Survivor Australia: Epizoda 13

2. července 2012 v 14:35 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Ráno si Rodger přivstal a uklidil z koryta všechny věci, které tam ještě zůstali. Všichni byli ráno mokří, protože pršelo. Elizabeth si myslela, jestli se náhodou nepočůrala. Tině se stýskalo po rodině.

Ale teď už nás čeká soutěž o zatím nejlepší odměnu. Byl tam totiž počítač. A právě díky tomuto počítači si mohli povídat online s rodinami. Trosečníci museli svým blízkým klást otázky. Ti blízcí, kteří zodpoví nejvíc správných otázek, vyhrají. A vyhrají hovor na půl hodinu se svým trosečníkem. Ale všichni si mohli dát koláček a kafé a také mohli něco svým blízkým koupit přes internet. Ale ostatní se ještě mohli rozloučit.

Nejdřív šla Tina, pak Elizabeth, ti byli dojati asi nejvíc. Pak šel na řadu Rodger, který dokonce brečel. Pak šel na řadu Keith. A nakonec i Colby a ani ten se nepodal tomu, že taky brečel. A pak už se tedy přešlo na soutěž. Vyhrála Tina. Ale ostatní se předtím ještě rozloučili. A Keith dokonce požádal svoji přítelkyni o ruku a ta to přijala. A pak už přišel čas pro Tinu.

Pro všechny to byla zatím nejlepší soutěž. Všichni byli šťastní. Keith se pomodlil bohu. Když šli však spát, opět silně pršelo. Keith a Rodger opět ráno přivstali a když se šli projít, našli kus doutnajícího stromu a ten si odnesli do tábora. Měli štěstí, mohli rozdělat oheň. Koryto opět bylo rozvodněné, ale teď už jim to nevadilo, měli přístřešek a věci jinde. Colby pak řekl, že Keith znovu plítvá rýží. A pak se s ním dokonce pohádal.

Ostatní se nudili, celý den jen seděli, seděli, seděli, seděli, seděli, seděli a seděli. A proto pozorovali oheň. Colby si všiml, že Rodger, který je nejstarší ze všech, zatím dělá nejvíc práce.

Čeká nás soutěž o imunitu, která se tentokrát bude odehrávat večer. Všichni měli pouta. Jeff jim řekl příběh a oni pak museli běhat po poli, kde je osm stanic. Na každé stanici byla otázka z toho příběhu. Když odpověděli správně, získali klíč, kterým museli odemknout zámek. Těch zámků bylo celkem pět. Ten, kdo měl všechny zámky otevřené a doběhl do cíle, získal imunitu.

Keith byl první a málem by vyhrál, doběhl do cíle, jenže měl otevřené jenom čtyři. Hned po něm přiběhl Colby a ten už to měl správně a imunitu znovu vyhrál Colby.

Rodger řekl Tině, že pokud chtějí vyřadit jeho, nebo Elizabeth, tak ať první vyřadí jeho. A řekl to i Keithovi a Colbymu. Ale Keith řekl, že klidně můžou vyřadit i jeho, protože naštval Colbyho s tou rýží.

Teď už tedy ke kmenové radě. Probíralo se to, že hra nabírá obrátky, protože, už zbývá jen šest dní a blíží se to ke konci. Taky se probíralo to, že Elizabeth nazývá Rodgera svým Australským otcem. Taky se probíralo to, že Keith ztratil ten zámek při soutěži. Pak už se šlo hlasovat. Hlasy rozhodly, že pátým porotcem se stává Rodger.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama