Survivor Africa: Finale

25. července 2012 v 10:41 | James-Fairplay |  Survivor: Africa
Afrika, Keňa. Právě tady před 36 dni odstartovalo pro šestnáct američanů jejich největší dobrodružství života. Byli vysazeni a museli si nejen dávat pozor na dravou zvěř, ale také na hrozné horko. Už dvanáct jich vypadlo. Kdo ze čtveřice Tom, Kim J., Lex a Ethan přehraje, přelstí a přežije všechny ostatní a vyhraje jeden milión dolarů? To se dozvíme v dnešním posledním díle!

Všichni si samozřejmě nejdřív pogratulovali, že se dostali do poslední čtyřky. Lex pak řekl Ethanovi, že mu Teresa řekla, že mu dala hlas, protože ji to řekl Tom. Ethan, ale tomu moc nevěřil. Jenže Kim J. také řekla, že ji taky Tom oslovil. Lex pak řekl Ethanovi, že si s Tomem ráno promluví a donutí ho přísahat na svého syna, jestli to byla všechno pravda. Ráno už se Lex a Tom vydali pro dřevo a Lex mu řekl všechno, co se stalo. Tom mu ale řekl, že nic takového neudělal. Ale přiznal se, že řekl Kim J., aby vyloučila Lexe. A pak se trochu pohádali. Ale pak se přece jen usmířili, protože Lex řekl, že s ním má spojenectví už od začátku. Později si vylezli na jednu větší skálu a prostě si tam jen lehli a leželi.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Na soutěž o imunitu se ale vydali rovnou na kmenovou radu. Následovala soutěž, kterou jsme mohli vidět i v předešlých dvou sériích. Jeff dával otázky, které se týkali všech vypadnutých hráčů. Bylo osm otázek. Kdo na konci měl nejvíc správných odpovědí, vyhrál imunitu.

Samozřejmě záleželo na tom, jak dobře poslouchali ostatní vyloučené třeba, jak se jmenují jejich děti a tak dále. Padli otázky jako třeba "Jaké hodnosti dosáhl Frank v armádě?", "Který soutěžící ve své přihlášce uvedl, že manipulování je jeho oblíbená činnost?", "Kdo jako první zasáhl terč při soutěži v lukostřelbě?" a tak dále. Imunitu nakonec vyhrála Kim J. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byl vyřazen Tom. Teď už zbývají tři lidé, jedna soutěž o imunitu a jeden vítěz.

Ve čtyři ráno do tábora přišel Jeff a všechny probudil. Jeff jim jenom řekl, že je čeká výlet. Pak jim Jeff řekl, že se zúčastní nějakého afrického rituálu. Potom musí vzdát čest všem vypadnutých hráčů. Pak už se vydali na ten rituál a nakonec vzdali čest vypadnutým hráčům. Posléze je domorodci potřeli kozí krví a oni si užili další rituál. A zatancovali si s nimi. A potom už se vydali na jejich poslední soutěž o imunitu. Museli si stoupnout na špalek a chytit se kmenové imunity. Kdo se pustil vypadl. Kdo zůstal nejdéle stát, vyhrál imunitu.

Byla to jen soutěž na sílu vůle, tedy, jak dlouho tam budou stát. Mohli tam stát i deset hodin, dvě minuty, nebo mohli odpadnout hned. Samozřejmě na ně pálilo slunce, což bylo velmi vyčerpávající. Bylo neuvěřitelných 94 stupňů. Zhruba po dvou hodinách odpadl Ethan. Po třech hodinách bylo neuvěřitelných 104 stupňů. To už nevydržel ani Lex a Kim J. znovu vyhrála imunitu.

Kim J. tomu nemohla uvěřit. Je ve finále. Ale teď před ní stojí velká otázka. Koho si vezme do finále s sebou. Ethana, nebo Lexe. Pak si Lex a Ethan pogratulovali, že ať se stane cokoliv, jsou hrdí, že spolu měli alianci. Ethan byl nervózní, protože jeho osud v téhle hře je v rukou Kim J. Kim J. řekla, že je má oba ráda a bude to pro ní těžké.

Na kmenové radě se probíralo, to co se stalo ráno, ten rituál a pak. Pak Jeff připomněl, že Ethana a Lexe při soutěži o imunitu porazila šedesátiletá babička a řekl, že Kim J. má místo ve finále zasloužené. Pak se také Jeff ptal, proč Ethan odpadl a nebo proč odpadl Lex. Kim J. řekla, že se stále ještě nerozhodla, koho vyřadí. Dala oboum příležitost, aby řekli, proč by měli zůstat, ale oba řekli, ať hlasuje podle srdce. Poslední hlas nakonec rozhodl, že posledním porotcem se stává Lex. Lex ovšem řekl, že tu vydžel 38 dní a to je dobrý výkon.

Nemohli tomu uvěřit. Už zůstali jen dva. Kim J. a Ethan. Jeden z nich vyhraje jeden milion dolarů. Ethan byl šťastný, že ho Kim J. na minulé kmenové radě nevyřadila. Pak si povídali o tom, jak ses sem dostali. Pak na odškrtli poslední dny na svém kalendáři a podepsali se tam vlastními jmény. A nakonec se naposledy rozhlédli po svém táboře, protože u se sem nikdy nevrátí. Potom se vydali na jejich poslední kmenovou radu.

Jeff přivítal Ethana i Kim J. a také porotu, která rozhodne o výsledku. Nejdřív oba měli možnost říct, proč by pro ně porotci měli hlasovat. Kim J. řekla, že je nebude žádat, aby pro ni hlasovali, ale řekla, že pro je to vítězství, protože je nejstarší ze všech a dostala se tak daleko. Ethan řekl, že hrál čestnou a dobrou hru, ale řekl jim, ať hlasují podle srdce. A potom už přišli na řadu samotné otázky porotců. Někteří porotci jím řekli, co udělali špatně, ale někteří na ně byli milí. Jakmile všichni porotci zodpověděli všechny otázky, šlo se hlasovat.

Hlasy ovšem zůstali zavřené a až o půl roku později se přečetli v USA. Nejdřív je Jeff otravoval opět svými otázky a pořád to napínal. Ale vítěz také dostane nové auto, stejné, které dostal Lex. Pak už Jeff oznámil, že přečte hlasy. S poměrem hlasů 5:2 se vítězem stal Ethan Zohn. Večer ovšem nekončil a pokračoval Reunion. Tam se zodpovídali různé otázky a všichni se dobře pobavili. Pak se jen čekalo, kde se bude konat další řada. Video oznámilo, že další řada se jmenuje Survivor: Marquesas (Markézy)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 25. července 2012 v 13:44 | Reagovat

Jsem čekala že vyhraje Ethan. A tak jako zasloužil si to :)

2 James - Fairplay James - Fairplay | 25. července 2012 v 15:21 | Reagovat

[1]: To jo, Ethan si to zasloužil. :-)

3 *S.I* *S.I* | Web | 26. července 2012 v 10:30 | Reagovat

Markézy, to zní dobře :D

4 James - Fairplay James - Fairplay | 26. července 2012 v 11:27 | Reagovat

[3]: Já dřív ani nevěděl, co to je zaš. :-D

5 *S.I* *S.I* | Web | 26. července 2012 v 13:46 | Reagovat

[4]: :D A jak se dívám na survivorweb.cz tak tam nejsou moc oblíbené xD Tak uvidíme, no :D

6 James - Fairplay James - Fairplay | 26. července 2012 v 14:04 | Reagovat

[5]: No nejsou zrovna nejlepší, ale objeví se tam můj druhý nejoblíbenější hráč, Boston Rob. Pak tam bude i Sean, ten byl dobrej, díky němu sem chytal záchvaty smíchu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama