Survivor Marquesas: Finale

18. srpna 2012 v 11:42 | James-Fairplay |  Survivor: Marquesas
A je to tady. Finále. Před třiceti-šesti dny se na ostrově Nuka Hiva pro šestnáct soutěžící svoje největší dobrodružství svého života. Nyní už zbývají pouze čtyři. Neleh, Paschal, Kathy a Vecepia. Kdo z těchto posledních čtyřech vyhraje jeden milion dolarů a titul Poslední trosečník? To se dozvíme v dnešním díle.

Po minulém vyloučení Seana si Vecepia uvědomila, že je poslední člen z kmene Maraamu. Když přišli z tábora, rozdělali oheň a Kathy řekla, že lituje, protože vyloučila Seana. Teď prý nebude vědět, jestli udělala správnou věc. Paschal si uvědomil, že je 37. den. Ještě dva dny a bude to pro ně konec. Paschal už věděl, že kdyby tady měl vydržet ještě týden, tak by umřel. Neleh se teď opravdu začala kamarádit s Kathy, protože ta ji na minulé radě zachránila života. Vecepia měla jediný cíl. Vyhrávat imunity, aby se zachránila.

No a to se dozvíme právě teď. Soutěž se ovšem konala na kmenové radě, protože hned potom se bude hlasovat. Byla to tradiční soutěž. Jeff soutěžícím položil otázky, které se týkali soutěžících, kteří už byli vyřazeni. První, kdo bude mít deset bodů, vyhrává soutěž.

První otázka zněla "Kterou soutěž o imunitu Rotu poprvé prohráli a koho vyloučili?" . Všichni dostali jeden bod, pouze Neleh dva, protože odpověděla na obě otázky. Další zněla: "Jak se jmenuje Seanova přítelkyně?". Všichni dostali bod, kromě Neleh a bylo to tedy vyrovnané. Potom zněla otázka: "Kdo sní o tom, že bude pracovat v New York Times?" . Tady bod získali všichni. A tak to šlo pořád dál. Nakonec imunitu vyhrála Vecepia. No a pak už se konala kmenová rada. Kathy pak řekla Vecepii, že pro ní má návrh. Ten spočíval v tom, že když Vecepia dnes nebude hlasovat pro Kathy, Kathy pro ni nebude hlasovat na zbývajících kmenových radách. Vecepia se s ní dohodla a pak před všemi vymýšleli, koho ty dvě budou volit. Paschala, nebo Neleh. Pak už se tedy šlo hlasovat. Byla to remíza mezi Kathy a Neleh. Jeff jim řekl, aby se dohodli, koho vyloučí, ale na to oni přistoupit nechtěli a proto se tahali kameny. Kdo vytáhl červený skončil. Všichni tahali, kromě Vecepii, ta měla imunitu. Červený kámen nakonec vytáhl Paschal a musel se odebrat domů. Podle mě je ale tahání kamenů velice nespravedlivé, protože Paschal na oné kmenové radě nedostal ani jeden hlas a přesto byl vyloučen. Dokonce i Jeff Probst uznal v budoucnu, že to byla chyba. Poprvé v poslední trojici byli samé ženy.

Ve tři hodiny ráno do tábora přišel Jeff a vzbudil soutěžící. Vysvětlil jim, že se bude konat soutěž o imunitu, ale nejdřív si vyzkouší nějaký Markézský rituál a potom vzdají čest všem vyloučeným hráčům. Nejdřív si ale museli poskládat vor. Pak si vyzkoušeli ten rituál a vzdali čest všem vypadnutým soutěžícím. A potom už přišli na poslední soutěž o imunitu. Na soutěž se ale vyzdobili. Konala se známá soutěž. Obě dvě nohy byli na kůlech a rukou se museli dotýkat sošky imunity. Kdo se jí držel nejdéle vyhrál imunitu.

Neleh věděla, že musí vyhrát, protože Vecepia a Kathy jsou dohodnuté z minulé kmenové rady. Všechny tři ženy vydrželi už tři hodiny. Po čtyřech hodinách a půl vypadla Kathy. Potom ovšem Vecepia udělala něco, co naštvalo Kathy. Vecepia se dohodla s Neleh, že seskočí dolů, Neleh vyhraje imunitu a vezme Vecepii do finále. To se také stalo, imunitu vyhrála Neleh.

A teď už ke kmenové radě. Když přišla porota, všichni si všimli, že Paschal chybí. John je doktor a tak to vysvětlil. Paschal zkolaboval a teď je v bezpečí, ale nemohl se dostavit. Pak se probírala ta poslední soutěž o imunitu. A potom se probírala ta nová dohoda. Pak už šla Neleh hlasovat. Ta nakonec rozhodla, že se posledním porotcem stává Kathy.

Když přišli do tábora, obě dvě ženy si pogratulovali, že to dotáhli až jsem. Pak obětovali poslední kuře. Pak si šli zaplavat. Jak už je tradicí, spálili svůj přístřešek, rozloučili se s táborem a vydali se na poslední kmenovou radu.

Nejdříve obě řekli, proč by jim měli porotci dát ty peníze. Neleh řekla, že si to tady velmi užila a na to, že je tak slabá se dostala docela daleko. Vecepia řekla, že o této soutěži se dozvěděla nedávno a pak říkala, že nebyla slabá, pracovala, byla dobrá v soutěžích a byla ke všem upřímná. Potom už přišli na řadu otázky porotců. Potom už se šlo naposledy hlasovat. Ovšem hlasy zůstali zavřené a otevřeli se o půl roku později v USA. Než však Jeff přečetl hlasy, otravoval všemi otázky a opět to napínal. Pak už přečetl hlasy. Vítězem se nakonec stala Vecepia Towery.

Večer ovšem nekončil a konal se Reunion. Tam dostali všichni účastníci této řady nové auto. Pak už se jen netrpělivě čekalo, jak se bude jmenovat nvoá řada. Ukázka napověděla, že nová řada se jmenuje Survivor: Thailand! (Thajsko)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 21. srpna 2012 v 11:36 | Reagovat

Vecepia?? Tu jsem nikdy neměla ráda

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 21. srpna 2012 v 13:54 | Reagovat

[1]: No většina lidí ji to nepřála. :-D

3 *S.I* *S.I* | Web | 21. srpna 2012 v 20:18 | Reagovat

[2]: Ale milion jí dali :D

4 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 21. srpna 2012 v 21:15 | Reagovat

[3]: Porota je porota no.. :-D Ale většina lidí říká, že si to moc nezasloužila. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama