Survivor Marquesas: Epizoda 4

31. července 2012 v 10:58 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
Rob teď ví, že může tahat za nitky jak se mu chce, protože má svůj kmen pod jeho vládou. Gina byla zároveň rozlobenná, ale hlavně překvapená. Byl totiž vyloučen její spojenec Hunter a ona je teď další na odstřel. Gina pak šla za Robem a Seanem a zeptala se jich, proč vyloučili Huntera.

Všichni v Rotu si pochvalovali, že jsou v tomto kmeni, protože zatím všechno vyhráli, navíc už mají tři lidi náskok. John vynalezl, aby opekli kokos. Kathy se pustila do práce a všem to velmi chutnalo.

Když ostatní přišli k Jeffovi, ten jim řekl, že se nekoná žádná soutěž o odměnu ani imunitu. Řekl jim, aby si každý stoupl na nějaký kotouč, který je na zemi. Proto se všichni rozestavěli. Když však Zoe jako první obrátila kotouč a byl pod ním modrý šátek, všichni věděli, co to znamená. Kmeny se promíchali. Moc zmeň se nekonalo. Sean, Rob a Vecepia přešli k Rotu a Kathy, Neleh a Paschal přešli k Maraamu. Jinak to zůstalo stejné.

Jak nový Maraamu přišli do tábora, Gina a Sarah je provedli po táboře. A pak nasbírali ovoce a najedli se. Pak se všichni seznámili. Pak se tam probíralo, proč byl vyřazen Hunter. Paschal řekl, že tento kmen je hodně líný.

V Rotu třem novým návštěvníkům dali ochutnat opečený kokos. Vecepia si připadala, jak kdyby je vítali. Rob, Vecepia i Sean si všimli, že oni pořád jen pracují a pracují. Rob si, ale všiml, že teď v háji, protože oni jsou tři a zbylí Rotu pět.

V Maraamu šli pro vodu. Gina byla šťastná. Kathy si připadala, že je opravdu v jiném kmeni, protože tady se prý vůbec nepracuje.

Sean, Rob a Gabriel šli sbírat dřevo, ale Sean si připadal, že toho dřeva sbírají až moc. Nenechali Roba a Seana vydechnout. Sean si připadal jako otrok. A pak Rob a Sean pomlouvali ostatní. Tammy řekla, že by měli ti dva víc pracovat.

Maraamu se vydali na procházku. Díky Kathy samozřejmě zabloudili. Gina si všimla, že i Paschal i Neleh občas jsou naštvaní na Kathy. A pak našli něco a mysleli, že jsou to krevety. Gina si všimla, že Sarah nic nedělala, jen seděla. Pak se Sarah rozhodla, že sama půjde do tábora. Ale nenašla cestu, musela jít zpátky.

Sean pak Gabrielovi řekl, že proč by měli s Robem dřít, když je stejně vyhodí. Pak Sean opět pronesl vtipnou hlášku "Jo a teď si uběhnu 50 mil a teď si useknu kokos!" , což byla narážka na to, jak pořád pracují. Vecepia těm dvěma řekla, aby se do ničeho nepletli.

Ale nyní už souboj o imunitu. Byla to velmi prostá soutěž. Oba kmeny měli skládačku a tu museli sestavit. Vítězi se nakonec znovu stali Rotu.

Pro Paschala, Neleh a Kathy to bude něco nového. Sarah věděla, že bude jeden z cílů. Rozhodla se, že bude hlasoval pro Kathy. Ale Kathy se připadala nejistá, protože i Neleh mluvila možná o tom, že by ji měli vyřadit. Gina se ještě pokoušela o to, aby nejdřív vyhodili Sarah.

Na kmenové radě Kathy, Neleh a Paschal zapálili svoje pochodně. Samozřejmě se probíralo, to co se stalo v uplynulých dní, ta změna kmenů. Někomu to vadilo, někomu zase nevadilo. Pak se probíralo, jestli je Maraamu kmen smolařů, nebo ne. Pak už se šlo hlasovat, nakonec byla vyřazena Sarah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama