Survivor Australia: Epizoda 11

1. července 2012 v 14:36 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Amber si připadala, že je sama. Její nejlepší kamarádka je pryč a teď věděla, že už jí ostatní nevěří, protože ji ani neřekli, že budou volit pro Jerri. Všiml si toho Keith. Když Amber zkontrolovala rýži, byla tam rýže pro jednu porci. Proto museli jít na ryby. Keith se vydal na lovení cvrčků a podařilo se mu jednoho dostat. Colby dělal to samé. Ale tomu se nedařilo, jako Keithovi.

Čeká nás soutěž o odměnu. No vlastně ne o odměnu, ale konala se tradiční Survivor aukce. Jako první položka byla burritos. Koupil je Nick. Dále to byla čokoláda a krémový koláč. Koupila to Elizabeth. Dále limonáda, kterou koupila Amber. Keith si koupil pizzu. A tak to šlo dál a dál a dál. Pak už Jeff oznámil konec a proto se vydali zpátky do tábora.

Jenže jak se všichni vrátili do tábora, všichni letěli na záchod, protože na to nejsou zvyklí. Večer začala silná bouřka. Ráno si všichni všimli, že stoupla voda a pokud by to tak šlo dál, tak by brzo měli po přístřešku. Proto museli přesunout přístřešek, ale stále je v korytu a oni si všimli, že pokud ta řeka stoupne ještě víc, tak se to koryto zaplaví a všechno bude pryč. A pak všichni viděli, že jim došli zásoby rýže a oni byli hladový a připadali si, že brzo zemřou. Někteří šli chytat ryby a požádali, aby s nimi šel i Nick, jenže ten odmítl a potom stejně ty ryby jedl, což si moc nezasloužil. Nick věděl, že opět musí vyhrát imunitu, jinak je po něm.

V soutěži o imunitu dostal každý ohnivou váhu. Na jednom konci váhy byl kotel pro oheň, na druhém děravé vědro pro vodu. Cílem bylo, že v kotli na oheň museli ten oheň rozdělat. Pak museli nosti vodu z řeky do děravého vědra, aby voda převážila druhý kotel a ten se vznesl nahoru a zapálil by provaz. S tou vodou, ale museli být rychlí, protože jak bylo vědro děravé, voda z něj neustále odkapávala pryč.

Byla to opravdu vyrovnaná soutěž, ale nakonec to byl Colby, kdo vyhrál imunitu a zajistil si další tři dny ve hře.

Nick byl v háji. Věděl, že jde domů. Jenže ostatní měli větší problém. Nemají žádné jídlo a všem bylo špatně, hlavně Elizabeth. Když chtěli chytat ryby, tak Rodger nechtěně ztratil háček a teď už mají jen jeden. Ale pak do jejich tábora přišel Jeff Probst s plechovkou rýže. Dal jim nabídku. Dá jim rýži na dva týdny, ale na oplátku mu musí něco dát. A on chce tábor. Jejich celty a taky vlajku, která je chránila před deštěm. Ale pak jim ještě dal 25 háčků a oni to přijmuly.

Vypadalo to na bouřku a proto museli ihned postavit nový přístřešek. Proto se rozhodli, že ho postaví trošku dál od řeky, ale stále v korytu. Použili na střechu všechno možné. Listy, dřevo, trávu, jehličí, prostě cokoliv. A pak už začalo zase pršet. Amber cítila, že je další na řadě. Colby, Keith a Tina si uvědomili, že je může zradit a přidat se k Elizabeth, Nickovi a Rodgerovi. Takže Amber bude mít rozhodující hlas na kmenové radě.

Na kmenové radě se probíralo ta dohoda, jak jim dal jídlo a háčky za tu celtu a vlajku. Pak se taky probíralo to, že byli všichni vyčerpaní. Pak už se šlo hlasovat. Amber se ale nakonec ke Kucha nepřidala a vyřazen byl Nick.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama