Survivor Australia: Epizoda 9 a 10

1. července 2012 v 10:25 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Devátá epizoda byla pouze rekapitulační, takže pokračujeme další desátou epizodou.

Colby se moc nevyspal. Protože spí na konci stanu a tam zrovna pršelo. Navíc jim ráno zhasl oheň. Všichni si připadali zesláblí a líní. Elizabeth připomněla, že nastalo období dešťů. Keith se staral o oheň. Nickovi otekl jazyk, takže když polknul tak mu doslova hořel krk. Tina řekla, že už skoro nemůžou chytat ryby, navíc už jim zbývali jen dva háčky na rybaření. Colby řekl, že jí rýže víc, než by měli a řekl, že jim ta rýže dojde do dvou dnů.

V poště jim přišlo, aby si rozlosovali dvojice. Jerri si losnula Colbyho. Amber si losnula Keitha. Elizabeth si losnula Nicka a Rodger si losnul Tinu.

Čeká nás tedy soutěž o odměnu. Hrálo se o let vrtulníkem, který je donese na Velký Bariéroví Útes. Byla tam překážková dráha. Takže proti sobě vždy soupeřili dva tými a vyhrál ten tým, který udělal dráhu dřív.

Ve finále se utkali Keith a Amber a Colby a Jerri. Vyhráli Colby s Jerri a potom už odletěli. Jerri se splnil sen, protože nabalovala Colbyho už od prvního dne. Všichni z tábora opět záviděli, že oni letí a oni ne. Ti dva si to nesmírně užili. Colby ji však řekl, že se nebudou bavit o hře.

Zatímco ti dva si užívali velkou hostinu, ostatní v táboře opět jedli rýži a dělali tipické věci.

Jakmile si užili hostinu, šli se potápět. Představte si, na co asi myslela Jerri. No přece na to, že je to první rande s Colbym. A pak už se museli vydat zpátky do tábora, což se jim vůbec nechtělo.

Když přiletěli do tábora, tak jim to všechno museli vyprávět. A pak všem rozdali mušle, které nachytali. Další obětí na kmenové radě na odstřel má být Nick. Takže ten nesmí vyhrát soutěž o imunitu.

Pojďme už na tu zmiňovanou soutěž o imunitu. Bude se hrát vylučovací metodou. V prvním kole museli vylézt na dvě věže a pomocí provazů se museli zbavit protivníka, který musel spadnout. V dalším kole byl houpavý trám. Tam mohli soupeře shodit jen houpaním a kýváním noh. V posledním kole se musí postavit na plošinu a hrála se přetahovaná.

Do posledního kola se nakonec dostal Nick a Colby. Nick nesměl vyhrát, musel totiž vypadnout na kmenové radě, jenže právě to byl Nick, kdo vyhrál imunitu.

A kdo teď bude vyřazen. Takže buď Elizabeth, nebo Rodger. Ale vypadalo to, že spíš chtějí vyhodit Elizabeth. Jenže Elizabeth nechtěla vypadnout a začala Tině říkat, že bude hlasovat proti Jerri. S tím přišel i Colby. Přidal se i Keith. Chtěli vyhodit radši Jerri, než Elizabeth. Takže Jerri, nebo Elizabeth.

Na kmenové radě se probíralo to, že kdyby Nick nevyhrál imunitu, tak by určitě vypadl. Pak se také probíralo, jestli někdo má strach, že by mohl vypadnout, protože už se to blíží ke konci. Elizabeth řekla, že je připravena na nejhorší. Potom už se šlo hlasovat. Na kmenové radě se Ogakor skutečně obrátili proti svému členovi a vyloučena byla Jerri.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama