Survivor Marquesas: Epizoda 12

15. srpna 2012 v 11:10 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
Nálada byla ve kmeni strašná. Také se v táboře začalo hovořit o svých blízcích. Například Kathy se teď každé ráno rozbrečela. Sean pak zpravoval s Paschalem střechu a když slízal, tak se málem zabil, nebýt Roberta. Seana, Vecepii a Paschala, pak začala hrozně pálit pusa. Robert věděl, že teď musí vyhrávat imunity, protože je poslední, kdo zbyl z Johnové aliance.

Ale nyní už nás čeká souboj o zatím největší odměnu. Jeff jim chtěl půjčit telefon, aby si zavolali domů, ale to neudělal. Všichni si začali říkat, jak to od něj bylo kruté. Ale potom se začali vynořovat blízcí trosečníků, což se stalo vůbec poprvé, že by jejich rodiny přišli za nimi. Hrála se velmi známá soutěž. Bylo to takové velké hrací pole. Když hráč stál na jedné plošině a přesunul se na druhou, tak tu předchozí musel obrátit a už se na ni nesmělo stoupnout. Postupně tak zbývalo čím dál míň místa. Kdo vydržel jako poslední vyhrál. Až na to, že nebudou soutěžit naši trosečníci, ale jejich blízcí. Na soutěžním poli bylo ovšem pár chytáků a speciálů. A hrálo se samozřejmě o čas strávený s jejich blízkými.

Jako první ze hry vypadla Pascalova manželka Beverly. Seanův kamarád Darryl stoupl na plošinu a když ji obrátil bylo tam napsáno, že někoho musí vyřadit. Nebylo to lehké, ale nakonec se rozhodl pro Vecepiiného manžela. Jako další vypadl právě Darryl. Potom vypadla matka Neleh, Becky. Nakonec i Robertova sestra Diane a vyhrál tak syn od Kathy, Pete. Kathy samozřejmě skákala radostí. Pete totiž půjde s ostatními do tábora a stráví tam s nimi noc.

V táboře se všichni přivítali s Petem. Hlavně Kathy se ho pořád ptala, co je doma nového. Pak Kathy učila svého syna, co tady každý den dělají, rozbíjení mušlí, sbírání kokosů atd. Ten na to moc zvyklí nebyl, protože prý má rád svůj gauč doma a jídla, které tady oni jí, by prý on nikdy nesnědl. Pak všichni vzpomínali na svoje blízké, jak je viděli a že to byl skvělí zážitek. Potom Kathy probírala se svým synem strategii. Kathy navrhla, že by se mohla spojit s Robertem, Seanem a Vecepií. Ale pak by byla za velkou svini a proto dál probírali. Pak už Pete přežil noc a těšil se až odjede, protože se mu tam prý nelíbilo. Rozloučil se s mámou a potom už odešel. Robert věděl, že musí příští imunitu vyhrát, nebo je po něm.

A to se dozvíme právě teď, čeká nás soutěž o imunitu. Každý měl takové velké přesýpací hodiny, naplněné pískem. Na Jeffův pokyn museli vystřelit z praku na soupeřovi hodiny, když zasáhli dlaždici na přesýpacích hodinách, písek se začal valit ven na sošku. Kdo měl zasypanou celou sošku vypadnul, kdo zůstal jako poslední, vyhrál.

Ačkoliv se Robert velmi snažil vyhrát, nepovedlo se a imunitu vyhrála Vecepia.

Robert teď opravdu začal litovat, že se spojil s Johnem, Tammy a Zoe, protože teď je hlavní terč. Věděl to moc dobře, ale už nic nedělal, jen čekal, až vypadne. Ovšem Kathy chtěla vyloučit někoho z dvojice Paschal a Neleh. Protože ti dva jsou si blízcí a Kathy je ta lichá. Nemusí to tedy být Robert.

Na kmenové radě se probíralo, to jak kdo tuhle hru hraje a jestli už všichni vyložili svoje karty na stůl. Pak se Jeff ptal jestli tady někdo někoho podcenil, například Seana, ale ten řekl, že nikoho. Jen řekl něco, nad něčím se někteří zamysleli. Neleh není ta holčička ze sousedství. Neleh je prý velmi nebezpečná hráčka. Pak už se šlo hlasovat. Žádná změna nebyla, vypadl Robert.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama