Survivor Australia: Epizoda 14

2. července 2012 v 21:11 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Elizabeth bylo smutně. Přišla o Rodgera a navíc je posledním členem kmene Kucha, který ještě zůstal. Pak si s Tinou povídali o svých rodinách. I Colby vzpomínal na svou matku. Pak Colby řekl, že jde na obchodu a taky řekl, že půjde vybrat bankomat. Tina řekla, ať ji natankuje auto. Už tam jsou dlouho a asi se zbláznili.

Ale teď už k soutěži o odměnu. Soutěž byla sestavená z předchozích soutěží. Budou mít zavázané oči a taky budou mít pouta. Pak si museli vzít karabinu a připnout se k lanu, se kterým museli projít pár překážek. Když se dostali na konec lana, rozezněli zvon a mohli si sundat pásku z očí. Pak museli složit skládačku. Když ji správně složili, dostali klíč a odemkli si pouta. Potom museli vzít kyblík a dát do něj vodu. S tím kyblíkem museli přejít úzkou traverzu a vylít vodu do vědra. Až z vědra začala vytíkat voda dírou mohli přistoupit k ohnivému kyblíku. Na něm byl provaz. Museli v kyblíku rozdělat oheň, aby přepálil provaz. Když se provaz přepálí, tak se zvedne kyblík z ohněm nahoru a zapálí další provaz. Kdo to měl jako první, vyhrál odměnu v podobě stanu, lehátka, čtyřkol a klíčků. Hrálo se totiž o auto. A právě tohle auto se dá proměnit ve stan. Výherce přenocuje ve stanoautě a dokonce si užije i sprchu.

Byla to zatím nejnapínavější a největší soutěž, která v této sérii byla. Síly byly vyrovnané, ale nakonec se auta a odměny dočkal Colby, který si získal už od začátku velký náskok.

Elizabeth si všimla, že jí padají vlasy. Pak soutěžícím přišla poštou váha a zrcadlo. Takže se všichni zvážili. Nejvíc shodil Keith, pak Colby, Tina a nakonec Elizabeth. Keith se pak vydal na procházku. A pak už se i Colby nachystal na svou odměnu. Pak už Jeff přišel do tábora pro Colbyho a společně odešli pryč. A mezitím co Elizabeth s Tinou zůstali v táboře sami, Keith polehával na kopci.

Colby nemohl uvěřit svým očím. Když viděl svoje nové, krasné auto, tak se málem zbláznil. A potom se šel najíst. Když však Jeff poručil, ať přinesou další jídlo, tak přišla Colbyho matka a Colby věděl, že je to jeho nejlepší odměna. Jeho matka se divila, jak zhubl. A potom si spolu povídali. Pak se pořádně vyspal a taky si ráno užil sprchu.

V táboře zjistili děsivou věc, nezaděli kanistr s vodou a pořádná dávka vody jim vytekla. Alespoň zlepšili náladu Colby s jeho matkou, kteří přišli do tábora. A ti se ptali na novinky ve světě. Během toho povídání, Colbyho matka odešla a vrátila se s velkým pytlem, ve kterém byly věci od jejich blízkých pro ostatní. Pak už ovšem přijel vrtulník pro Colbyho mámu a odletěli i s ní pryč.

Nyní nás čeká soutěž o imunitu. Bylo tam takové kolo a v ní 36 předmětů skrytých pod malými stříškami. Vždycky mohli odkrýt jen dvě stříšky, podobně jako pexeso. Když ti předměty byli správné, vzali si je k sobě. Kdo bude mít nejvíc dvojic, vyhrává imunitu.

Tahle soutěž byla hlavně o štěstí, ale také o paměti. Elizabeth i Keith potřebovali vyhrát imunitu, ale imunitu zase vyhrál Colby.

Byli dvě oběti. Buď to bude Elizabeth, poslední člen kmene Kucha a nebo Keith. Bylo, ale jasné, že někdo z těchto dvou odejde. Bude to záviset na Colbym a Tině.

Na kmenové radě se probíralo, to co vyhrál Colby. Také se probíralo, že Colby vyhrál skoro všechny odměny. Navíc vyhrál úplně všechny odměny s jídlem, kromě jedné. Potom se také probíralo, to kolik ostatní zhubli. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla vyloučena poslední člen kmene Kucha, Elizabeth.

Zvývají tři dny, dvě kmenové rady a jeden vítěz. Už příští díl je finále.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama