Survivor Marquesas: Epizoda 9 a 10

12. srpna 2012 v 12:12 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
Devátá epizoda byla pouze rekapitulační a proto pokračujeme hned desátou.

Sean se cítil, že zvítězil. Ještě před třemi dny byl první kandidát na vyřazení a teď je ve výborné pozici. Proto se jejich pětka vydala k vodopádu a užili si tam odpoledne. I Neleh a Paschal byli radostí bez sebe. To ovšem neplatilo u Roberta, Tammy a Zoe, protože věděli, že jsou v háji. Nejen, že jsou v početní nevýhodě, ale dokonce je ta pětka vůbec nemá ráda. Tammy a Robert se, ale shodli, že je to Johnova chyba. Tammy věděla, že příště určitě půjde ona a pak Robert. Zatímco ti dva už to vzdávali, Zoe se ještě snažila a proto pořád pracovala. Navíc začala Zoe tvrdit, že s nimi nikdy nebyla spolčená, což samozřejmě není pravda.

Ale nyní už nás čeká souboj o odměnu. V soutěži budou soutěžící rozděleni na dvojice. Dvojice už byli rozlosovány: Sean a Paschcal, Tammy a Vecepia, Kathy a Robert, Neleh a Zoe. V soutěži museli, rozbít kokos a naplnit kokosovou šťávou trubičku. Kokosy mohli získat dvěma způsoby. Buď si pro ně doplavali, nebo budou sbírat kokosy na pláži. První, kdo naplní trubičku, vyhrává. Hrálo se o výlet vrtulníkem. Ten je zaveze na nějaké místo, kde na výherce budou čekat dva koně. Na koních budou pokračovat, až dojdou na místo, kde se koná originální Markézská slavnost.

Všechny dvojice, kromě Tammy a Vecepie, si vybrali, že pro kokosy doplavou. Ačkoliv to bylo velmi vyrovnané, vítězi se nakonec staly Sean a Paschal. Pak se vrátili do tábora s tím, že na ně příští den čeká odměna.

Další den už se Sean a Paschal připravili a pak už si pro ně přijel vrtulník. Vecepia to Seanovi opravdu přála, protože tím, čím se Sean v posledních dnech musel projít, tak si to prý zasloužil. Potom už pro ně přišli nějací domorodci a dovedli jim dva koně. Sean se jich bál, protože na nich nikdy nejel a jakmile na koně naskočil, začal kůň běhat a bylo to docela komické. Sean se tak bál, že musel na koni jet s náčelníkem. A přitom si prý mačkal koule. Jakmile přijeli na slavnost, Sean se okamžitě začal bavit s dvěma hezkými holky. Když zjistili, co se pro ně chystá, málem se zbláznili. Čekalo na ně prasátko, brambory a pečená husa. Mezitím co ti dva jedli, domorodci tancovali nějaký jejich tanec. Později jim začali tancovat mladé slečny, což se líbilo, samozřejmě Seanovi. A pak nenápadně oba dva získali nějaké jídlo pro ostatní v táboře. Pak šli tancovat s domorodci a Sean opět šel za mladými slečnami.

Jakmile se vrátili do tábora, všichni je s radostní přivítali, ale jakmile jim ukázali jídlo, tak to bylo ještě lepší. Ráno se všichni najedli jídla, které pro ně Sean a Paschal ukradli. Tammy a Robert věděli, že jsou v háji. Proto oba dva zkusili na svou stranu přetáhnout Paschala a Neleh. Paschal se prý, ale přesvědčit nenechal. Robert a Tammy věděli, že jeden z nich musí vyhrát imunitu, aby se zachránili. Potom jim v poště přišli chůdy a všichni s nimi začali trénovat.

Teď už je pro nás přichystána soutěž o imunitu. Byl to tradiční souboj na chůdách. Do ringu se proti sobě postaví dva soupeři, první, kdo spadne je vyřazen. Hrálo se vylučovací metodou.

Jako první šli na souboj Vecepia a Robert. Postoupila Vecepia. Další byla Kathy a Paschal. Postoupil Paschal. Potom Neleh a Tammy. Postoupila Tammy. Poslední souboj byl Sean a Zoe. Postoupila Zoe. Další kolo byla Vecepia proti Paschalovi. Postoupila Vecepia. Další souboj byla Tammy a Zoe. Postoupila Tammy. Ve finále se utkali Vecepia a Tammy. Imunitu nakonec vyhrála Tammy.

Teď všichni věděli, že to bude Robert, nebo Zoe. Neleh řekla, že by měla odejít Zoe, protože má větší šanci na výhru imunity, ale Robert jí prý štve a proto Neleh chce vyřadit právě Roberta. Robert a Zoe věděli, že mají hlavu na špalku, ale nijak se nesnažili to ještě odvrátit. Je jasné, že domů půjde Robert, nebo Zoe.

Na kmenové radě jim Jeff připomenul, že už tu jsou skoro měsíc a snad každého se zeptal, co si ze hry bude pamatovat. Robert řekl, že jsou tu lidi, kteří ze začátku tu někteří lidé vypadali jako nuly a teď prý vedou celou hru. Jeff ovšem řekl nové pravidlo. Tammy mohla imunitu někomu dát. Ovšem není blbá a imunitu si nechala. Pak už šlo hlasovat. Nakonec vypadla Zoe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama