Survivor Marquesas: Epizoda 2

29. července 2012 v 10:44 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
Večer ve kmeni Rotu se všichni navzájem masírovali. Všichni si pochvalovali, že jsou v dobrém kmeni a určitě to někdo z nich vyhraje. Jediná, kdo s nimi nebyl byla Kathy, která byla u ohně. Pak si Gabriel všiml, že Kathy opět sama hledá nějaké ústřice. Robertovi bylo trochu špatně. Robert věděl, že potřebuje nutně nějaké maso a proto si kmen vytvořil pasti a zbraně.

V Maraamu opět Sean dělal předpověď počasí. A pak si zazpívali. Panovala dobrá nálada. Hunter si všiml, že Patricia ačkoliv je nejstarší ze kmene, pracuje opravdu hodně. Pak si všichni dělali srandu z toho, že Hunter namazal Patricie záda.

V Rotu se Johnovi podařilo chytit krevetu. Připadal si dobře, že když bude dodávat jídlo, nevyřadí ho. Kathy se podařilo získat mušle a najít, kde se nacházejí. Ovšem John řekl, že ji pořád nemá moc rád. A pak si snědli lahůdku. Kathy ale mrzelo, že jí nikdo nepoděkoval.

V Maraamu začala Patricia šéfovat a pořád někomu říkat, co má dělat. Hunter řekl, že má dobré nápady, ale moc kritizuje. Roba a Seana hlavně začala štvát. Pak začala štvát i Vecepiu. Vecepia a Sean se pak shodli, že by ji měli vyřadit. Vecepia věděla, že se s Seanem zkamarádí, protože jsou oba černoši. Pak se opět začalo pracovat, ale všimli si, že Sean je hrozně líný. Hunter a Gina pak pomlouvali Roba a Sarah, že jsou pořád spolu. Rob pak řekl Sarah, že by měli víc pracovat. Rob věděl, že s ní může manipulovat, jak jenom chce.

V Rotu zjistili, že prase šláplo na past, ale nechytlo se. John byl hrozně naštvaný, že jeho past nevyšla. Kathy si pak začala povídat s Paschalem, Robertem, Gabrielem a Tammy. Řekla jim, proč ji neberou mezi sebe. Gabriel jí řekl, že by se s němi měla víc bavit. Všimli si, že Kathy skoro brečí, jak jí Gabriel něco říkal. A pak si na přístřešek pověsili americkou vlajku.

Teď už nás ale čeká soutěž o odměnu. Každý kmen měl loď, která byla na dně moře. Byly v ní těžké kameny. Úkolem bylo, aby vyndali kameny a loď vyplavala na povrch. Pak ji musí dotlačit k plošině a vyndat vodu. Pak ji musí dotlačit na břeh. Kdo byl jako první na břehu vyhrál odměnu. Hrálo se o rybářské načinní.

Maraamu začali slibně. Ale potom je Rotu dorovnali a nakonec i vyhráli.

Maraamu zjistili, že začne pršet, takže rychle začali vylepšovat střechu ve přístřešku. Sarah řekla, že takový plán měla už ze začátku, ale nikdo ji neposlouchal, jenže když to řekne Hunter, tak se všichni mohou přetrhnout.

Ale nyní už nás čeká souboj o imunitu. Všichni ochutnají Markézskou lahůdku. Je to smíchání rybích kostí, krabích a humřích noh, to se nechá tři dny hnít v mořské vodě. Pak se to všechno vylije na smradlavé maso. Opravdu to smrdělo. Vždycky se utkali s někým z druhého kmene. Kmen, který sní víc kousků vyhrává.

Všichni pochoutku snědli. Proto se z kmenů vybral nejslabší člen. Za Rotu byla vybrána Neleh, za Maraamu Rob, ale nakonec to Rob vyzvracel a imunitu vyhráli opět Rotu.

Rob si připadal blbě, protože kmenu zajistil cestu na kmenovou radu. Hunter by nejradši vyloučil Sarah, nebo Seana, protože ti dva nepracují. Rob pak řekl Seanovi, že by měli vyloučit Patriciu. Sarah, Patricia nebo Sean. Jeden z nich.

Na kmenové radě Rob řekl, že je Patricia někdy otravná, někdy je v pohodě. Sarah se pak trošku pohádala s Ginou. Pak se probíralo to, jak se Rob vyzvracel a tak prohráli imunitu. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla vyloučena Patricia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 29. července 2012 v 12:44 | Reagovat

Hunter+Patricia :D :D Ještě že už odešla xD

2 James - Fairplay James - Fairplay | 29. července 2012 v 13:42 | Reagovat

[1]: Jo, neměl jsem ji rád. :-D Jinak to duo. LoL

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama