Survivor Thailand: Epizoda 10

25. října 2012 v 12:21 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand

Po dlouhé době opět rekapitulace, jsou prázdniny a tak mám víc času. Snad si to vynahrazujete tím, že se díváte na Survivora na COOLu.

Tedovi bylo hned jasné, od koho dostal ty tři hlasy. Od Jaka, Penny a Kena. Pořád si ale říkal, proč volili pro něj. Jake mu pak ale vyžvanil, že těm třem to řekli jeho vlastní spojenci, ale neřekl Tedovi, kdo přesně to udělal. Ted mu to, ale moc nevěřil, spíš si myslel, že z něho asi mají strach nebo ho nemají rádi. Stejně si šel promluvit s Brianem a Clayem, ale ti ho ujistili, že nic takového neudělali, v hlavě si přitom pořádně oddychli, že Ted to Jakemu neuvěřil. Jediné, co teď všem ve kmeni připadalo v úvahu jíst, byli hlemýždi a podobné nechutnosti z moře. Naštěstí měli krmení pro slepice.

Ale nyní už soutěž o odměnu. Byla to opět taková překážková dráha. V první části si museli rychle najít partnera. Jenže jich je sedm, což znamená, že jeden člověk hned vypadne. Ostatní tři páry se museli dostat pomocí dvou prken, přes věže. Když spadnou, musí se vrátit na začátek. Do druhého kola postoupili dva páry. Tam se páry oddělují, a nejrychlejší tři, kteří podlezou pod bambusem, postoupí do dalšího kola. Ve třetím kole byla velká zeď, kde museli spolupracovat dva lidi, aby se dostali přes zeď. V posledním kole, kde postoupili dva, museli běžet po bambusových tyčkách až do cíle. Hrálo se o opravdu velkou odměnu. Bude na výherce čekat loď, která ho odveze k heliportu. Potom si užijí jízdu na slonovi a pak opravdu velkou thajskou večeři.

Ze hry okamžitě vypadl Jake, protože neměl žádného partnera. V první fázi, také vypadli Helen s Jan. Pod bambusem se nedokázala podplazit Penny. U zdi tedy byli tři - Ted, Brian a Clay. Samozřejmě si tam pomohli Brian a Clay. Odměnu nakonec vyhrál Brian. Mohl si někoho vzít sebou a to byl samozřejmě Clay.

Teda to teď docela vytočilo, protože má alianci s Brianem, ale i přesto si Brian na odměnu vybral Claye. Brian se Tedovi omluvil a slíbil mu, že příště si vezme jeho. Brian se teď nemohl cítit lépe - měl alianci s Clayem, měl alianci s Tedem a Helen a Jan mu také důvěřovali. Potom už pro ty dva přijeli loď a oni odjeli. Užili si výlet lodi a vrtulníkem, pak i malým autobusem, ale nakonec na ně čekal slon. Clay si to pořádně užil, ale Brian se slona docela bál, protože pořád byl vystrašený, jestli náhodou nespadne a celou cestu čekal na to, kdy může seskočit. Potom na ně čekala opravdu velká hostina, ale to se v táboře říct nemohlo. Jake se snažil přesvědčit Helen, že ti dva jsou zrádci, ale ani ona mu neuvěřila. Ti dva pak ukradli nějaké jídlo a taky pivo a vzali to do tábora.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu, která se tentokrát bude odehrávat v noci. Jeff se jich ptal na otázky, které se týkali Thajska. Každý měl tři pochodně. Ty představovali životy. Když někdo odpověděl zprávně, mohl někomu zhasnout pochodeň. Kdo zůstane jako posledí, vyhraje.

Imunitu nakonec vyhrála Helen.

Penny si řekla, že už s Jakem nemůže být, protože by pro ni mohli ostatní hlasovat, proto při soutěži okamžitě zhasla pochodeň Jakemu. Ten byl trochu podrážděný, protože nevěděl, proč to udělala. Na ostatních pěti členech teď bylo rozhodnutí, koho pošlou domů - bude to Jake, nebo Penny? Penny řekla, že tím, že Jakemu zhasla pochodeň, vyslala těm ostatním signál, že už s ním není a ať hlasují pro Jaka.

Na kmenové radě se probíralo to, že hra už je v plném proudu, skoro se už chýlí ke konci. Připomnělo se, že po této kmenové radě už bude vyřazen desátý soutěžící a bude jich zbývat jen šest. Potom se také mluvilo o tom, jestli někdo z nich už někdy podváděl v této hře (někdo by si mohl říct, že je to docela blbá otázka). Pak už se šlo hlasovat. Penny si byla hodně jistá, že vypadne Jake. Jaké bylo její překvapení, když to byla ona, kdo byl vyřazen.

V příštím díle nás čeká: rekapitulace Usmívající se

Zbývající soutěžící: Helen, Jan, Brian, Ted, Clay, Jake
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama