Survivor Marquesas: Epizoda 6

6. srpna 2012 v 15:49 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
John, Robert, Zoe a Tammy si ráno slíbili, že půjdou do poslední čtyřky. John se prohlásil, že bude vůdcem této aliance. Robert řekl, že mu to nevadí, protože to dává na záda terč Johnovi. Pak se šel John vykoupat do moře úplně nahý. Rob a Sean věděli, že další souboj o imunitu musí vyhrát, nebo jsou v háji. Věděli, že Vecepia leze Rotu do zadku. Rob pak řekl, že se chce zbavit Johna.

Paschal si pochvaloval, že je teď v Maraamu, protože se nemusí tolik honit za potravou, mají ji před nosem. Kathy si uvědomila, že bude těžké vyhrát. A pak se opět vydali na lov krabů. A pak jim málem jeden opravdu velký krab utekl. Gina už se těšila, jak půjdou na soutěž, aby viděla, jestli Rob, Sean a nebo Vecepia jsou pryč. Ale všichni věděli, že to bude spíš Rob, nebo Sean.

Ale teď už tedy k té soutěži o odměnu. Maraamu něvěřícně zírali. Rob, Sean i Vecepia tam jsou. Pryč je Gabriel a to nejvíc zasáhlo Paschala. Byla to tradiční štafeta. Štafeta byla na tři kola. V prvím kole musel jeden člen najít zavázané pádlo. Museli ho vzít. Cestou se k němu připojil druhý člen. Potom společně rozvázali další pádlo. Druhé kolo bylo, že měli na hromádce spoustu kokosů. Museli rozbíjet kokosy, tak dlouho, až jim vypadl klíč. Klíč a pádla pak museli dát dalším dvou členům kmene. V posledním kole ti dva členové, klíčem musí odemknout loďku, pak odpádlovat k vlajce, vzít ji a pádlovat zpátky. Pak umístit loďku na správné místo, tak, aby se přes ní dal přechodit řetěz. Nakonec umístit vlajku na svou sošku. Kdo to bude mít jako první vyhrál odměnu. Hrálo se o jídlo a studenou limonádu.

Rob získal pro Rotu vedení, hned ze začátku, protože rychle běžel. Vedení měli Rotu i, když začínali třetí kolo. Jenže potom John a Robert začali zmatkovat. Ale nakonec u vlajky byli první. Jenže potom je Maraamu dorovnali a vypadalo to na vyrovnaný konec. Nakonec ale vyhráli Rotu. Jenže Jeff si všiml, že Rotu nedali přes loďku řetěz a vítězi se tedy stali Maraamu.

Když Maraamu došli do tábora, čekala už tam na ně velká hostina. Paschal byl pořád šokován z toho, že vyloučili Gabriela. Jenže pak se až moc přejedli. Pak spolu Neleh a Paschal vzpomínali na Gabriela a četli si básničku, kterou Gabriel napsal pro Paschala. Kathy si pak uvědomila, že pokud prohrají, nejspíš půjde jako další.

Rob byl naštvaný, protože dal klíč dvěma pitomcům, kteří jim pokazili soutěž. Johnovi to ale nevadilo. Má pevnou alianci a padlo jeho, ho nikdo nevyloučí. Ovšem Rotu to takovou starost nedělalo. John pak udělal nějaké jídlo a všichni si pochvalovali. Až na Seana a Roba. Rob si chtěl něco ověřit. Zeptal se Zoe, jestli má alianci s Johnem, Robertem a Tammy. A ta mu zalhala, že nemá, jenže on věděl, že má alianci. Pak se Rob trošku pohádal s Johnem. Potom se Rob zeptal Johna, jestli je homosexuál a on řekl, že je.

Ale nyní už k souboji o imunitu. Oba kmeny budou soutěžit v bludišti. Každý kmen měl v bludišti celkem pět příček. Museli získat všechny příčky a donést je do středu bludiště, kde z nich měli sestavit schodiště. Pak vylézt nahoru po schodišti.. Ale byli všichni svázaní k sobě. Kdo byl první nahoře vyhrál.

Rob skvěle vedl svůj kmen, takže nakonec vyhráli Rotu.

Kathy cítila, že dnes vypadne. Pak se Kathy pohádala s Ginou kvůli ohni. Protože ten oheň jim zhasl. Pak šla Kathy za Neleh a Paschalem, koho vyloučí, jenže ti radši mlčeli. Ale všichni si uvědomovali, že buď Gina, nebo Kathy dnes vypadnou. Všichni totiž věděli, že Neleh a Paschal proti sobě nepůjdou.

Na kmenové radě se probíralo, jak v tomhle kmeni stojí při sobě. Jestli stále budou spolu i ve sloučení, nebo ne. Pak se probíralo to, jak prohráli soutěž o imunitu. Neleh pak řekla, že například vůbec neví, koho dnes bude volit. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla vyloučena Gina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama