Survivor Marquesas: Epizoda 8

11. srpna 2012 v 11:58 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
Sean byl naštvaný. Hodně naštvaný. Jeho spojenec byl vyřazen a on je teď sám, protože i Vecepia hlasovala pro Roba. Samozřejmě aliance John, Robert, Tammy a Zoe se cítila jako vítězové, že vyřadili Roba. Sean byl tak naštvaný, že šel do přístřešku a začal tam prdět. Paschal večer nemohl spát a proto si sednul k ohni a vzpomínal na rodinu. Pak ale Paschal uslyšel nějakou ranu. Ráno zjistili, že foukal vítr a spadli dva stromy, měli štěstí, že to nebylo na jejich přístřešek. Zoe pak zalhala Kathy, že neměli v plánu ji vyhodit, což byla lež a Kathy to věděla. Pak jim v poště přišla zpráva, že si s materiálu musí vytvořit draky. Mezitím, co dělali na dracích, Kathy přišla z brilantím plánem. Ona, Paschal, Neleh se spojí se Seanem a Vecepiou. Pak by měli početní převahu proti alianci Johna.

Ale nyní už nás čeká soutěž o odměnu. Byla to celkem "nudná" soutěž. První, kterému postavený drak vyletěl do výšky 90 metrů, vyhrává. A teď k odměně. Nejdříve dal Jeff všem ochutnat tyčinku Snickers. Vítěz dostane vychlazenou tyčinku Snickers a vydá se na výlet pod moře.

Velmi dobře začala Kathy a Zoe. Některým to vůbec nešlo. Vítězem se nakonec stala Kathy. Kathy se vydala na výlet, zatímco ostatní do tábora. Nejdříve Kathy vysvětlili pokyny a co jak se má dělat. Pak jsme mohli vidět krásné záběry na mořské dno a plno ryb, dokonce třeba i murény a žraloci, nebo rejnoci.

V táboře si aliance Johna pro jistotu řekli, že zkusí ještě přemluvit Neleh a Paschala, aby měli většinů hlasů a vyřadili Seana. Sean se ovšem nechtěl jen tak vzdát a napadlo ho to samé, co Kathy. Potom už Kathy přišla do tábora. Řekla si, že by možná měla zajistit nějaké hlasy od poroty a proto jim přivezla Snickers. Sean se tedy se svým plánem svěřil s Vecepiou a rozhodl se, že ještě kontaktuje Kathy, aby přemluvila Paschala a Neleh. Kathy samozřejmě souhlasila a ihned šla za Neleh a pak i za Paschalem. Naneštěstí pro Kathy a Seana, Paschal chce vyřadit právě Seana. Potom šel Paschal za Johnem a řekl Johnovi, že ho nezradí. Sean věděl, že má opravdu na mále.

Teď už k souboji o imunitu. Byla to v budoucnu už hodně známá soutěž. Jeff se jich ptal na jednotlivé otázky, týkající se přežití. Kdo odpověděl správně, mohl někomu přeseknout provaz. Jeden provaz znamenal jeden život. Každý měl tři životy. Kdo zůstal nejdéle, alespoň s jedním životem, vyhrál.

Jako první samozřejmě odpadl Sean, protože po něm šli čtyři lidi. Potom Vecepia a Kathy. Pak John a Paschal. Potom to byla Zoe. Nakonec Neleh a zbyli jen Tammy a Robert. Imunitu nakonec vyhrála Tammy.

Všichni si všimli, jak při soutěži John, Robert, Tammy a Zoe byli nafoukaní a tak. Dokonce si to uvědomili i Neleh a Paschal, že by se skutečně měli připojit ke Kathy, Seanovi a Vecepií. Paschal ale stále neveděl jestli skutečně má hlasovat pro někoho ze čtveřice, ikdyž ho Neleh přemlouvala. Sean věděl, že je připraven a také věděl, že všechno bude záviset na Neleh a Paschalovi.

Na kmenové radě se probírala ta soutěž, jak všichni odpadli po sobě a jak byl John, Robert, Tammy a Zoe nafoukaní. Pak se Jeff ptal jednotlivých lidí, pokud dnes vypadnou, jestli jsou na sebe hrdí, že se dostali tak daleko. Pak už se šlo hlasovat. První porotcem se nakonec stal John, který tomu vůbec nemohl uvěřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama