Survivor Marquesas: Epizoda 5

1. srpna 2012 v 13:35 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
Rob si stále uvědomoval, že jsou v početní nevýhodě. Všiml si, že Sean už vůbec nic nedělá, protože je připraven na vypadnutí. Rob se pak pokusil proniknout do jejich aliance. John, Tammy a Robert si uvědomovali, že nový návštěvníci jsou velmi chytří. John se pak trochu pohádal s Gabrielem.

Gina si teď připadala jako vítěz, protože vypadla Sarah a ona tu stále je. Dost si všichni věřili, že teď už další soutěže vyhrají. Paschal slyšel kraby a proto se vydali na lov krabů. Nachytali jich plno. Nachytali jich asi dvanáct. A pak se všichni najedli. Opravdu si věřili, že další soutěž vyhrají.

Teď už je tedy pro nás připravena soutěž o odměnu. V okolí jsou rozmístěni části soch. Tři členové kmene budou mít zavázané oči a ten další člen je musí navádět, aby vždycky vzali jednu část a donesli ji na podložku. Až budou mít všechny části, tak musí sestavit tu sošku. Kdo jako první měl složenou složku, vyhrál. Odměna byla hodně veliká. Vítězný kmen pojede do tábora poraženého kmene a bude ho moct vyrabovat.

Gabriel za kmen Rotu opět skvěle navigoval, jako v předchozích soutěžích. Pak je ovšem Maraamu dorovnali a stalo se to, co se ještě nikdy nestalo, Maraamu vyhráli.

Pak už Maraamu přišli do tábora Rotu. Jeff jim ovšem řekl, které věci tu musí nechat - jeden nůž, jeden kotlík, jeden kanistr na vodu a také lupu. A pak také nesmí brát osobní předměty. Měli na to dvě minuty. Rozutekli se a vzali všechno možné. Rotu se to samozřejmě moc nelíbilo. Robert řekl, že jim vzali všechno, co vyhráli.

V Maraamu měli takovou radost. Gina tomu nemohla uvěřit. Je tady už třináct dní a teprve poprvé vyhrála. Kathy řekla, že oproti tomu, co vyhrála v Rotu je tohle boží.

Gabriel řekl, že má rád Roba, Seana i Vecepiu. Ostatní si všimli, že s nimi tráví, až moc času, než ostatní. John se pak opět pohádal s Gabrielem. Ale Gabriel mu řekl, že s nimi stále drží a že je nezradí. Jenže ostatní už mu moc nevěřili. John si uvědomil, že se musí Gabriela zbavit. Proto si vytvořil alianci s Robertem, Tammy a Zoe.

Pak oběma kmenům přišla zpráva, že je čeká soutěž o imunitu. Musí na pláži vytvořit něco, co zachytí loď, které poletí okolo. Kapitán pak zváží, který kmen udělal lepší signál. Oba kmeny tedy rychle začali vymýšlet různé plány na signál. A pak už oba kmeny začali stavět. Nakonec soutěž vyhráli Maraamu. Maraamu si věřili, že konečně vyhodí někoho z nové trojice.

Rob a Sean věděli, že jeden z nich půjde. Jenže pak za nimi přišli John, že chce vyhodit Gabriela, protože je prý zradil. Oba dva se samozřejmě připojili. Jenže Rob nemá rád Johna a proto zkusili naverbovat pár lidí, které by Johna vyřadili, protože je to on, kdo vytvořil tu novou alianci.

Pět lidí na kmenové radě muselo zapálit svoji pochodeň. Jeff řekl, že pět lidí odsud tu jsou poprvé. Probíralo se, jak tento kmen byl ze začátku hodně rozjetý, ze začátku všechno vyhrával, ale teď prohrál hned dvě soutěže. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byl přecejen vyřazen Gabriel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama