Survivor Thailand: Epizoda 11 a 12

26. října 2012 v 21:18 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand

Epizoda č. 11 byla pouze rekapitulační a opět připomínám, že rekapitulovat rekapitulaci je docela zbytečné, pokračujeme tedy rovnou 12. epizodou.

Clay byl docela naštvaný, že Jake řekl při kmenové radě větu: "V táboře pracuju hodně". Naštvalo ho to natolik, že řekl, že už ví, kdo za tři dny vypadne. Je to docela i logické, protože Jake je poslední z kmene Sook Jai. Helen ovšem přiznala, že Jake pracuje víc, než Clay a řekla, že Claye to naštvalo, protože to řekl. Ted řekl, že ty Clayovi řeči byli příliš zbytečné a dětinské. Všem začala hodně chybět jejich rodina, někteří s nimi mluvili, jako kdyby tam byli, někteří vzpomínali a někteří si do svých deníčků (které si přinesli) psali, jako kdyby byli na Facebookovém chatu.

Ale nyní už soutěž o odměnu. Když jim Jeff ukázal odměnu, všichni mysleli, že tohle nemohl být lepší den. Postupně tam totiž nákračeli jejich blízcí. Vítěz stráví jeden den se svým blízkým. Okamžitě jim Jeff naznačil, že budou jíst hmyz. Jenže to nebudou jíst oni, ale jejich blízcí. Kdo hmyz nesní, vypadává. Poslední, kdo zůstane stráví se svým trosečníkem jeden den na ostrově.

Všichni odpadávali, jeden po druhém. Byli tam různé druhy hmyzů - brouci, vodní šváby, živé larvy a nakonec i tarantule. Nakonec to vyhrál Helenin manžel Jim.

Helen byla samozřejmě hodně šťastná. Všichni Jima v táboře hodně přivítali a pak mu ukazovali všechno možné, prováděli ho táborem a vyprávěli o tom, co tady Helen už udělala a ten na ní byl hodně pyšný. Večer samozřejmě oba spali pryč od ostatních, aby si mohli pěkně popovídat a možná i něco jiného (to jsme se ale nedozvěděli). Ráno si také oba dva vyjeli na moře. A potom šli oba společně pro vodu. Pak se svým manželem probírala strategii, co by měla udělat dál. Ještě si toho společně hodně užili. Pak už ale její manžel musel odjet.

Ale nyní už k soutěži o imunitu. Každý měl celkem osm částí, ze kterých se dala sestavit kostka. Samozřejmě ji museli sestavit, ale tak, aby na každé straně, byla zelená a jeden a ten samí znak. Kdo jako první sestavil správně svojí kostku vyhrál imunitu. To ovšem nebylo všechno, za okamžik tam opět přílítli jejich blízcí. Jejich blízcí totiž budou partnery pro tuto soutěž. Budou totiž muset spolupracovat.

Imunitu nakonec vyhrál Ted s pomocí jeho bratra Awana. Pak už se museli se svými blízkými skutečně rozloučit a to byl konec.

Když všichni přišli ze soutěže, pořád tomu nemohli uvěřit, že ještě jednou uviděli své blízké. Potom všichni probírali, že tuhle soutěž si hodně užili. Ale teď, kdo půjde dnes ven? Jake potřeboval vyhrát imunitu, málem se mu to podařilo, ale nakonec ne. Takže teďka vypadne, protože aliance určitě bude držet při sobě. Ale Helen napadlo, co kdyby vyhodili Claye, který je prý slizký had.

Na kmenové radě se samozřejmě mluvilo o tom, jak tam přišli jejich blízcí, dokonce dvakrát a že to byli určitě zatím tři nejemocionálnější dny na ostrově. Helen také dostala slovo mluvit o tom, jaké to bylo, když tam měla svého manžela. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec nebylo žádným překvapením, že byl vyřazen Jake.

V příštím díle nás čeká: konec aliance a autíčko

Zbývající soutěžící: Helen, Jan, Brian, Ted, Clay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama