Survivor Thailand: Epizoda 2 + ANKETA

22. srpna 2012 v 14:15 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand
Když se ráno Chuay Gahn zbudili, nebo spíš Ted se vzbudil, uslyšel jak Clay chrápe. Ale chrápal tak hrozně, že vzbudil i ostatní a ti se tomu smáli. Pak ovšem opět museli jít pro vodu, což pro ně byla noční můra. Navíc zjistili, že do člunu se jim dostává voda a písek a začíná být pěkně těžký. Pro vodu nakonec jeli Helen a Jan, jenže si s sebou nevzali mapu a řekli, že tu cestu prý znají. Jenže oni zabloudili. Navíc tam kam přijeli bylo plno hadů. Clay si s sebou jako svůj luxusní předmět vzal golfovou hůl a míč a proto on, Brian a Ted vytvořili na pláži golfové hřiště a začali hrát golf. Mezitím, co se s v táboře skvěle bavili, Jan a Helen stále bloudili a pak se dokonce dostali i do proudu.

V Sook Jai opět pokračovalo stavění přístřešku, který ještě stále nebyl hotový. Všichni pracovali. Kromě Stephanie a Jeda. Ostatní si toho samozřejmě všimli. Robb ovšem řekl, že sice Jed nepomáhal s přístřeškem, ale zase udělal spoustu jiných věcí, třeba šel pro vodu a převařil ji.

V Chuay Gahn se už začali strachovat, kde ty dvě jsou. Přece už měli být zpátky. Clay ovšem řekl, že to prý trvá dlouho a že se nemusí strachovat. Ty měli ještě větší problém. Helen už sice našla jejich studni, ale jejich člun byl plný vody a Jan tu vodu musela celou vylévat. Jenže potom Helen našvalo, že ona se tam dře s vodou, zatímco Jan se koupe v moři. Pak už přijeli ke svému táboru, jenže je Ted musel přitáhnout, protože jim to trvalo pět hodin.

Přístřešek byl konečně hotový. Jake řekl, že teď zase potřebují jídlo. Tak teda šli na konec pláže a začali hledat měkkýše. Jed opět řekl, že na to stačí dva lidi a ne pět lidí. Proto tedy Jed, Stephanie a Robb zůstali v táboře. Našli jich docela hodně, hlavně Erin a Penny. Jakmile je přinesli do tábora, ti tři, co zůstali v táboře je nechtěli jíst. Jed dokonce ani nechtěl spát v přístřešku, který oni postavili. Proto on, Stephanie a Robb spali na písku. Jenže se večer strhla veliká bouře.

V minulém díle soutěž o odměnu nebyla, ale v dnešním díle už bude. Každý kmen vybere jednoho člena, který bude ostatní vést. Ostatní budou mít zavázané oči. Ten člen, který je povede bude sedět na nosítkách a ostatní ty nosítka musí nést. Podle jejich příkazů, musí zavázaní členové projít celkem osm stanovišť. Na stanovištích byli vždycky sáčky pro jejich kmen. Vedoucí člen musí nasbírat všech osm sáčků. Kdo jako první dorazí do cíle s osmi sáčky, vyhrává rybářské načinní.

Soutěže se nebude účastnit Stephanie, její kmen má totiž o jednoho člena navíc. Sook Jai vedla Penny, za druhý kmen to byla Tanya. Soutěž byla velmi vyrovnaná, každou chvíli vedl někdo jiný. Kmeny se také několikrát na trase překřížili, takže nebyli nouze o nějaké bolestivé narážení. Nakonec odměnu vyhráli Sook Jai.

Chuay Gahn si řekli, že už musí vyhrát, protože ze dvou soutěží, prohráli dvě. Ovšem si věřili, že další soutěž už konečně vyhrají. Helen měla zrovna dvacáté vyročí se svým manželem a tak se ostatní nastrojili a udělali si takovou oslavu, pro Helen, která nemůže být se svým manželem. Večer si všichni sedli k ohni a Brian si vzal svoji kytaru a začal hrát. Vypadalo to jako na nějakém táboře. Tanya pak ovšem opět musela zvracet. Ráno uviděli na pláži plno mrtvých olihní.

Ale teď už k soutěži o imunitu. Každý kmen má velkou květinu, která plave na hladině moře. Jenže není celá. Chybí k ní části. Celkem šest kusů tam chybí. Ty kusy jsou připevněné na dně moře. Pokaždé jeden člen z kmene poplave pro jeden kus a musí se potopit 3 metry, aby ho odháknul. Vždycky jeden člen z kmene může stát na květině a navigovat, kam díly patří. Kam už jen tedy museli květinu dostavět. První kmen, který dokončí květinu a sedne si na ni, vyhrává.

Soutěže se neúčastní Shii Ann. Opět to byla velmi vyrovnaná soutěž, jako ta předchozí. Rychleji ovšem začali Sook Jai a náskok si udrželi, opět vyhráli.

Opět jsme prohráli. To měli všichni v hlavě. Jan se začala všem omlouvat, protože svůj kmen zdržela. Někteří chtěli vyloučit Jan za to, že je zdržela při soutěži. Ghandia zase chtěla vyloučit Helen, protože ji prý štve. A někteří zase chtěli vyloučit Tanyu, protože pro ní tahle soutěž prý není.

Na kmenové radě se probíralo to, že prohráli tři soutěže ze tří a proto se také probíralo, jaká je v táboře zrovna nálada. Ted řekl, že pomalu klesá, ale stále se všichni mají rádi a jsou jako jedna velká rodina. Ghandia ovšem připomněla, že vždycky prohráli jen o kousek. Pak už se šlo hlasovat. Soutěž nakonec musela opustit Tanya.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu fandíte v Survivor Thailand?

Robb 20% (1)
Jake 20% (1)
Ken 20% (1)
Jed 0% (0)
Ted 0% (0)
Brian 20% (1)
Clay 0% (0)
John 0% (0)
Penny 0% (0)
Erin 0% (0)
Stephanie 0% (0)
Shii Ann 20% (1)
Jan 0% (0)
Ghandia 0% (0)
Helen 0% (0)
Tanya 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama