tak dále. Frank se ovšem cítil odstrčený. Jak došli do tábora, tak se všichni přivítali. Přišla jim pošta, že musí vymyslet jméno pro nový kmen a taky otevřít košík ve, kterém byla spousta jídla a pití. Takže si všichni užili hostinu. Všichni jedli a pili, ale Frank začal pracovat. Ostatní ho pak pozvali k sobě. Tom se pak "zamiloval" do Teresy. Pak si povídali takové kravinky, jako třeba, kdo měl sex v letadle. A pak šli chlapy pracovat. Blízko jejich tábora se objevil slon a Frank dělal, jakože je taky slon.

Pak začali vymýšlet jméno. Lex řekl, že svazislky znamená voda Maji a oheň Moto. Proto pojmenovaly nový kmen Moto Maji, což znamená Horká voda. Některým to, ale bylo úplně ukradený, některým zase ne.

A pak už se začali vytvářet aliance. Lex si pak vzal Clarenceho stranou a na rovinu mu řekl, že se rozhodli, že ho vyloučí. Chtěl si s ním totiž promluvit jako chlap s chlapem. Kim J. řekla, že si na Lexe bude dávat pravdu. Clarence řekl Tomovi, že by měli nejdřív vyloučit Brandona a Kim P. Teresa řekla, že Clarencovi hlas nedá.

Na kmenové radě se probíralo, to, jak se jmenuje nový kmen. Také se probíralo, samozřejmě sloučení. To, co se stalo potom, když přišli všichni do tábora. Brandon řekl, že poprvé viděl Franka, jak říká nějaký vtip. Tom řekl, že sice všichni oslavovali, tak potom ihned zase začali aliance. Pak už se šlo hlasovat. Lex, který tipoval, že dostane jeden hlas, dostal dva a to ho naštvalo. Nicméně vyloučen byl Clarence.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 17. července 2012 v 13:21 | Reagovat

Tak jsem ráda že Kim P. tam ještě je, ale vypadá to tak, že brzo vypadne. No uvidíme jak se to bude rozvíjet.

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 17. července 2012 v 16:20 | Reagovat

[1]: Ale už má jasné místo v porotě. :-)

3 *S.I* *S.I* | Web | 17. července 2012 v 19:04 | Reagovat

[2]: To jo. Aspoň něco

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama