Survivor Thailand: Epizoda 9

6. října 2012 v 14:25 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand

Chuay Gahn opět čekali, koho druhý kmen vyloučili. Nyní si připadali velice dobře, když mají o dva členy navíc. Nikdo si prý nemyslel, že budou tak silní. Pak si začali dělat srandu ze Sook Jai a představovali je, jak jsou na kmenové radě. Těsně před táborem se Sook Jai opět zastavili, aby si opět řekli, že musí zůstat silní, ikdyž jsou už jen tři proti pěti.

Jake si řekl, že jestli se dostane do sloučení, musí se snažit zapůsobit na ně, aby ho nechali dál a s někým z Chuay Gahn se spřátelit, ovšem také řekl, že se chce stále pokusit o zvrat. Začal tedy vykládat svoje historky, ale ty, aby někoho ohromili, tak spíš všechny otravovali, čímž ze sebe udělal terč. Večer se poté bavili, jestli jím chybí jejich rodiny. Helen pak začala zpívat nějakou písničku, až mi lezlo na nervy a musel jsem si vypnout zvuk.

Ale teď už k soutěži o odměnu. Tam už na ně čekala veliká obrazovka. Jeff všem pustil video jejich blízkých. Někteří brečeli, ještě než vůbec Jeff zapnul video. Brečeli všichni, kromě Briana a Kena. Odměna byla jasná, kdo vyhraje, zhlédne svoje video celé. A pak jim řekl něco, na co všichni čekali. Byla to individuální soutěž, takže všem rozdal nové zlaté šátky a řekl, že kmeny se spojili. No ale nyní už k soutěži. První část je běh přes překážky. Musí dostat proutěný míč, z jedné strany dráhy na druhou. Budou soutěžit ve dvojici. Vítězná dvojice, pak bude soupeřit proti sobě.

Do finále se nakonec dostali Brian a Helen. Zvítězit mohl jen jeden a to byl v závěrečné skládačce nakonec Brian. Pak už se všichni podívali na Brianovo video, kde byla jeho manželka, která byla docela kus, ale možná to neměla v hlavě trošku v pořádku. Když však jeho spojenci uviděli, jaký má doma luksus, řekli si, že milion nepotřebuje, tak proč by ho neměli vyřadit, stále by měli převahu nad druhým kmenem.

Když se vrátili do tábora, začali dělat na nové vlajce kmene. Kmen opět pojmenovali Chuay Jay. Tři vyděděnci teď ovšem měli problém, byli jen tři, takže ostatní je teď můžou v pohodě všechny vyloučit. Helen pak opět začala řeči o jídlu a začalo to už štvát i Teda, takže v Chuay Gahn jsou možná nějaké trhliny. Ted chtěl být chvíli o samotě, tak si vzal loďku a vyjel si někam na moře. Ostatní ovšem začalo štvát, že si dělá, co chce.

Ale nyní už k soutěži o první individuální imunitu. Byla to soutěž na dvě části. V první části byli tabulky, nakterých byli čísla od jedné do devíti anglicky a thajsky. Dostali třicet sekund na to, aby si zapamatovali thajské číslice. Poté řekne Jeff jedno číslo anglicky a oni museli ukázat, jak se píše to číslo thajsky. Do finále postoupili Clay a Ken. Ve druhé části bylo velké pole písku, ve kterém byli zapíchnuté vlaječky, pod každou vlaječkou byli destičky. Byli na ní instrukce, kde mají kopat dál. Každá správná hromádka bude mít také jednu kartičku. Kdo bude mít jako první deset kartiček vyhrál, byl to Clay.

Pro spojenectví pěti lidí, to teď vypadalo velice dobře, imunitu získal Clay, z druhého kmene tedy může vypadnout Jake, Penny i Ken. Oni se teď museli rozhodnout, kdo z těch tří vypadne. Opravdu se nemohli cítit lépe. Kdopak asi tušil, že spojenci Teda řekli těm třem, aby hlasovali pro Teda.

Na kmenové radě se opět dlouho kecalo, pak už se šlo hlasovat. Byl vyřazen Ken, který byl považován za fyzickou hrozbu.

V přištím díle nás čeká: naštvaný Ted a velká odměna

Zbývající trosečníci: Brian, Ted, Helen, Jan, Clay, Jake, Penny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama