Survivor Marquesas: Epizoda 7

9. srpna 2012 v 11:37 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
V Maraamu šli ráno pro dřevo. Kathy našla lidskou lebku a všichni se divili, co tam dělá. Pak našli i hrudní koš. Všichni teď ve kmeni byli smutní, protože už jsou ve kmeni jen tři. Kathy řekla, že pokud v blízké době nebude sloučení a oni znovu prohrají soutěž, tak to bude Kathy, kdo půjde jako další.

John navrhl, aby zkusili chytit prase. Rob řekl, že toto je kmen debilů a že má tohoto kmene až po krk. Pak začal Rob říkat Seanovi, že ta aliance se je možná pokusí vyloučit. Také řekl, že asi už deset dnů si připadá, jako kdyby byl v koncích a věděl, že vážně v koncích je.

Pak oběma kmenům přišla pošta, že musí vyslat jednoho zástupce a ten dostane mapu. Potom se setká z druhým zástupcem. Za Rotu byl vybrán Rob, za Maraamu byla vybrána Kathy. Oba se setkali s Jeffem. Ten jim řekl, že už kmeny neexistují, oni tu do rána musí vytvořit nové jméno kmene. Ovšem na ně byla připravená velká hostina. Rob se pak dohodl s Kathy, že při sloučení se pokusí obrátit hru.

Ráno oba dva přišli ke Pascalovi a Neleh a řekli jim, aby naložili nejnutnější věci na vor a odjeli do tábora Rotu. Vzali toho opravdu hodně, až by jste si mysleli, že se ten vor potopí. Potom už přijeli do tábora Rotu, kde se všichni přivítali a vyndali věci z voru. Kathy řekla, že už nevěří nikomu z bývalého kmene. Nový kmen se jmenuje Soliantu. Robertovi to bylo divný, že chlapy dostali růžový buffy. Kathy pak šla za Paschalem a řekla mu, že tu Robert, John, Tammy a Zoe vytvořili nějaké spojenectví a a proto si popovídali, že by se měli spojit ještě třeba s Robem, Seanem a Vecepiou. Pak by měli početní převahu. Pak si Rob zkusil popovídat s Kathy a Zoe.

Ale nyní už nás čeká první soutěž o individuální imunitu. Byla to velmi prostá soutěž. Každý se postavil na plošinu, která byla na hladině oceánu, takže se kívala. Kdo se na ní udržel nejdéle, vyhrál imunitu.

Všichni odpadávali, jeden za druhým. Poslední čtyři zbyli jen Rob, John, Tammy a Kathy. Potom vypadl Rob a Tammy. Nakonec imunitu vyhrála Kathy.

Rob si všiml, že Kathy to, co ji řekl Rob, vykecala Johnovi. Aliance John, Tammy, Robert a Zoe se tedy rozhodli, že musí vyřadit Roba. Ten samozřejmě se Seanem teď bude hrát o život. Pak se ale Rob pohádal s Johnem a tím si jen ublížil. Ostatní to nemohli poslouchat a radši šli jinam. Pak se ale do toho vložil i Sean a ten Johnovi pořádně nandal a John se tedy se svojí aliancí rozhodl, že to bude Rob, nebo Sean.

Na kmenové radě si všichni popřáli, že už se dostali do sloučení. Jeff jim připomněl, že ten, kdo přežije tohle hlasování se může dostat do poroty. Pak se ptal jednotlivých lidí, jestli se ta hra změnila, když je teď sloučení. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byl vyřazen "Boston" Rob.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Madla Madla | Web | 24. srpna 2012 v 21:08 | Reagovat

Krásný blog,to nemá chybu.

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 25. srpna 2012 v 11:27 | Reagovat

[1]: Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama