Survivor Marquesas: Epizoda 3

30. července 2012 v 13:51 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
Pro kmen Maraamu nebylo příjemné, že se do tábora vrátili opět o jednoho člena míň. Uvědomovali si, že druhý kmen už má náskok dvou členů, takže teď musí zabrat. Sarah se cítila trošku odstrčená, že večer pracovali a nevzbudili ji. Proto si promluvila s Hunterem. Ale Sean se Sarah zastal a Gina řekla, že tito dva vůbec nepracují.

Ve kmeni Rotu byli ráno pěkně všichni mokří, jelikož silně pršelo a do jejich přístřešku zatékala voda. Proto si museli osušit věci. Navíc byli hodně zmrzlí. Takže se pustili do opravy střechy v přístřešku. Gabriel si všiml, že se Kathy začala bavit s ostatními a řekl, že je stoprocentně lepší, než ze začátku. Neleh si nechtěně spálila ponožky. Všichni si Neleh oblíbili, hlavně Paschal, který s ní začal mít podobné pouto, jako Rodger s Elizabeth v Survivor Australia. Všichni řekli, že Paschal je něco jako taťka kmene. John se pak vydal rybařit. Jenže si od mořského ježka pořezal prst. Jelikož je John lékař řekl, že nejlepší lék na tohle je, když vám to někdo počůrá. Proto někoho v táboře vyhledal. Kathy mu tedy počůrala prstíček. :-D Ale potom se stalo další zranění, Robert si rozřízl prst na noze. A do třetice všeho dobrého, Johna popálil úhoř.

V Maraamu se opět konalo radio v čele s hlavním moderátorem zpráv, Seanem. Hunter předpověděl počasí. Pak si hráli na volající, kteří něco vyhrají. Sean opět pronesl vtipnou hlášku "Včera večer byla taková zima, že jsem měl zmrzlé koule". Rob pak dívákům řekl, aby si dávali pozor na moskyty, kteří jsou ještě horší, než komáři. A potom už rádio skončilo.

Pak už do obou kmenů přijel na lodi Jeff a řekl, že jim přináší materiál pro další soutěž. Měli za úkol postavit opravdu pořádně dobrý a velký vor. Ten vor bude sloužit k další soutěži. Oba kmeny se tedy dali do práce. Ale nyní už k soutěži o odměnu, kde oba kmeny přijeli na voru. Každý kmen měl pět beden, které byli ukotvené na dně moře. Kmen, který jako první dorazí do cíle a bude mít pět beden, vyhrává odměnu. Za odměnu měli možnost volby. Buďto si vybrali deky a polšáře, nebo zásoby rýže.

Rotu začali lépe, a dokonce i lépe spolupracovali. Takže si nad druhým kmenem získali náskok. Nebylo tedy překvapením, že soutěž opět vyhráli Rotu.

Maraamu tomu nemohli uvěřit. Ze čtyř soutěží, prohráli čtyři. Hunter řekl, že je to prohrávají proto, protože nespolupracují. Sean byl naštvaný, že nevyhráli rýži.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Oba kmeny měli velké bludiště, kterým museli pohybovat tak, aby dostali tři kokosy do koše. První kmen, kdo měl tři kokosy v koši, vyhrál imunitu.

Ačkoliv Maraamu začali dobře, tak Gabriel svůj kmen skvěle navigoval a nakonec v těsném konci opět vyhráli Rotu.

Maraamu byli velmi sklamaní. Už třikrát za sebou musí na kmenovou radu a navíc nevyhráli žádnou soutěž. Hunter předpokládal, že Rob bude volit pro Seana. Proto se s Ginou rozhodli, že vyloučí Seana. Rob věděl, že Sean a Sarah budou hlasovat tak, jak on řekne. A proto ještě zkusil překecat Vecepiu.

Na kmenové radě se samozřejmě probíralo to, že jsou potřetí na kmenové radě a prohráli už pět soutěží. Hunter řekl, že si musí důkladně promyslet, co budou dělat dál. Rob zase řekl, že musí najít to, co jím pomůže vyhrát. Všichni řekli, že je štve, že pořád chodí na kmenovky. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec však byl úplně nečekaně vyloučen Hunter.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama