Survivor Amazon: Epizoda 10 a 11

11. listopadu 2012 v 12:16 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Desátá epizoda byla pouze rekapitulační, proto pokračujeme hned jedenáctou.

Po včerejší kmenové radě si všichni uvědomili, že osud hry mají teď v rukou Rob, Alex, Jenna a Heidi, zatímco Matt, Christy a Butch jsou odstrčeni a znamená to, že na příští radě, by někdo z nich mohl být vyřazen. Jenně se potom začalo stýskat po rodině, ale hlavně po matce, protože ta prý má rakovinu. Neslyšela už o ní nic za celou dobu, co tady je, tak se bojí, jestli se jí nic nestalo. Ti tři vyděděnci byli těmi čtyřmi docela znechucení, protože oni chytají ryby, chystají jídlo, chystají dřevo, zatímco ti čtyři se jen opalují.

Ale teď už nás čeká tradiční Survivor aukce. Sýrový koláč koupila Heidi. Další položka byla zakrytá, koupil ji Alex, ale Jeff mu řekl nabídku, jestli to nechce, může to vyměnit za jinou skrytou položku. Nakonec si ale vzal to co koupil a to byla manioková mouka. Další položka byla také zakrytá, koupil ji Matt a byl to cheesburger. Potom další, jídlo důvěrně známé Jenně a Heidi burákové máslo a čokoláda. Koupila to Jenna. Další položka byli palačinky, míchaná vajíčka a slanina a k tomu ještě něco, co Jeff odhalí. Koupil to Butch. A to, co ještě Jeff odhalí, byla postel. A tak to šlo stále dál a dál, až Jeff oznámil konec a všichni se vydali zpět do tábora.

Po aukci byli všichni velice šťastní, někteří se dobře najedli, Jenna a Christy zase měli dopisy z domova. Nálada byla ještě šťastnější, když se Jenna z dopisu dozvěděla, že matčin nádor se o 50 % zmenšil. Když Matt a Butch vyjeli rybařit, probírali strategii, co asi udělají, když mají o jednoho člena míň. Dohodli se, že zkusí přetáhnout Roba. Pokud se to nepovede, tak jsou v háji. Alex a Rob si ráno popovídali, Alex ale řekl, že pokud se jejich čtyřčlenná aliance dostane do finále, tak ví, že Jenna a Heidi nebudou hlasovat proti sobě, tudíž mu Alex řekl, že pokud vyhraje imunitu Alex bude hlasovat pro Roba, pokud ji vyhraje Rob, bude hlasovat pro Alexe. Jenže Roba to docela naštvalo, říct někomu, že pro něj bude ve finálové čtyřce hlasovat je trochu zvláštní. Ráno jim přišla velice podivná pošta, pro každého tam byl takový list s otázky a oni na ně měli sami odpovědět. Potom si Rob a Matt promluvili o tom, jak se bude hlasovat na další kmenové radě. Matta ale překvapilo, že mu Rob řekl, že chce vyřadit Alexe.

Ale teď už k soutěži o imunitu. Bude to souviset s otázkami, které dostali ráno. Tudíž se třeba Jeff zeptal, kdo je největší povaleč a takové otázky a když to měl někdo správně získal bod. První, kdo měl pět bodů zvítězil.

Imunitu nakonec vyhrál Rob.

Alex, Heidi a Jenna se domluvili, že půjde Matt, protože nevyhrál imunitu. Mysleli si, že to si myslí i Rob. Jenže to tak docela nebyla pravda. Mattovi neustále říkal, že vyřadí Alexe, ale zároveň dělal před Alexem, že je s ním. Rob to tedy hraje na obě strany. Rob věděl, že tato kmenová rada, bude znamenat, která aliance se dostane dál. Rob tedy věděl, že má rozhodující hlas.

Na kmenové radě si všichni pogratulovali, že už tu jsou měsíc, bohužel pro jednoho z nich, tu také měsíc bude znamenat jeho konec v soutěži. Všichni odpovídali na otázky typu - jak si tady v džungli vedou jejich těla. Pak už se šlo hlasovat. Rob skutečně zradil jeho bývalou alianci a odešel tedy s naprostým šokem ve tváři Alex.

V příštím díle nás čeká: Rob svojí zradou naštval Jennu a Heidi a velice příjemná soutěž o odměnu

Zbývající soutěžící:
Jenna, Rob, Matt, Heidi, Christy, Butch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama