Survivor Amazon: Epizoda 12

12. listopadu 2012 v 15:37 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Dnes je to přesně rok, co byl můj blog založen a kvůli této události je tu rekap (v pondělí by jinak nebyl).

Jenna a Heidi si připadali, jako kdyby je někdo zabil. Stále nemohli uvěřit tomu, že je Rob zradil. Rob pak před všemi řekl, že je možná někdo šokovaný, že už tu Alex není, ale řekl, že pro něj hlasoval, protože mu prý Alex lhal. Heidi si pak připadala docela dost zmanipulovaná, protože v této hře pomohla se ostatním dostat dál a to byli - Butch, Matt a Rob a všichni tři ji teď dostali do potíží. Proto to taky před Jennou, Robovi řekla. Ráno byli všichni docela mokří, protože večer silně pršelo a voda prosakovala přes jejich střechu. Matt se tedy rozhodl, že by mohli postavit další takový malý přístřešek, kam by se vždycky mohli schovat. Stavba se trošku zhoršila, když opět začalo pršet. Heidi si ale řekla, že se nevzdá jen tak, proto zašly s Jennou za Christy a řekli jí, že když vypadnou ony dvě, Christy stejně vypadne potom, tak proč teď nevyřadit nějakého muže. Christy jim řekla, že o tom bude přemýšlet. Potom však šel Rob a Christy na procházku, Rob ji opět nakecal něco, co není pravda, že jí Jenna závidí, že se dostane dál, než ona. Christy řekla, že sice s Jennou a Heidi, by se mohla dostat dál, ale s muži si zase hodně rozumí.

Ale teď už nás čeká soutěž o odměnu. Všichni nejdřív musí z písku vyhrabat čtyři pádla. Jenže byli jen čtyři pádla a šest soutěžících, tedy hned dva soutěžící vypadli. Ostatní čtyři nasednou do malé loďky a musí doplout až k takové malé bedně, kde je čeká jedna otázka o Amazonii. Jsou tam čtyři odpovědi, každá odpověď má svoji barvu a stejnou barvu, jako nějaká odpověď má pytlíček skládačky na bedně. Takže když se třeba rozhodnou pro bílou odpověď, vezmou bílý pytlíček. Potom musí zpátky na břeh, kde vysypou pytlík. Pokud budou mít správný pytlíček, se dozví, když budou sestavovat skládačku. Bohužel stoly pro skládání, jsou jen dva, takže pak další dva vypadnou. Kdo jako první ze posledních dvou složí skládačku vyhraje. Hrálo se o velice pěknou odměnu, hrálo se totiž o tohle - výherce si užije den se svým blízkým.

V prvním kole vypadli Butch a Heidi. Potom zase Jenna a Christy. Do finále se tedy dostali Rob a Matt, kde nakonec vítězně vyšel Matt. Dostal ale nabídku, buď stráví odpoledne s matkou, nebo nestráví, ale zato ostatní z tábora ano. Matt si nakonec zahrál na hrdinu a rozhodl se, že vzdá návštěvy své matky a dá tu možnost ostatním. Najednou tedy přiběhli všichni blízcí ostatních trosečníků. Díky Mattovi tedy měli deset minut na to si popovídat se svojí rodinou, nebo přáteli. Pak už se ale všichni museli rozloučit a to byl konec. Potom však ale stejně přijela Mattova máma. Ten to ale bude mít jiné, s mámou stráví celý večer v nějaké amazonském kmeni. Odměnu si docela užili, ale Mattova máma se trochu bála.

Zatímco Matt se cpal různým jídlem, ostatní v táboře si jedli maniok, ale byli tak šťastný, že viděli svoje rodiny, že jim to bylo úplně jedno. Ostatní však měli starost u Butche, který se na večerní hostině s pěti lahvemi vína ožral a ostatní ho museli hlídat, taktak nespadl do ohně. Jenže nebyl jediný, kdo se ožral Rob byl taky docela ožralý a Jenna a Heidi byli tak ožralé, že si na sebe vzali bikiny. Rob se to však snažil využít v to, aby ho Jenna a Heidi začali mít zase trochu rádi. Rob řekl, že měl v plánu se dostat do finálové dvojky s Mattem, protože pro magora by prý nikdo nehlasoval, jenže jakmile Matt všem udělal radost s těmi rodinami, všechno musel promyslet znovu. Proto Rob zašel za Jennou a začal jí říkat, že by mohli být poslední dvojka. Jenna to pochopila, tak, že pro něj nebude ve finále nikdo hlasovat, tak prý chce, aby vyhrála ona a to znamená, že chce vyřadit všechny, kromě Jenny - tudíž podrazit Matta, Butche a Christy. Tím by si ovšem zajistil skutečně to, že by pro něj hlasoval tak maximálně Dave. Rob řekl, že si připadá, jako kdyby Jenna a Heidi byli jeho bývalé přítelkyně a byli na něj naštvané - to je taky pravda, až na ty přítelkyně. Potom se už však Jenna skutečně naštvala a před všemi řekla, že jí nabídl, že s ní bude ve finále.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. V prvním kole soutěže dostanou všichni prak a deset kuliček. Musí sestřelit, co nejvíc svých talířů, než jim dojde munice. Vždycky, když sestřelí jeden svůj talíř, budou mít puk. Potom se přesunou na desku, kde využijí ty puky, které nasbírali. Budou muset vrhat puky tak, aby doklouzali, co nejblíže k X. Kdo bude nejblíže k X získá imunitu.

V prvním kole, získal každý alespoň nějaký puk, nejvíc jich měla Jenna, které ale pomohli i ostatní, když sestřelili, nechtěně její talíř. Pak už se všichni přesunuli k desce, od které nakonec vítězně odešla Jenna.

Rob zjistil, že Christy bude asi hlasovat pro Heidi. Rob se jí ale stejně zeptal, jestli bude hlasovat s ním, nebo s holkami. Rob pak ale dostal brilantní plán. Společně se pokusí říct Jenně a Heidi, aby vyřadili společně Christy, čímž by si je mohl opět získat na jeho stranu. Ty dvě se nakonec rozhodli, že se o to skutečně pokusí.

Na kmenové radě se mluvilo o tom, jestli někdo věděl, že se dostane, takhle daleko, už jsou tu 33 dní. Potom se ale stalo něco, co nikdo nečekal. Jenna dala svoji imunitu Heidi. Pak už se šlo hlasovat. Matt se nakonec přidal k Robovi a dalším vyřazeným se tak skutečně stala Christy.

V příštím díle nás čeká: Heidi přemýšlí o vyřazení Jenny a oheň opět všem připomene, kdo je tu pán

Zbývající trosečníci:
Jenna, Rob, Matt, Heidi, Butch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama