Survivor Thailand: Epizoda 6

2. září 2012 v 11:58 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand
Robb se zeptal Penny, jestli pro něj chtěla hlasovat a ona řekla, že ne, jenže Robb stejně věděl, že teď je na řadě, protože jeho spojenci vypadli. Ovšem Penny mu řekla, že Ken a Erin o tom přemýšleli, proto si šel Robb promluvit s Kenem. Ovšem Ken mu řekl, že hlasoval pro Stephanii. A pak se ti dva docela dost pohádali o důvěře. Ve kmeni se dohodli, že počkají až jejich banány dozrají, jenže Robb k nim přišel a snědl jich asi třicet. Což se ostatním moc nelíbilo, ale Robb řekl, že si ty banány tvrdě vydřeli, tak proč je nemůžou jíst.

Ve druhém kmeni se opět musela konat hrozná cesta pro vodu, jelikož teď něměli ani člun. Domnívali se, že se loďka někde zachytila a mysleli si, že je to někde u ostrova naproti nim, kdyby jenom věděli, že mají pravdu. Brian, Ted a Clay se tedy vydali k tomu ostrovu, ale byl pěkně daleko a málem se utopili. Ted se skutečně málem utopil, navíc plaval někam do moře, špatným směrem, takže se musel obrátit. Clay se musel držet prázdného kanistru na vodu a Brian, který je velice dobrý plavec, se také musel držet. Bohužel nic nenašli a málem ani nedoplavali zpátky. Kdyby jenom věděli, že jejich loď byla kousek od nich.

Ale nyní už nás čeká soutěž o odměnu. Hrála se soutěž, která bude v budoucnu velice populární. Z kmene se vybral jeden člen, který házel míčky, do určeného prostoru. Ostatní z kmene měli takové síťky, do kterých museli míčky chytat a nesměli dopustit, aby míček chytil někdo z druhého kmene. Když ho někdo chytí má bod, pro svůj kmen. První kmen, který získá pět bodů, vítězí. Hrálo se o výlet na nějaké místo, kde poznají thajskou kulturu, ale hlavně tam bude jídlo.

Soutěže se nezúčastní Shii Ann. Robb získal první bod pro Sook Jai. A pak to šlo jako po másle. Díky Robbovi získali Sook Jai hned čtyři body. Pak to ale druhý kmen dorovnal a byla to pěkně vyrovnaná soutěž, nakonec přecejen vyhráli Sook Jai.

Chuay Gahn byli pěkně naštvaní, že prohráli, protože si tu odměnu vážně přáli vyhrát. Pak Brian, Clay a Ted litovali toho, že plavali tak velkou vzdálenost, aby našli loďku, protože to prý nejen, že bylo k ničemu, ale navíc byli vysílení a proto prý soutěž prohráli. Proto tam celé odpoledne nikdo něměl dobrou náladu. Teď si mysleli, že budou najezení a nabuzení na další soutěž o imunitu. Brian se pak domluvil s Tedem, že až dojde na sloučení, tak všichni z kmene musí držet při sobě, ale hlavně musí vyhrát další soutěž o imunitu, aby to bylo pět na pět. Jan našla mrtvého netopýra a začala brečet, dokonce mu udělala i hrob a potom chodila po celém táboře, říkala, že umřel netopýr a brečela a brečela a ostatní to opravdu hodně štvalo, protože se chovala jak nějaká třiletá holka, když ji umře křeček.

Když přišli Sook Jai na hostinu, zbláznili se z toho, kolik tam bylo jídla. Abych pravdu řekl, tak to byla jedna z největších hostin, co jsem kdy v Survivorovi viděl. Potom tam přišli čtyři chlápci v bílém a začali hrát nějakou hudbu. Všichni teď děkovali Robbovi, že jim zajistil tuhle výhru, protože chytil čtyři míčky z pěti. Všem to připadalo divné, že ráno na Robba byli naštvaní, kvůli tomu, že jí tolik banánů a teď ho zbožňovali. Odměnu si hodně užili. Robb se pak usmířil s Kenem.

Ale nyní už nás čekká soutěž o imunitu. Soutěž to byla velice podivná, já sám sem ji moc nepochopil. Byl tam takový kruh a v tom bylo dvacet jedna vlajek. Cílem je, aby poslední vlajka, která zůstala patřila jejich kmeni. Vlajky se totiž odebírali, mohli odebrat jednu, dvě, nebo tři, jak chtěli. Byla to soutěž na myšlení.

Soutěže se nezůčastní Robb. Nakonec vyhráli Chuay Gahn, asi proto, že jsou starší a mají dobrou mysl.

Všichni teď byli naštvaní a zároveň smutní. Teďka budou mít stejný počet členů jako Chuay Gahn. Nyní měl být vyřazen Robb, za to, že spolupracoval s Jedem a Stephanií. Jenže pak zase pomysleli na to, že díky Robbovi vyhráli soutěž o odměnu a tak nevěděli, co si mají počít.

Na kmenové radě se probíralo to, že nejdřív díky Robbovi vyhráli skvělou soutěž o odměnu, takže si všichni mysleli, že budou nabuzení na další soutěž o imunitu, jenže bohužel pro ně ta soutěž nebyla fyzická. Také se probíralo to, že kdyby soutěž vyhráli, tak by opět měli nad druhým kmenem výhodu dvou členů, jenže teď je to vyrovnané. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byl přecejen vyřazen Robb, který to ovšem bral s humorem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama