Survivor Thailand: Epizoda 13

27. října 2012 v 14:56 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand

Helen nemohla uvěřit tomu, celý druhý kmen je naprosto pryč, navíc byli ze začátku takoví smolaři, ale od 12. dne prý neprohráli soutěž. Jenže teď už to bude ta nejzajímavější fáze hry. Všichni se obrátí proti sobě. Brian dokonce řekl, že se všemi skončil a celé to vyhraje, říkal něco o tom, že při podrazu musíte být ledově klidný a to on prý je. V poště dostali zrcadlo, takže se všichni podívali, jak teď vypadají a nemohli tomu uvěřit. Ted pak přišel za Brianem a začali se spolu domlouvat, kdo vypadne jako další. Brian pak slíbil Tedovi, že spolu budou držet až do konce. Ted pak začal před Helen kreslit do písku a naznačoval tím, že by měli vyřadit Claye.

Ale nyní už nás čeká poslední soutěž o odměnu v této sezóně. Jakmile přišli na místo, přijel tam Jeff v autě a to naznačilo všechno. Bude se hrát o auto, navíc je před soutěží nechal Jeff, aby se mohli svézt. Druhá část odměny je den v lázních. Byla to opět soutěž na myšlení. V soutěži musí nasbírat a dešifrovat písmena, která znamenají nějakou činnost. Na začátku budou mít jedno písmeno, potom musí běhat od stanovišti ke stanovišti a najít další jejich písmena. Z těch písmen pak museli složit určitou činnost.

Málem odměnu vyhrál Brian, jenže nechtěně vykřikl slovo a to stačilo k tomu, aby nakonec vyhrál Ted. Ale jako obvykle si někoho mohl vzít sebou a rozhodl se, že s sebou vezme Helen.

Než dojeli oba do lázní, okamžitě vymýšleli strategii, že nejlepší by bylo k sobě ještě přibrat Jan a potom vyřadit Claye. Pak uvidí, co bude s Brianem. Potom už dojeli na místo a tam na už na ně čekali lázně, masáže, sprchy a samozřejmě velká hostina. Jenže při hostině měli takový menší problém - byl tam alkohol, jenže ani jeden z nich alkohol nepil. Ale nakonec to zkusili. Bohužel se Helen opila, jenže to nemělo na Teda, který byl tak opilý, že řval na celé okolí, až jsem si myslel, že ho museli slyšet i v Bangkoku, dokonce řval i na masérky, až se masérky a Helen smáli. Do tábora jim ale opět ukradli trošku jídla.

Jenže i v táboře se konala určitá strategie. Clay byl samozřejmě naštvaný, že nevyhrál auto a že to vyhrál Ted, tak Brianovi řekl, že společně vyloučí Teda. Brian byl na Teda taky naštvaný, protože díky němu Ted vyhrál auto a ani prý nepoděkoval. Také se bavili o tom, jak si Ted s Helen psali na zem a společně s Jan se rozhodli, že vyřadí jednoho z nich.
Ale nyní už k soutěži o imunitu. Začnou dole na začátku desetistupňového schodiště, které není dokončené. Byla to taková skládačka, protože museli dodělat schody, tím, že tam přidávali jednotlivé díly schodů, jenže každý schod pasoval jen na jedno místo. Kdo jako první dodělá schodiště a vyjde po něm nahoru, vyhraje imunitu.

Imunitu nakonec vyhrál Brian.

Co teď bude. Brian a Clay chtějí vyřadit Teda. Ten zase chce vyřadit Claye, s tím se věřil Helen, ta ze začátku souhlasila, ale nyní si připadala nejistá a společně s Jan nevěděli pro koho budou volit. Všichni ovšem chodili po celém táboře a se všemi mluvili a samozřejmě mluvili jen o jedné věci - koho budeš volit? Ve skutečnosti to všechno vypadalo tak, že rozhodující hlas bude mít stará Jan.

Na kmenové radě se mluvilo o tom, že těhle pět členů se dostalo až na konec, že systematicky vyřadili druhý kmen jednoho po druhém a to, že ze začátku prohrávali všechny soutěže. Potom každý odpovídal na různé otázky, jestli je těžké vyloučit někoho s kým byli po celou dobu hry v alianci. Pak už se šlo hlasovat. Jedenáctým vyloučeným se nakonec stal Ted.

V příštím díle nás čeká: Finále!

Zbývající soutěžící: Helen, Jan, Brian, Clay

Mimochodem tohle je stý článek mého blogu v tomto roce. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama