Survivor Australia: Finale

3. července 2012 v 14:17 | James-Fairplay |  Survivor: Australia
Keith, Tina a Colby. Trojice, která měla alianci, už od prvních dnů. Poslední trojice z kmene Ogakor. Tato řada byla opravdu drsná. Kdo z této trojice přežije, přehraje a přelstí ostatní? Kdo z této trojice vyhraje jeden milion dolarů? To se dozvíme už v této epizodě.

Všichni tři si uvědomili, že jsou v cílové rovince. Colby si pochvaloval včerejší noc. Tina nemohla uvěřit tomu, že je v poslední trojici. Pak jim přišla pošta. Každý z nich dostal dřevo. A také různé ozdoby. Museli totiž udělal svého dřevěného panďuláka. Udělat sošku, jim trvalo celý den. Večer pak vzpomínaly, na to, co tady zažili. Pak si vzpomněli, že pro někoho z nich to bude poslední noc. A taky si uvědomili, že už se také musí připravit na porotu.

Ráno Keith opět vzpomněl, že pro někoho z nich to bude poslední snídaně a tak. Potom všem udělal burákové placky. Pak už jim přišla pošta, aby si vzali svoje sošky a vyrazili na cestu.

Cestou však vzdali holt všem vypadlím soutěžícím, tím, že vzali jejich zhaslé pochodně a spálili je. Potom už přišli k Jeffovi. Ten jim řekl, aby si každý našel své místo a zamysleli se na tím, co tady zažili. Pak se museli vrátit a hodit sošky do řeky, jako vzdát čest přírodě. A potom už se vydali na poslední soutěž o imunitu.

Ale ta poslední soutěž o imunitu, se nebude konat, kde jinde, než večer na kmenové radě. Přišla i porota, podívat se na tu soutěž. Všichni měli papír a tužku a Jeff dával otázky typu "Kdo prožil celých dvanáct let v Německu? Kdo je osoba, na této fotce? Kdo má titul magistr?" a tak dále, prostě otázky tíkajících se, vypadnutých hráčů. Kdo měl nejvíc správných odpovědí, vyhrál.

Keith byl v této soutěži nejslabší, Tina jen o fous prohrála a poslední imunitu, tak opět vyhrál Colby. Ale teď už rovnou k hlasování. Jediný, kdo půjde hlasovat bude Colby. Mohl si do finále vybrat Keitha, protože Keithovi, nikdo hlas nedá, naopak, Tina je hodně oblíbená. Jenže on udělal v budoucnu, jeden z pěti nejhloupějších kroků a posledním porotcem se stal Keith.

Pak si Colby a Tina uvědomili, že je to jejich poslední noc. A teď mohli spálit všechno, co mohli. Už se nemuseli starat o to, co jim jak dlouho vydrží. A pak oba řekli, že Keith se s nimi jenom vezl. Pak se naposledy vyspali. A ráno pozorovali krajinu. Pak se domluvili, že vlajku kmene dostane vítěz. A pak už zbourali svůj přístřešek. A spálili, co se dalo. Pak se naposledy rozloučili se svým táborem a vyrazili na svoji poslední kmenovou radu.

Na kmenové radě se nejdřív probíralo, to, co všechno zažili, tady v Austrálii. A potom také to, že porota nyní přebírá veškerou moc. Nejdřív oba dva řekli, proč by měli vyhrát. Tina řekla, aby nehlasovali jen kvůli tomu, že se i ona podílela na jejich vyřazení. Taky řekla, že na ni doma čeká rodina a to je pro ni cennější, než jeden milion dolarů. Colby zase řekl, že možná nepředčil Tinu ve strategii, ale zase řekl, že se do poslední dvojice dostal zaslouženě. Pak už přišli na řadu otázky porotců. Někteří je dusili, někteří ne. Jakmile všichni porotci řekli své otázky, oba dva ještě jednou měli slovo. A pak už se přešlo k hlasování. Ale hlasy zůstali zavřené.

Až za půl roku, jsme viděli, jak Jeff přelétá, nad celým Los Angeles ke studiu CBS. Jakmile Jeff přišel do studia, ještě chvilku kecal s Tinou i Colbym a pořád to napínal. A potom už přečetl hlasy. Pouze o jeden hlas, se vítězem stala Tina Wesson.

Tento večer však ještě neskončil. O chvilku později se všichni účastnici sešli a konalo se Reunion. Probírali se tam různé věci. Pak už se jen netrpělivě čekalo na upoutávku na další řadu. A právě tato upoutávka ukázala, že další řada nese jméno Survivor: Africa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 4. července 2012 v 11:24 | Reagovat

Nemáš  zač. ten odkaz jsem tam dala ráda. A děkuju za komenty ;)

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 4. července 2012 v 12:10 | Reagovat

[1]: Také nemáš zač. :-)

3 seneca seneca | Web | 21. června 2015 v 7:52 | Reagovat

nové mini půjčky :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama