Survivor Thailand: Epizoda 8

5. října 2012 v 16:58 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand

Po opravdu dlouhé době opět další rekapitulace, skoro ani nevím, kde jsem to skončil. Bohužel nemám tolik času a rekapy tedy stále čekejte spíš o víkendu.

Chuay Gahn netrpělivě čekali až se vrátí druhý kmen, nechtěli jít spát. Chtěli totiž vědět, jestli tu Shii Ann stále je, nebo vypadla. Upřímně, ale spíš doufali, že zůstane, aby jim mohla ve sloučení (pokud tedy nějaké bude) pomoci. Pro Sook Jai to bylo jak dobré, tak špatné - mají o jednoho člena míň a musí tedy vyhrát, aby to byli počty ve kmenech vyrovnané, dobrá věc je ta, že vypadla Shii Ann a oni už si nemusí dělat starosti s tím, jestli by ve sloučení přeběhla. Těsně před táborem si tedy vyjasnili, že musí zůstat silní a budou stát při sobě. Potom už přišli do tábora, obavy druhého kmene se samozřejmě vyjasnili hned, jak viděli, že s nimi není Shii Ann. Ted pak položil zajímavou otázku, proč vlastně Shii Ann vyloučili, Ken na to odpověděl tím, že je chtěla zradit.

Ráno si Ted sedl na okraj moře a začal si v duchu povídat se svou rodinou v tom přišla Penny a začala se ho ptát jestli bude cvičit a jestli může cvičit s ním. Jakmile odešla, Ted jen koulil očima, jak je nesnesitelně otravná. Ted ovšem věděl, že začala být na všechny milá, jen proto, aby tu vydžela déle, pokud se dostane do sloučení. Dokonce si toho všimla i stará Jan, u které jsem myslel, že má krátké vedení. Pak si ovšem Ken všiml jedné docela nepříjemné věci. Všichni z Chuay Gahn "čůrali" hned u jeskyní, dalo by se říct, že čůrali před přístřeškem, nebo dokonce v něm, protože to tam pěkně smrdělo. Připadalo jim divné, že chodí na záchod tam, kde spí. Dívky si pak vykládali o jídle, hlavně Helen. Jake myslel, že se z toho zblázní a proto radši odešel pryč.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu, kterou Sook Jai tak nutně potřebují vyhrát. Byla to vlastně podobná soutěž, jako v první řadě, až na to, že to nebylo pro jednotlivce, ale pro kmeny. Všichni z kmene skočili do vody, kde už pro ně byli vyrobené bambusové šnorchly. Kdo vydrží jako poslední pod hladinou, získává pro svůj kmen imunitu. Soutěže se nezúčastní Helen.

Ačkoliv to pro Sook Jai nezačalo dobře, když na začátku odpadli hned dva členové, hned potom odpadli z druhého kmene hned tři, až zůstal jen Brian. Poté odpadl další ze Sook Jai a zůstal jen Jake. Bohužel Jake to nevydržel a imunitu tak znovu získali Chuay Gahn.

Sook Jai byli pěkně naštvaní, že opět prohráli po dnešní kmenové radě už budou jen tři. O to naštvanější byli i s druhým kmenem, když zjistili, že v táboře opět kradla opička. Sebrala všechny banány a všechno krmení pro slepice. Helen přísahala, že jestli tu opičku ještě někdy uvidí, tak ji zabije. Jake se připadal provinile, protože jim prohrál tu soutěž, ale Erin ho začala utěšovat, že on za nic nemůže. Společně si všichni slíbili, že poslední tři, kteří tu po kmenové radě zůstanou, se dostanou až na konec. Potom si snědli slepičku, to už Jan zase začala brečet a připadala její hlavu a nohy na svůj zvířecí hřbitov. Sook Jai se dohodli, že toho koho vyloučí se dohodnou až na kmenové radě.

Na kmenové radě se stále mluvilo o tom, jak jim připadá nový domov. Ken řekl, že je to velice zvláštní, když mluví s někým a žije s někým, proti komu bude zítra soutěžit v soutěži. Potom se mluvilo o tom, že po této radě už budou jen tři proti pěti, přitom zezačátku hry si vedli docela dobře. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla vyřazena a prvním porotcem se stala Erin.

V příštím díle nás čeká: něco z domova, jiskření v Chuay Gahn a pokus o zvrat

Zůstávající trosečníci: Chuay Gahn: Helen, Brian, Ted, Clay, Jan
Sook Jai: Jake, Ken, Penny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama