Survivor Thailand: Epizoda 4

25. srpna 2012 v 12:37 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand
Robb byl pěkně šokován výsledkem kmenové rady a teď věděl, že spolu se Stephanií jako jediní dva nehlasovali pro Jeda, ale s Jedem, takže teď mají oba dva hlavu na špalku. Potom se strhla opravdu veliká bouře. Ráno když se probudili, byla Stephanie vážně naštvaná, za to, koho vyloučili a proto šla na pláž, sesbírala mrtvé olihně, hodila je do kyblíku a odešla bez jediného slova. Potom se Stephanie bavila s Robbem, že mají olihně přímo pod nosem a říkají, že nemají potravu.

Ve druhém kmeni byli všichni opravdu unavení. Alespoň nálada se od toho incidentu s Tedem a Ghandií zlepšila. Ghandia byla na Teda ovšem pořád velice naštvaná a Ted teď s ní vůbec nemluvil. Dělal jako by ani neexistovala. Jenže Ted nebyl jediný, kdo s Ghandií nemluvil. I ostatní si s ní moc nepovídali. Clay řekl, že by ji měli poslat domů. Jedině Helen se s Ghandií bavila.

Pak oběma kmenům přišla zpráva ve které byl obrovský panák. Oni ho měli nazdobit a dát mu jméno. Bude to nějak souviset s další soutěží o odměnu. Tak se oba kmeny dali do práce. A teď už k té zmiňované soutěži. V dnešní soutěži budou muset stokilového panáka nosit okolo ostrova. Samozřejmě po cestě je čekala spousta překážek. Hrálo se o takovou tyč, na které bylo navázáno snad milión banánů. A také je prý ještě bude něco čekat v táboře.

Soutěže se nezůčastní Shii Ann. Sook Jai začali rychleji a brzy si získali velký náskok. Vítězi se tedy stali Sook Jai.

Chuay Gahn byli velmi sklamaní, protože nejen, že prohráli o velký kus, ale přišli o banány. Navíc Clay řekl, že Ghandia a Jan byli v polovině dráhy hotové a už nemohli dál a proto je zbrzdili. Ted, Brian a Clay se dohodli, že musí vyloučit slabé ženy jako je Ghandia a Jan, protože už si nemohou dovolit další prohry. Zato Ghandia řekla Helen a Jan, že se musí spojit a vyloučit někoho z mužů.

Druhý kmen si opravdu hodně užíval výhry. Banány pro ně byli veliké požehnání. Jenže těch banánů snědli až moc. Také našli slepičky a nějaké krmení. Všichni byli velice šťastní, že mají slepičky. Rozhodli se, že jestli slepičky nesnesou vajíčka, tak je podříznou, zabijou a sní. Všichni byli velice šťastní.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Tato soutěž bude vyžadovat jen jedno a to dobrou mysl. Každý kmen měl sedm různých kusů skládačky, ze kterých mohli vytvořit milióny obrazců. V dnešní soutěži budou kmeny skládat dva obrazce - oheň a chrám. První kmen který složí oba obrazce vyhrává.

Soutěže se nezůčastní Stephanie. Soutěž vyhráli Sook Jai.

Teď se museli rozhodnout koho pošlou domů. Muži měli jasno půjde buď Ghandia, nebo Jan. Z fyzického hlediska by bylo lepší vyloučit Jan, jenže muži chtěli Ghandii. Ghandia zase veděla, že musí říct Helen a Jan, aby se spolčili a hlasovali pro Teda, nebo Claye. Proto se dala do práce a začala ženy přesvědčovat.

Na kmenové radě se Jeff opět ptal na otázky, jako co tu bylo za dvanáct dní nejtěžší, nebo, jaký to je pocit, když někdo sedí na kmenové radě, může být vyloučen a ani o tom neví. Pak se probíralo to, že ne všichni v tomhle kmeni pracují. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec se Helen přidala k mužům a vypadla Ghandia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama