Survivor Thailand: Epizoda 5

29. srpna 2012 v 11:29 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand
Clay byl naštvaný, že pro něj Jan hlasovala a proto se rozhodl, že ji příště vyloučí. Helen řekla, že zradila ženy, ale pokud ji to dostane dál, tak ji to nijak nevadí. Clay pak chtěl nachytat kraby, ale našel jen jednoho, protože je prý nevidí pod vodou. Proto vyjeli Brian a Ted na moře s rybářskou sítí a zkusili něco chytit. Brian pak řekl Tedovi, že s ním počítá až do konce a Ted samozřejmě taky. Brian si totiž řekl, že je na čase začít jednat a skládat aliance. Když se ráno všichni vzbudili, naskytl se jim hrůzný zážitek. Loď byla pryč. Uplavala někam na moře. Ale kamery nám ukázali, že ve skutečnosti tak daleko nebyla.

Ve druhém kmeni všechny probudili slepičky a tak si řekli, že si jednu slepičku sní. Všichni se na to velice těšili, takže když to bylo hotové, všichni se do toho pořádně zakousli. Robb si všiml, že Shii Ann jí i plíce a všechno možné a řekl, že je to prý nechutné. Jenže ta řekla, že vyrůstala na Thaiwanu a tam jsou srdce, krk, plíce a další takové věci pochoutky, proto řekla, ať se Robb nediví. Pak si šli zaplavat. Najednou začal Robb řvát a křičet, ale nikdo mu nevěnoval pozornost, protože on prý vždycky křičí. Jenže pak si všimli, že Robbovi teče krev z nohy. Něco ho prý v moři kouslo. Jake mu přinesl horkou vodu, aby si do ni strčil nohu. Pak to začalo fialovět a udělala se mu tam také pořádná modřina. Robb se začal vztekat, takže Shii Ann ho zase začala pomlouvat.

Ale nyní už nás čeká soutěž o odměnu. Bude to tradiční Survivor aukce, ale tentokrát v kmenech. Ale ještě předtím, jim Jeff položil opravdu velikou otázku. Jestli někdo chce změnit kmen. Shii Ann a Stephanie o tom velice přemýšleli, ale nakonec bohužel nikdo nepřešel. Všichni se skvěle pobavili a najedli a pak už aukce skončila.

Když se ráno vzbudili, Erin se prý cítila hrozně příjemně, že to byla prý nejlepší noc, kterou tu zažila. Ale i Stephanie už začala na lidi být milejší. Pak si všichni dali jejich banány, které tenkrát vyhráli. Stephanie řekla, že je teď v početní nevýhodě a snaží se k lidem chovat hezky, aby tu ještě chvíli zůstala a také, aby nejdřív šel Robb, než ona.

V druhém kmeni zjistili, že jim došla voda. Pro vodu vždycky museli pomocí člunu doplout, protože voda byla daleko. Jenže teď nejen, že jim došla voda, mají ji daleko a musí pro ní doplavat. A pak se s ní táhnout celým mořem zpátky do tábora. Pak tedy Brian a Helen plavali pro vodu. A Brian pozval do svojí aliance dalšího člena, Helen.

Ale nyní již soutěž o imunitu. V této soutěži budou třídit opravdu velikou hromadu ryb. Byly tam čtyři druhy - Barramundi, Trivoli, Oliheň a stříbrá rybka. Musí všechny ryby roztřídit, ale aby byli správně roztříděné. Třeba v prvním koši musí být jenom Barramundi, v druhém jen Trivoli, v třetím jen Olihně a v posledním jen stříbrné rybky. První, kdo roztřídil všechny ryby vyhrál.

Soutěže se neůčastní Erin a Ken. Byla to velice vyrovnaná soutěž, ale nakonec vyhráli Chuay Gahn.

Stephanie řekla, že pitomec. Myslela si, že jí chtějí vyloučit a proto prý měla přestoupit do druhého kmene. Jenže někteří jako třeba Erin a Robb chtěli zase vyřadit Shii Ann, která prý nepřemýšlí hlavou a chová se divně, třeba jak jedli tu slepičku. A někteří zase chtěli vyloučit Robba , nebo právě Stephanii, protože byli v alianci s Jedem.

Na kmenové radě se Jeff ptal na otázky tipu, jaký dojem máte s druhého kmene, nebo jestli jste silnější, než druhý kmen. Robb se opět choval arogantně, že jsou stejně lepší, přitom mu Jeff připomněl, že právě sedí na kmenové radě, protože prohráli, takže nijak lepší nejsou. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla přecejen vyřazena Stephanie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama