Survivor Thailand: Finale

28. října 2012 v 18:55 | James-Fairplay |  Survivor: Thailand

A je to tady! Před třiceti šesti dny začalo pro 16 američanů jejich největší dobrodružství života. Nyní už zbývají jen čtyři. Helen, Jan, Brian a Clay. Kdo z těchto čtyřech zvítězí a odnese si domů 1 milion dolarů a titul Poslední trosečník. To se dozvíme v dnešním posledním díle Survivor: Thailand.

Pro všechny byla poslední kmenová rada docela tvrdá, protože museli vyloučit někoho z jejich aliance, nyní už zbývají jen čtyři, tak si pogratulovali, že to dotáhli až tak daleko. Ráno jim přišla pošta, že musí nazdobit dvanáct malých lodiček a poslat je na moře - mají tak vzdát čest všem vypadnutým hráčům. O zábavu tak měli po celý den postaráno. Na lodičkách se snažili znázornit to, co se daným hráčům líbilo, nebo podle čeho je vždycky poznali. Všichni si to užívali, kromě Briana, který už se nemohl dočkat, až vyloučí dalšího člena - jen, aby to nebyl on.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Je to soutěž smíchaná z těch předchozích. Nejdřív museli vyhrabat z písku míček, přeběhnou s ním přes bambusovou kladinu. Pak musí protáhnout míček rybářskou sítí. Potom odloží míček a složí skládačku, tak, aby z ní mohli vzít nůž. Pak musí přeseknout lano, tím získají materiál, ze kterého se dá vytvořit tyč. Tou tyčí, musí přes mříže získat klíč. Díky klíču, musí otevřít mříže a potom sníst něco nechutného. První, kdo to zvládne, získá imunitu.

Nejrychleji začal Clay, který vyhrabal svůj míček jako první. Pak ale celou dráhu rychle proskákal Brian a dokonce předehnal i Claye. Na konci Briana čekala tarantule. Tu, ale rychle snědl a nakonec imunitu vyhrál Brian.

Brian se rozhodl, že společně s Clayem vyřadí Helen. Clay samozřejmě souhlasil. Brian řekl, že ji chce vyřadit, protože tak trochu spolupracovala s Tedem, což se mu nelíbilo. Navíc by určitě oba dva radši vzali do poslední trojky slabou Jan, než Helen, která je může v soutěži porazit. Teď, ale záleželo, jestli bude Jan volit s Helen a bude to remíza, nebo se Jan přidá k Brianovi a Clayovi.

Na kmenové radě se mluvilo o tom, jak podrazili Teda a také se připomnělo, že to určitě každému z nich uškodí při hlasování poroty. Pak se opět mluvilo o tom, jestli někdo z nich už někdy v této hře lhal. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec se Jan přidala k mužům a do poroty byla poslána Helen.

Když poslední trojice přišla z kmenové rady, rozdělala oheň, sedla si k němu a začala si povídat. Jan se cítila tak trošku sama, protože už tu nemá Helen. Proč si tedy pro ni proboha hlasovala? Brian pak řekl, že pokud se dostane do finále, tak hlas od Helen asi nedostane, jelikož ji slíbil před kmenovou radou, že se vrátí do tábora. Potom jim přišla pošta, aby udělali další lodičku a poslali ji na moře, tentokrát pro Helen. Ráno se všichni tři zbláznili, protože začali jíst imaginární snídani. Ve skutečnosti lodičky zatím nikam neposlali, takže tam později do tábora přijel Jeff a řekl jim, ať jedou na určené místo a tam ty lodičky vypustí. Pak už na ně čekala jen poslední soutěž o imunitu.

Nyní už tedy k poslední soutěži o imunitu. V ní museli vydržet stát v thajské poloze (skoro, když děláte dřep) a mezi prsty si vzít jednu minci, celkem měli šest mincí. Ty mince museli udržet, když jim spadli všechny mince, tak skončili. Poslední, kdo zůstane, vyhrává imunitu.

Jako první samozřejmě odpadla stará Jan. Brian a Clay se nakonec dohodli, Clay odstoupil a imunitu vyhrál opět Brian.

A nyní už rovnou ke kmenové radě (protože v táboře se opravdu nic zajímavého nedělo). Na té se probíralo vypouštění lodiček a taky ta poslední soutěž o imunitu. Potom se také připomnělo, že jediný, kdo dnes bude volit je Brian. Pak už se šlo hlasovat. Nebylo žádným překvapením, že poslední porotcem se stala Jan.

Když oba dva přišli z kmenové rady, navzájem si pogratulovali, že se dostali až do poslední dvojky. Potom rozdělali oheň a spálili všechno, co se dalo, hlavně svoji loď, kterou tolik nenáviděli. Jediné, co nespálili, byl tentokrát přístřešek, protože samozřejmě žádný neměl - kdo si to už nepamatuje, spí v jeskyních. Ráno se ještě ohlédli naposledy po svém táboře a pak už zamířili na svoji poslední kmenovou radu.

Jako vždycky nejdřív oba dva řekli, proč by měli vyhrát. Clay řekl, že sice někteří vypadli díky němu, ale kdo by to neudělal v této hře. Brian zase řekl, že hrál dobrou hru - hodně pracoval v táboře, vyhrával imunity a po strategické stránce hrál prý také dobře. Pak už přišli na řadu otázky porotců. Většina z nich vytýkala Brianovi to, že hodně lhal, Clayovi zase vytýkali to, že se celou dobu vezl s Brianem. Pak už se šlo naposledy hlasovat. Hlasy ovšem zůstali zavřené a přečetli se až o půl roku později v USA. Ty nakonec rozhodli, že se vítězem stává Brian Heidik.

Potom se ještě konalo Reunion Show - poprvé s Jeffem Probstem. Na ní se všichni pobavili. Nakonec už se jen čekalo, kde se bude odehrávat další řada. Další řada se bude odehrávat v zajímavém, ale nebezpečném prostředí. Potkáme se u další řady - Survivor: Amazon! (Amazonie)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama