Survivor Africa: Epizoda 8

19. července 2012 v 19:16 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
Lex byl hodně, ale hodně naštvaný, že dostal dva hlasy. Proto začal chodit po celém táboře a vyzvídat ostatní. Řekl, že ten, kdo to udělal, tak mu podřízne krk. Kelly řekla, že je pitomec. Hlas mu dala Teresa. Ale to Lex neví. Lex řekl, že ho znepokojuje, že je mezi nimi had a až zjistí, kdo to byl, okamžitě ho vyloučí. Teresa řekla, že je to kravina, dostal pouze dva hlasy z deseti. Lex řekl Terese, že ona mu určitě hlas nedala a ona dělala, co mohla, aby se nezačala smát.

Teď už nás čeká soutěž o odměnu. Každý měl devět předmětů. Museli vždycky jeden předmět vzít dát ho na prkno, které sloužilo jako páka. Když skočili na prkno, předmět vyletěl do vzduchu a musel spadnout do koše. První, kdo měl všech devět předmětů v koši, vyhrál. Hrálo se o velmi zajímavou odměnu. Výherce dostane dvě kozy. Ráno pojedou do malé vesničky a tam si za kozy, koupí, co bude chtít.

Samozřejmě, že soutěžící, nejdřív museli přijít na to, jak nejlépe dostat předměty do koše, tedy najít tu správnou techniku. Ethan začal velmi dobře. Pak ho, ale ostatní začali dorovnávat. Nakonec vyhrál Ethan.

Jak přišli do tábora, všichni okamžitě začali Ethanovi dávat svoje klouboky a věci, aby je vyměnil ve vesničce, za to, co oni chtějí. Pak už si ráno pro Ethana přišel Jeff. Ale někoho si mohl vzít s sebou. Ethan nechtěl nikoho, ale řekl, že si vezme s sebou Lexe, protože byl v soutěži druhý.

Cestou se dívali na africkou přírodu a stále hladili kozičky. Přijeli do vesničky "Bamba", což byla jen jedna ulice. Samozřejmě všichni vesničané je sledovali. Pak už vyložili kozičky a začali se rozhlížet po obchodnících. Nejdřív nevěděli, co mají dělat, ale nakonec je začali prodávat u každého obchodníka, za peníze. Bylo hodně smlouvání. Dostali řádně zaplaceno, ale pak si připadali hloupě, protože je obchodník okamžitě odvedl do řeznictví. :-D No a pak už se šli podívat, co si koupí. Jeden afričan je odvedl do jedné restaurace a objednali si hranolky, limonádu a pivo. Hranolek bylo požehnaně. Pro jejich těla to byl ovšem velký šok. Ethanem to rychle prošlo. A pak už se vydali hledat věci pro ostatní v táboře. A potom si tam Ethan začal kopat s malýma klukama. Pak svůj hakisák hodil jednomu klukovi. A nakonec už nastoupili do auta a vydali se zpátky do tábora.

Teresa nikomu neřekla, že dala Lexovi hlas. Všem bylo dobře, když byl Lex pryč. Pak už oba přišli a začali vyprávět, co se jim přihodili. A potom už všem rozdali, to, co pro ně nakoupili ve vesnici. Lex si všiml, že Ethan si všechny získal tím, že jim přivezl sušenky a teď prý bude hodně oblíbený. Kim P. začala jednat. Dohodla se s Teresou, Frankem a Brandonem, že se pokusí přimět Kelly, aby hlasovali pro Lexe.

Je čas pro soutěž o imunitu. Nejdřív jim Jeff ukázal pár předmětu, které byli v takovém sudu a oni měli třicet sekund na to, aby si je zapamatovali. Pak si každý stoupl k jednomu sudu. V sudu bylo devět přihrádek, které byli očíslované. Jeff jim vždycky řekl nějaké číslo a oni museli po okolí hledat věc, která v tom políčku daného čísla je. Když to měl někdo špatne, vypadl. Kdo zůstal jako poslední, vyhrál.

Samozřejmě záleželo na myšlení, ale hlavně dobré paměti a taky, jak dobře umějí hledat. A také záleželo na tom, jak si zapamatovali to, co jim Jeff ukazoval na začátku soutěže. Pak už zůstali jen Brandon, Ethan, Lex a Tom. Imunitu nakonec vyhrál Ethan.

Lex řekl Tomovi, že mu Brandon řekl, že prý Kelly říkala, že to byla ona, kdo dal Lexovi hlas. Lex se tedy rozhodl, že vyhodí Kelly. Lex řekl, že on, Tom, Ethan, Kim J. a Brandon vyloučí Kelly. Kelly řekla Lexovi, že ona mu hlas nedala, protože vycítila, že ji chce Lex vyloučit. Proto přiběhla ke Kim P., Terese a Frankovi. Rozhodli se pro Lexe. Mysleli si,že Brandon volí s nimi. Takže Brandon má rozhodující hlas. Brandon nevěděl, co má dělat.

Na kmenové radě se probíralo to, že Ethan vyhrál už dvě soutěže po sobě, soutěž o odměnu i soutěž o imunitu. Pak se také probíralo to, jak Lex dostal dva hlasy a probíralo se to v táboře. Později už se šlo hlasovat. Nakonec vypadla a prvním členem poroty se stala Kelly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 20. července 2012 v 9:46 | Reagovat

Ten Ethan je dobrý :D A štěstí že tam mám pořád Kim. A Lex mi leze na nervy :D :D

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 20. července 2012 v 10:47 | Reagovat

[1]: Ethan je dobrej. No a Lexovi, když jsem sledoval Afriku, tak jsem mu fandil. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama