Survivor Thailand: Epizoda 1

19. srpna 2012 v 12:44 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand
V jedné z Thajských rybářských vesnic jménem Hutsiyell, právě začne pro šestnáct američanů největší dobrodružství jejich života. Z vesnice vyjedou na člunech jako skupina mužů a žen. Jejich cílem je ostrov Taratell, krásná, ale velmi nebezpečná džungle. 39 dní, 16 soutěžících, jen jeden přežije!

Poté už oba členy dorazili na pláž, kde soutěžící přivítal Jeff Probst. Poručil jim, aby si ženy sedli na jednu položku, muži na druhou. Všem to připadalo divné, snad přece nebudou kmeny žen a mužů. Jeff jim řekl, že se nejdřív všichni představí. Každý měl říct svoje jméno, věk a co dělají za práci. Jakmile se všichni představili, Jeff jim řekl, ať vystoupí dva nejstarší soutěžící. Z žen to byla Jan, z mužů to byl Jake. Pak jim Jeff řekl, že si musí vybrat barvu kmene a také pláž, každá má svoje výhody a nevýhody. V jednom táboře bude těžší postavit přístřešek, v druhém zase těžší získat vodu. Jan si vybrala oranžovou barvu, zatímco Jake si vybral fialovou barvu. Jakův kmen se jmenuje Sook Jai. Janin kmen se jmenuje Chuay Gahn. Potom jim Jeff řekl, že asi myslí na kmeny mužů a žen, ale to není pravda. Jake a Jan budou vybírat vlastní členy do jejich kmene, vždycky muž a žena. Za chvíli už byli hotové dva kmeny. Ovšem to dopadlo velmi zajímavě. Sook Jai se spíš skládal z těch mladších lidí, zatímco v Chuay Gahn byli vybraní spíš starší lidé. To si samozřejmě všichni hned uvědomili. Pak oba kmeny dostali čluny, ve kterých byli malé zásoby a vydali se na cestu ke svým táborům.

Chuay Gahn byli velmi pomalé. John si stěžoval, že nikdo z nich nevěděl, jak se takový člun řídí. Všichni si hned všimli, že John jim bude určitě rozkazovat. Sook Jai pádlovali velmi dobře, než si uvědomili, že plují zádí lodě dopředu.

Sook Jai dorazili ke svému táboru jako první. Shii Ann chtěla, aby ihned začali stavět přístřešek a rozdělovat co kdo bude dělat. Nic takového, ale neřekla, protože viděla, že ostatní z jejího kmene se začali radovat, že přístali a začali bláznit. Rozhodla se tedy, že tuto chvilku radši nebude ničím kazit. Robb našel takovou liánu a okamžitě se na ní začal houpat. Všichni si všimli, že Robb má asi hodně energie.

Chuay Gahn do svého tábora za chvíli připluli také a když uviděli velkou jeskyni, ve které se dalo krásně spát, ihned věděli, že jsou v táboře, kde se dá hůř sehnat voda. Clayovi ta jeskyně připadala jako čtyřhvězdičkový hotel. Potom už začali pracovat. Ted si všiml, že tu mají plno kokosů a také se jim skvěle sbírají mušle.

První večer v Thajsku, se šli Sook Jai vykoupat do moře. Všichni byli vděční Jakovi, že si je vybral do tohohle kmene. Někteří šli do moře oblečení, někdo jako třeba Stephanie šla do moře úplně nahá. Všichni si hned mysleli, že je to blázen. Když už chtěli jít spát, uvědomili si, že nemají žádný přístřešek. Robb tedy navrhl, že se prostě vyspí na zemi a s přístřeškem začnou další den.

V Chuay Gahn se ráno všichni vzbudili a cítili se velmi příjemně, kromě Tanye. Tanya byla tak dehydratovaná, že dokonce zvracela. Všichni si uvědomili, že potřebují vodu. Naneštěstí pro ně, měli zdroj vody až na úplném konci ostrova a buď tam museli dopádlovat, nebo vylézt velkou skálu. Toho se ovšem všichni báli, až na Johna, který okamžitě začal lézt na skálu. Nakonec se mu podařilo vylézt až nahoru, ale ostatní to radši nezkoušeli a museli pádlovat. Ostatní na cestě, ovšem také narazili na skálu a mysleli si, že to je jediná cesta, proto tedy začali na skálu lézt taky. Brian je vedl dál, ale Helen řekla, že jestli se každý den musí táhat s kanistry vody do skály, tak umřou. Proto šli zpátky. Setkal se s nimi John. Nakonec se John, Tanya a Helen vydali hledat vodu dál, zatímco ostatní se vrátili do tábora. Ale nakonec se rozhodli, že půjdou s nimi, nicméně, museli plavat. Byla to velká hloubka a plavali vážně dlouho. Nakonec se jim tu vodu najít podařilo.

I v Sook Jai se Erin a Ken vydali hledat vodu. Také ji našli. Jenže jim to netrvalo ani pět minut. Ostatní pracovali na přístřešku. Ovšem Jed řekl, ať s ním také někdo jde pro vodu, ale nikdo s ním nešel, všichni chtěli, aby už byl přístřešek hotový. Takže zatímco ostatní stavěli přístřešek, Jed se snažil chytit nějaké ryby. Pak se Shii Ann trošku pohádala s Robbem o tom, že všichni nemusí dělat jen na přístřešku. Nakonec se ukázalo, že měl Robb pravdu. Začalo hustě pršet a přístřešek nebyl hotový, oni se tak museli krčit pod stromem.

Ale nyní už nás čeká první Thajská soutěž o imunitu. Nedjřív proplují bójkami, až doplují ke stanovišti, kde je čeká lano s bludištěm. Jeden člen z kmene, vyřeší bludiště, tak aby vyjel lanem z bludiště a uvolnil vlajku. Vezmou vlajku a pádlují dál. U dalšího stanoviště se další člen potopí do hloubky tří metrů a odhákne další vlajku. V poslední části se koná skládačka. Jeden člen musí posunovat části skládačky tak dlouho, až kus s nožem, může propadnout ven ze skládačky. Potom rozvázat nožem provaz, tím získají třetí vlajku. První kmen, který bude v cíli se všemi třemi vlajky, vyhrává imunitu.

U prvního stanoviště byli dříve Chuay Gahn a získali opravdu velký náskok. Chuay Gahn byli také první u druhého stanoviště, kde měli ještě větší náskok. Jenže u skládačky, začala Ghandia panikařit a vůbec nevěděla, co dělá. Nejenže je Sook Jai dostihli, ale také i předstihli. Imunitu tedy nakonec vyhráli Sook Jai.

Ghandia se cítila hrozně kvůli tomu, že svému kmeni podělala tu soutěž. Ostatní ji ale utěšovali. Dokonce se i rozbrečela. John navrhl, že potřebují silné členy a chtěl tedy vyloučit Ghandiu. Helen zase navrhla Tanyu, protože pro ni je to tady těžké. Někteří zase chtěli vyloučit Johna, protože prý moc rozkazuje.

Kmenová rada se v tété řadě bude odehrávat v takovém Thajském chrámu, který je na molu. Probírala se ta soutěž, jak měli velký náskok a potom to Ghandia podělala na posledním stanovišti. Jeff řekl, že někdo vždycky bude vyloučen jako první a potom už se šlo hlasovat. První osobou, která opouští Thajsko se stal John.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama