Survivor Marquesas: Epizoda 11

13. srpna 2012 v 13:17 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
11 dní a je konec. Na to teď všichni v táboře mysleli. Hra už jde pomalu do konce. V noci se nikdo nevyspal, protože byla hrozná zima. Vecepia měla narozeniny a proto jí všichni popřáli. Seanovi už lezlo na mozek to, že každý den jí jenom kokos a taro (taro je jihopacifické jídlo, něco jako brambory). Pak všechny holky vzpomínali na dobrá jídla. Kathy viděla, že všichni pořád leží a proto se vydala do moře a chytat mušle.

Nyní už nás čeká soutěž o odměnu. Soutěž byla na kola. V prvním kole se museli potopit na dno moře a vytáhnout ústřici, která byla označená. Kdo vyplave nad hladinu bez mušle, je vyřazen. V dalším kole se potopí šest lidí, pro pět mušlí a tak dál, až zbydou jen čtyři. Ti se v posledním kole musí ukat ve běhu. Od plošiny v moři, musí běžet až na pláž s těžkým kamenem. Kdo jako první byl na pláži s kamenem, vyhrál odměnu. Hrálo se o pobyt na luxusní lodi.

Do posledního kola se dostali Kathy, Tammy, Paschal a Robert. Odměnu nakonec vyhrál Paschal.

Potom už do tábora přijela luxusní loď a vyzvedla si Paschala. Ale mohl si vzít někoho s sebou. Ani na chviličku nezaváhal a vzal Neleh. Sean s tím ovšem nesouhlasil. Podle něho by s Paschalem měla jít Vecepia. Ti dva se pak málem z toho luxusu zbláznili. Opravdu si odměnu užili.

V táboře všichni pomlouvali Neleh, zatímco Neleh a Paschal jedli, jedli, jedli, jedli, až se přejedli. Pak v táboře večer všichni netrpělivě čekali, když už ti dva přijdou a jestli jim donesou nějaké jídlo. Neleh samozřejmě ženám vykládala různé "ženské věci". Potom jim vykládala všechno jídlo, co tam snědli a ostatní to samozřejmě štvalo. Ráno Neleh opět vykládala o své kůži a Sean chtěl vzít nůž a zabít ji. Také si všiml, že Neleh vůbec nepracuje. Robert si všilm, že každou noc do jejich tábora chodí prasátko a proto začal pracovat na pasti.

Ale teď už soutěž o imunitu. Byla to večerní soutěž, tedy celá se konala ve tmě. Nejdříve musí v okolí nasbírat dřevo. Musí rozdělat oheň a dát nad oheň kukuřici. Jakmile jim pukne první zrno, můžou na další kolo. Tam museli rozdělat oheň a podpálit oheň. První, kdo podpálí oheň, vyhrává imunitu.

První, kdo rozdělal oheň byla Vecepia. Potom to byl Robert. Ostatním moc nešlo rozdělávání ohně. Imunitu nakonec vyhrál Robert.

Pro Roberta to nemohlo být lepší. Kdyby dnes nevyhrál imunitu, tak by určitě vypadl. Nyní na ostrově zůstane další tři dny. Takže pokud Robert vyhrál imunitu, takže aliance teď má pouze jeden cíl a to je Tammy. Tammy se ovšem nechtěla tak vzdát a všichni si mysleli, že má něco za lubem. Tammy a Robert si uvědomili, že by na svoji stranu mohli přetáhnout Seana a Vecepii. Sean pak řekl Vecepii, že by mohli vyřadit Neleh, protože je prý nebezpečná a mohli by oslovit Tammy a Roberta, jenže pak si uvědomili, že ti dva to mohou říct právě Neleh a proto se rozhodli, že s tím ještě počkají.

Na kmenové radě se Jeff všech zeptal, co je za těch 30 dní nejvíc otravuje. Neleh řekla špínu, Kathy zase řekla pláž, když se zeptal Paschala, tak ten vyjmenoval opravdu hodně věcí, na to, že byl na té luxusní lodi. A právě tato odměna se také probírala. Pak už se šlo hlasovat. Žádné překvapení se nekonalo, vyřazena byla Tammy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama