Survivor Amazon: Epizoda 1

30. října 2012 v 17:30 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Brazílie, Amazonie. Právě tady se bude odehrávat další řada. Tentokrát to bude velice nebezpečné prostředí, kmeny budou žít u řek, ve kterých žijí krokodýli, anakondy, nebo třeba piraně. Po řece Rio Negro právě pluje loď s 16 Američany, kteří, o nevidět započnou svoje největší dobrodružství života. 39 dní, 16 soutěžících, jen jeden přežije!

Na lodi už všechny přivítal Jeff Probst, který jim také řekl, s kým, kdo bude ve kmeni. Nařídil jim, že vždycky řekne jméno někoho a ten dotyčný, musí slézt do jedné z lodi, která jsou dole na vodě. Byli tam dvě, pro každý kmen jedna. Do prvního kmene vyvolal Jeff hned čtyři ženy, jenže pak vyvolal i pátou a šestou a všem bylo jasné, co se právě stalo. Jsou rozděleni na muže a ženy. A to byla taky pravda. Ženy se okamžitě začali navzájem vítat, zatímco muži jen mysleli na jedno - tahle hra bude lehká, ženy nevyhrají ani jednu soutěž. Potom jim Jeff řekl nějaký příběh o Amazonii. Ženský kmen se jmenuje Jaburu, zatímco mužský kmen se nazývá Tambaqui. Potom jim Jeff poradil směr do jejich táborů a oba kmeny vyrazili. A skutečně, zatímco muži už dávno vyrazili, ženy teprve rozmotávali lano, aby vůbec mohli vyrazit.

Muži také našli svůj tábor jako první. Stále ale všichni říkali, že oni jsou nepřemožitelní, ženy v tomhle prostředí prý nepřežijí a nevyhrají žádnou soutěž. Pochvalovali si, že nikdy nepůjdou na kmenovou radu. V táboře také našli bedničku s některými užitečnými věcmi. Jakmile otevřeli bednu, začali všechny vytahovat a dívat se co tam je. Později začala i stavba přístřešku. Také okamžitě rozdělali oheň, protože v krabici měli křesadlo. Večer už byl přístřešek hotový. Butch pověsil svůj luxusní předmět na přístřešek nápis - Věř v sebe sama, protože učí děti ve škole.

Později do tábora dorazili i ženy. Jakmile přijeli, všechny ženy si svolala Christy a na rovinu jim řekla, že je hluchá, že slyší jen částečně. Všechny ženy tedy požádala, aby na ni mluvili pomalu, protože neslyšela nic z toho, co si povídali v lodi. Některé ženy řekli, že to pro ni bude velký problém, protože nemusí slyšet něco, co by někdy slyšet měla. Potom se pokusili o oheň, ale bezúspěšně. Potom začali plány na přístřešek, čemuž šéfovala Deena. Ale ani to jim moc nešlo. Večer se jim nakonec podařilo rozdělat oheň, jenže stále neměli žádný přístřešek. Potom si povídali u ohně - Christy neměla vůbec páru o čem to tam mluví.

Ráno se ženy vzbudili a naprosto všechny přiznali, že si vedou strašně. V džungli se totiž nemá spát na zemi - o tom se mohli přesvědčit, hned první noc po nich prý pořád něco lezlo a kousalo je. Potom všechny někam odešli - Christy opět nevěděla, kam to jdou, tak radši zůstala v táboře a hlídala oheň. Později se ale dohodli, že už skutečně potřebují nějaký přístřešek, ale sotva věděli, jak na to. Ale samozřejmě udělali to, co jim šlo - vyprali si oblečení. Smějící se Jediná, kdo s tímhle nesouhlasil byla Deena a možná Christy. Jenna, Heidi a Janet vyjeli rybařit - bezúspěšně, ale jak taky mohli, když je stará Janet pořád zdržovala.

Ve kmeni mužů, začal všem lézt na nervy Roger, který všechny jen komandoval, hlavně, když stavěli přístřešek. Roger samozřejmě začal hlavně komandovat dva lidi, kteří podle něj pracují nejmíň - to prý byli Ryan a Daniel. Všem se přístřešek moc líbil (i mě se docela líbil) a pochvalovali si (opět), jak jsou silní. Rob si sebou přivezl svoji magickou kuličku a začal si s ní hrát, protože prý byla nuda a také ji půjčil ostatním. Mladí kluci - jako je Rob, Alex, Daniel, nebo Ryan si začali povídat o třech holkách z druhého kmene, které se jim líbi - to byli Jenna, Heidi a Shawna.

Ale nyní už nás čeká první soutěž o imunitu. Začnou jako kmen, který je svázán různými pouty. Musí proběhnout celou dráhou, aby získali klíče a tím se odemkli. Nejdřív musí získat první klíč, čímž se odemknou čtyři lidi. Potom se musí ti čtyři lidé dostat přes síť a rozluštit hádanku, tím získají další klíč. Tím se čtyři rozdělí na dva páry. Potom je čeká úzká kladina, kterou musí přejít, jenže všichni z kmene, to může chvíli trvat. Získají další klíč, čímž budou všichni uvolněni. Dva členové pak musí složit skládačku, tím získají poslední klíč. Jeden člen z kmene vezme ten poslední klíč, vyleze s ním po žebříku, odemknout kladku a sjet s ní až dolů, kde čeká poslední klíč, tím osvobodí všechny členy a pak už jen doběhnout do cíle.

Rychleji samozřejmě začali muži, kteří si udrželi tempo, až ke kladině. Tam se ale zadrhli, protože někteří z nich nemohli vůbec kladku přejít - například Daniel a Ryan. Tím si získali ženy tempo, které už ale nečekaně muži nedohonili a vítězi první soutěže se nakonec stali ženy.

Kam se nyní poděli ty řeči, že vyhrají všechny soutěže a nikdy nepůjdou na kmenovou radu. Zatímco ženy si připadali, že překonali bohy, muži si zase připadali jako největší idioti na světě. Dave ovšem řekl své - chovali jsme se jako arogantní blbci. Také byl naštvaný, protože Daniel ženám zalhal, že chytili spoustu ryb. Někteří byli hodně naštvaní, že Ryan a Daniel pořád padali z kladiny a tím muži prohráli, takže někteří chtěli vyřadit jednoho z nich. Jenže někoho zase napadl panovačný Roger, který pořád jen komanduje. Rob vzal okamžitě všechno do svých rukou a společně s ostatními se dohodl, koho dnes vyřadí.

Na první kmenové radě se samozřejmě probíralo to, že je hned u první soutěže porazili ženy. Daniel se pak otevřeně přiznal, že je to jeho chyba, že prohráli, jenže Jeff sám řekl, že Ryan si nevedl o moc lépe. Potom se všichni bavili o tom, jak je Shawna, Heidi a Jenna sexy (na kmenové radě). Pak už se šlo hlasovat. První vyřazenou osobou se nakonec stal Ryan.

V příštím díle nás čeká: první velká bouře a něco co rozdělí kmen žen

Zbývající trosečníci:
Jaburu: Heidi, Shawna, Jenna, Christy, Deena, Joanna, Janet, Jeanne
Tambaqui: Rob, Alex, Butch, Roger, Dave, Dan, Matthew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama