Survivor Australia: Epizoda 12

1. července 2012 v 18:08 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Nic se nezměnilo. Kucha stále vypadávají jeden po druhém a vypadá to, že sen Michaela se asi nevyplní. Zbývá jen Rodger a Elizabeth.

Chtěli si dát rýži, ale měli tak malou porci, že chtěli ještě, ale museli šetřit, nesměli znovu přijít o rýži. Rodger a Elizabeth věděli, že musí vyhrát následující soutěž o imunitu, aby nevypadli.

Ale teď nás čeká soutěž o odměnu. Bylo tam takové lanové bludiště. Bylo tam pět bodů, od každého bodu vedlo mnoho cest. Všichni byli k lanu připojeni dvěma karabinami. Kdo jako první přešel všech pět bodů a dostal se do cíle, vyhrál odměnu v podobě hostiny. Ale k té hostině pojede na koních.

Během soutěže začlo hodně, ale opravdu hodně silně pršet. Nakonec velkou odměnu vyhrál Colby a pak už vyrazil. Spolu s pěti kovbojemi projížděl Australskou buší. Cesta se Colbymu trošku znepříjemnila. Cestou však viděl několik rozvodněních řek.

Ti co šli zpátky z odměny uviděli velkou rozvodněnou řeku. A proto se začali bát, aby to jejich suché koryto, kde mají přístřešek nebylo zaplaveno. Mezitím jsme viděli záběry na suché koryto, které ale nebylo ani zdaleka suché. Pak už přišli do tábora a uviděli velkou spoušť. Celý jejich přístřešek byl doslova a dopísmene na sračku. Všechny jejich věci byli promočené a co bylo nejhorší, uviděli kbelík rýže, jak plave v řece. Většina jejich věcí byla také pryč, háčky, rybářské náčiní, nože, jako kdyby tak bylo tornádo. A zatímco pět členů v táboře byli bezradní, Colby si užíval velkou hostinu s kovbojemi.

Tina a Keith šli proti proudu, jestli by nenašli něco a uviděli plechovku s rýži, jak je v pořádku, zachycená mezi větvemi. Chtěl jít do toho velkého proudu. Proto mu Rodger podal lano. Vypadalo to, jak v nějakém akčním filmu, ale nakonec se Keithovi podařilo získat rýži zpátky. To je aspoň trochu povzbudilo. Jenže Keith měl sirky v kabátě a ten se namočil a proto neměli čím rozdělat oheň. Všichni mrzli a proto se tulili k sobě.

Když se ráno probudili, věděli, že to byla jejich nejhorší noc v životě. Museli postavit nový přístřešek, ale tentokrát už se poučili a postavili přístřešek na vyvýšeném místě. Pak se do tábora vrátil Colby a nemohl uvěřit co viděl.

Čeká nás soutěž o imunitu. Každý měl tři talíře a prak. Cílem hry bylo rozbít všechny talíře a zůstat naživu. Komu jako poslednímu zbýval nějaký talíř, vyhrál.

Kdo si myslíte, že vyhrál imunitu? Kdo jiný, než Colby.

Ale teď bez jakéhokoliv stratégování nás čeká kmenová rada. Probíralo se hlavně, to co se stalo. Ta velká spoušť. Připomnělo se, že se hra čím dál víc přiostřuje. Pak už se šlo hlasovat. Ale ten, kdo byl vyřazen bylo naprosto nečekané. Vyloučen byl člen kmene Ogakor, Amber.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama