Survivor Thailand: Epizoda 3

24. srpna 2012 v 12:24 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand
Hned jak přišli z kmenové rady, Clay řekl, že sice prohráli všechny soutěže, ale stále jsou jedna velká rodinka, i když už vyloučili dva členy svého kmene. Ghandie se stýskalo po domově a proto si k ní Ted sedl a začal ji utěšovat o tom, že všechno je v pořádku. Ghandia řekla, že je to její přítel - asi proto, že jsou oba černoši.

V druhém kmeni neměl nikdo žádnou energii, aby dělali cokoliv jiného, než jen seděli v přístřešku. Jakemu se dokonce začala loupat kůže a všude měl opravdu velké puchýře. Sice v předchozí soutěži o odměnu vyhráli rybářské načinní, kde byla i velká síť, ale nevěděli, jak se s ní zachází a ještě do ní nechytili žádnou rybu. Nakonec se jim podařila chytit malinečká rybička.

Když se Ghandia ráno vzbudila, Ted už ji tak dobře nepřipadal. Večer si na ni prý položil ruku a začal ji přitahovat k sobě. Podle Ghandie se s ní Ted chtěl vyspat. Proto šla Ghandia za Tedem a začala mu vysvětlovat, co to mělo znamenat. Ted jí řekl, že někdy spí v polospánku a že si asi představoval, že vedle něho leží jeho žena. Ted se ji omluvil. Ghandia to vzala celkem dobře, ale pak se rozbrečela a přiznala se, že na vysoké byla znásilněna. Tedovi tedy odpustila.

Ale nyní už k další soutěži o odměnu a tentokrát to bude tvrdá soutěž. Bude to závod přes takovou úzkou bambusovou dráhu, která byla na hladině moře. Na konci dráhy byli dva čluny, každý pro jeden kmen. První kmen, který dostane deset věcí z nepřátelské lodi na svojí, vyhrává. Ale má to dvě pravidla, na trati mohou být vždy jen dva lidi. Druhé pravidlo bylo, že když byl někdo v útočném pásmu a v tom pásmu byl i někdo z druhého kmene, mohli na sebe zaútočit a pokusit se shodit nepřítele. Když ale někdo na někoho zaútočil a nebylo to v útočném pásmu, vypadnul ze soutěže a jedna věc přešla ke druhému. A teď k odměně. Na dvacet čtyři hodin do jejich tábora přijedou nějací vojáci a ti jim ukážou všechno možné, co se dá jíst a tak dále.

Soutěže se nezůčastní Jake a Erin. Sook Jai začali velmi dobře a brzo měli velký náskok. Brzo už měli Sook Jai osm věcí. Jenže potom se to stalo. Ken vypadl ze soutěže, za to, že zaútočil na Helen, ale nebyl v útočném pásmu. Jenže to neskončilo. Robb zaútočil na Claye, když nebyl v útočném pásmu. Potom vypadla i Stephanie a Jed. Sook Jai tak rychle začali ztrácet jak věci, tak členy a nakonec celou soutěž vyhráli Chuay Gahn.

Sook Jai tomu nemohli uvěřit. Celou soutěž vedli a potom prohráli, protože čtyři členové od nich byli vyloučeni ze soutěže. Robb začal kecat něco o tom, že to bylo nefér a tak dále. Shii Ann řekla, že až moc kecá. Robbovy kecy ovšem pokračovali a vypadalo, že vážně nechce přestat. Pořád něco mluvil, že jsou to balící z venkova a tak dále. Potom šli všichni odpočívat. Jenže když se Jed s Robbem vzbudili, uviděli, že síť je pryč, někde na moři a proto ji museli nutně jít hledat. Pak se dozvěděli i ostatní. Všichni byli velice naštvaní na Jeda, protože to on dohlížel na tu síť. Jenže Jed nemá v pořádku oči, protože když ji hledal tak prošel přímo vedle ní a ničeho si nevšiml.

Druhý kmen už jen netrpělivě čekal na vojáky, kteří přijeli za okamžik. Ukázali opravdu spoustu užitečných věcí a snad všechno dělali jen z bambusu. Když už si mysleli, že je to všechno, vojáci nepřestávali a stále jim něco ukazovali. Když si všichni připadali dobře, Ghandia se zbláznila, šla za Helen a Jan a začala jim říkat o tom jak na ní Ted včera ležel a prý že mu to ještě neodpustila. A potom se mezi Ghandií a Tedem strhla jedna z největších hádek v Survivorovi. Celou dobu se tam tedy probírala jenom ta věc mezi Ghandií a Tedem. Potom už se Ghandia skutečně zbláznila, začala řvát a bouchat do stromů.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Každý člen měl takovou skládačku v podobě chrámu a tři podložky. Jejich cílem bylo nejdříve dostat chrám na druhou podložku a potom na třetí. První, kdo měl chrám na třetí podložce vyhrál imunitu.

Soutěže se nezůčastní Ken a Penny. Byla to velmi vyrovnaná soutěž, ale nakonec vyhráli Chuay Gahn.

Sook Jai prohráli a poprvé musí na kmenovou radu. Nikdo z toho nebyl moc nadšený. Jenže nemohli uvěřit tomu, že prohráli. Shii Ann a Jake jsou prý ve skládačkách dobří. Robb začal všem říkat, že mu Shii Ann leze na nervy a že ji chce vyloučit. Jenže Ken a ostatní zase navrhli vyřadit Jeda.

Na kmenové radě se Jeff ptal jednotlivých lidí, co je za těch devět dnů tady, překvapilo nejvíc. Pak jim také Jeff připomněl, že jsou poprvé na kmenové radě, že poprvé někoho vyloučí a že to není lehké. Potom se zeptal Jakého, jestli je pro něj těžké, že lidi do tohoto kmene vybíral, a teď je vyloučí. Pak už se šlo hlasovat. Jed, Stephanie a Robb hlasovali pro Shii Ann, ale ostatní pro Jeda, který se tak stal první osobou vyloučenou z tohoto kmene.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama